Ako ste nastreľovali svoj Glock?

inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Pred nastavením mieridiel by asi bolo dobré, aby pištoľ skúsil niekto iný, ako sa bude prejavovať v iných rukách. Popis výsledkov streľby totiž skôr svedčí o chybe, spôsobenej spojnicou medzi zbraňou a zemou. Tipoval by som to na úchop zbrane, polohu prstu na spúšti a jeho pohybu pri výstrele.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Tiez si myslim.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

GPI napísal:Pred nastavením mieridiel by asi bolo dobré, aby pištoľ skúsil niekto iný, ako sa bude prejavovať v iných rukách. Popis výsledkov streľby totiž skôr svedčí o chybe, spôsobenej spojnicou medzi zbraňou a zemou. Tipoval by som to na úchop zbrane, polohu prstu na spúšti a jeho pohybu pri výstrele.
:oops: nóóó s tym mozem len suhlasit, vsak ? :lol: :D :oops:
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

to Xader:

už si si to vyskúšal, takže vieš, o čo to je, nie? nabudúce pripomeniem, ak bude príležitosť.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Presne ako hovoris, da sa len suhlasit.
Prilezitost bude pocas buduceho tyzdna. Dam vediet presne kedy do SS :wink:
majo8
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa majo8 »

Ako uplny zaciatocnik s kratkymi zbranami som ako prvu kupil G17.
Uplne prva navsteva strelnice a vobec prve strielanie z pistole na 10m nedopadlo uplne dobre.
Ale stacilo precitat zoparkrat toto forum a hned to pri druhej navsteve strelnice a terci na 12m bolo lepsie. Myslim ze chyba bola v nespravnom uchope zbrane a hlavne pomohlo ako ste pisali akoby pomalsie a plynulo stlacat spust a nechat sa prekvapit vystrelom.. Samozrejme vsetko zatial iba mierenka kedze som to drzal dva krat v ruke :D
Snad to nie je az take zle :D
Uz zostava len trenovat a zlepsovat.

tenkrat poprve na 10m
http://img156.imageshack.us/i/31044222.jpg/

tenkrat podruhe na 12m
http://img814.imageshack.us/i/40878312.jpg/
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

majo8 napísal:...tenkrat poprve na 10m
http://img156.imageshack.us/i/31044222.jpg/

tenkrat podruhe na 12m
http://img814.imageshack.us/i/40878312.jpg/
Tož tebe by som sa nerád postavil zoči voči. Teda podruhé :D.
majo8
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa majo8 »

Mozno nahoda a mozno pomohol ten domaci trening s hrackou od tokyo marui: airsoft G17 hop up :D
Ked to pojde takto dalej budem rad.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Kam dalej?
Mas ake take navyky a pokial si neosvojis take ktore ta posunu vpred, tak zatial trenuj terajsie ;-)
Pistol ti nesie tusim v poriadku, tak len trenovat.
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Pani, chcel by som sa opytat vlastnikov 19ky, ze aku mate vysku originalnych plastovych zadnych mieridiel. Vsade sa pise, ze standart pre 9mm je 6.5mm, ale ja mam z fabriky nahodene 6.1 (podla znaciek na nich vyrazenych).

Takze chcel by som vediet nasledovne, co mate vyrazene na pravej strane zadnych mieridiel? Ja mam jednu dlhsiu ciarku a pod nou jednu kratsiu.

Druha otazka je ci by sa nenasla nejaka dobra dusa a odfotila detail vnutra zaveru, tam kde je srobik musky? Pytam sa preto, ze moj srobik sa tak natesno dotyka cela zaveru, ze si neviem predstavit tam dostat akykolvek kluc na musku.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Ja tam mam len jednu ciarku, na G19 gen. 4 a ten srobik mam tak isto
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Diky. Zatial tam mal kazdy jednu ciarku, cize standartne 6.5. Mna by dost zaujimalo, preco tam mam z fabriky nahodene 6.1.

Neviete niekto preco tam nemam standartnu vysku? Chcem ist kupit ine mieridla a tak ma zaujima spravna vyska. Moje nastrely na 25m nie su dost presne, aby som vedel posudit ci je tych 6.1 v poriadku alebo tam malo byt 6.5. Dakujem za kazdu radu
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Zdravim,stal som sa majitelom noveho G17.4.gen,mam obcasne skusenosti so strelbou z viacero kratkymi zbranami,najviac CZ 82,makarov,viem z nej nastrielat skoro na stred terca,bohuzial mi to taha do prava dole,zatial som so svojho glocka nestrielal,len s kamosovho,tiez G17.4.Gen a bolo to na 30 metrov mierena strelba,daval som po 5.ran,dostal som sa sice na uroven zhruba do kruhu15 cm,2.rany boli tesne jedna vedla druhej a tie zvysne 3.boli v pravo od stredu trosku dole.Takze to vyzeralo asi tak-10,10,9 trochu doprava dalsia 9 uz nizsie a dalsia rana zas nizsie do prava. Niekde som cital,ze to je silnejsi stisk pri ocakavanej rane,moze to byt pravda?CHcem zacat castejsie strielat a zlepsit sa,co sa tyka kratkej zbrane,ako by som mohol tento neduch odstranit a je nieco co by som mal urobit so svojou zbranou pred prvou strelbou?Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Hari:
Si ľavák alebo pravák?
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

yarco: som pravak,ak by sy vedel poradit tak dik,nepotrebujem byk sampion,no chcem sa dostat aspon do 10 cm.Je to realne?
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"