Aké strelivo do glocka?

inspiring_yonath

Príspevok od používateľa inspiring_yonath »

Pukal niketo z vas uz magtechy ???
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Magtechy su velmi dobra municia.

Luke ked ti neobtiahol zaver pri hlinikovych Blazeroch, tak to si mal asi smolu na naboj. Ja som ich strelil asi tak 3000 a s cistym svedomim ti mozem povedat, ze 115 grs strely, ktore sa u nas predavaju, je bomba jak delo. Si asi prvy co poznam, co povedal, ze su slabe. Nabojnice sa samozrejme deformuju, ale kedze je zakazane ich prebijat, tak nam to moze byt jedno. Taktiez spinenie je v norme. Koniec koncov, ci mas mierne zaspinenu hlaven, ci velmi ti moze byt jedno. Neposudzujem kvalitu minicie podla toho, ako dlho potom cistim zbran. Skutocna nevyhoda hlinikovych Blazerov je v tom, ze sa jedna nabojnica z povedzme 200 vyduje uz v komore a vytahovac ju nevytiahne. Nabojnica ostane v komore a mas zavadu. Vyhoda je zase v perfektnych CCIckovych zapalkach, ktore odpali hociaka udernikova spruzina. Blazer v mosadzi a 125 grs, je podla mna spolu s Magtechmi 125 grs momantalne najlepsia municia u nas na trhu.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

asi smola teda. uznavam ze 100 ks neni reprezentativna vzorka. Boli dost silne len ten jeden mal asi malo prachu. S&B 115 grs "police" su tiez riadna supa, ale najvacsia supa z deviny co som zatial strielal su CCI Speer lawman podobne ako z 357 sig. Inak za co ich kupujes? Ked pises ze ich mas na konte 3000 predpokladam ze ich kupujes vyhodne

okrem toho som pisal ze "ledva" obtiahol zaver(cize obtiahol ho). To je subjektivny pocit zo slabeho kopanca, ktovie kedy by to bolo primalo na obtiahnutie zaveru :) Mne hlavne vadila ta vyduta nabojnica, ale clovek vie do coho ide s hlinikovou nabojnicou. Len by som si ich prial tak za 8 eur krabicka a nie za 10.

Na ake kopance sa mam pripravit pri 9L Ruag Seca?
inspiring_yonath

Príspevok od používateľa inspiring_yonath »

Chlapi mate niekto skusenost aj s tymto FIOCCHI (BLACK MAMBA) ???
Inac porovnavali sme kamosov G17 a moj G21 a pri strelbe som necitil zo zaciatku ziadny a neskor iba nepatrny rozdiel v spetnom raze medzi kal. 9mm luger a 45ACP, samozrejme na cieli ten rozdiel uz bolo vidno teda poriadne :twisted: inac otazka kus odveci mozno aj lupa ale treba mazat aj vodiacu tycku vratnej pruziny ??? :D respektive mazete to niekto ???
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Neviem či ju treba mazať, ale ja ju zvyknem prebehnúť balistolom na vatovej tyčinke do ucha :)
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Lukee1811 napísal:
Na ake kopance sa mam pripravit pri 9L Ruag Seca?
Priemer.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

to Luke: Kupoval som ich po tisicke. Vychadzali trochu lacnejsie, ale aj tak ako vravis, neje to lacny spas. Momentalne uz nekupujem, zmenil som kaliber.

To warior: Tycku vratnej spruziny mazem. Kedze ked ju nemazem, vydava zbran pri obtahovani divny strojovy zvuk. Staci to strieknut nejakym sprejovym olejom a je pokoj. V principe treba mazat vsetko co sa hybe. :wink:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

niko napísal:V principe treba mazat vsetko co sa hybe. :wink:
Zápalník a kanál, v ktorom je uložený - ne-e :wink:
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

A tak jasnee. Aj ked osobne myslim, ze by to Glock nejako nepocitil. Kedze on nepociti takmer nic. :lol:
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Ale bolo by to treba vycistit, a k tomu by si musel rozobrat zaver a to je velka pain in the ass. :)
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Aaale kde. ved rozobrat zaver je malina. Len potrebujes jeden srubovak. Glock je celkovo velmi jednoducha zbran. To co je pre glockarov zlozite, povazuju K100vkari za drobnost. :lol:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Lukee1811:
Na Glocku? Polminúta, a to ešte so slušnou rezervou.
Pozri si to niekde na YT alebo si to nechaj niekým ukázať, je to ozaj veľmi simplemente.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

som myslel vseobecne, jasne na glocku to ide lahsie ale aj tak ma to nebavi :)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Lukee: co ja ti viem. Rozobrat a vycistit zaver+spustovy mechanizmus na GLocku mi trva zhruba 5 minut vseho vsudy a to musim vsetko dokladne poutierat a namazat.
inspiring_yonath

Príspevok od používateľa inspiring_yonath »

Vcera som vypukal krabicku nabojov znacky SB ale uz ho v zivote nekupim nemal som sece ziadnu zavadu ale zbran bola taka za**bana ze hruza :evil: to mozem rovno strielat aj nejake prebijane a vynde ma to lacnejsie nez smejdove SB, mate niekto skusenosti s prebijancami znacky LIMIT-Z ???
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"