RUGER LCP .380

MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Otazka na majitelov LCP: ostava zaver v zadnej polohe po vystreleni posledneho naboja?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nie som majiteľ LCP, ale čo ja viem, tak nie.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Isto nezostava. Ten zachyt zaveru je tam iba preto, aby sa mal zaver pri osadzovani visiaceho bezpecnostneho zamku iduceho cez zasobnikovu sachtu a vyhadzovacie okienko zaveru o co zachytit.

Silno nedoporucujem mat LCP trvale v takomto stave nakolko znacne oslabnu vratne pruziny zaveru (ak uz neporiesili nejake kvalitnesie v Ruger-y).
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa MadDog »

dakujem za odpovede
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Este by som sa chcel spytat:
1. vadi LCP, ked je stale obtiahnuty (prednapnuty udernik), som zvyknuty nosit naboj v komore
2. moze pri pade vystrelit, pokial je naboj v komore?
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Nie je LCP náhodou DAO, teda úderník je vždy v "kľudovej" polohe?
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa skemro »

LCP ma spust DAO, takze kludne nos naboj v komore.
Ziadna pruzina tam nebude stlacena, ani predpnuta.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

LCP ma take divno predopnute DAO. T.j. je rozdiel medzi polohou natiahnuteho kladiva a nenatiahnuteho. Kazdopadne nosenie v "predopnutom" stave bude mat asi minimalny vply nakolko je to predopnute minimalne. Nechce sa mi teraz pozerat do manualov ako to je presne riesene.

Prve LCP mali problem ze pri pade same vystrelili tak pozor ak budete kupovat starsieho, mozete na taky natrafit.
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Je to rok vyroby 2011, aspon si myslim, bral som ho ako novy z predajne a cislo zacina 376..... , keby ste mi mohli poradit este nejake dobre puzdro, zatial ho nosim vo vrecku :D Spust ma fakt strasne dlhu.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa majac »

sevas MadDog

pred mesiacom som ho kupil zene. ako vravi skemro je to taky hybrid medzi DAO a predopnutym "udernikom" takze bicia pruzina je predopnuta. ale pri dnesnych matrosoch to nemoze vadit. spomen si na vojnove zbrane na povalach po 50tich rokoch s funkcnymi zasobnikovymi pruzinami. co sa tyka vystrelu pri pade na zem, neviem si to predstavit aj ked zbran nema padovu poistku. pruzina udernika je tak silna ze by sa muselo jedna o cieleny a velmy urychleny pad na cumak zbrane.
puzdro som kupoval vnutroopaskove od dasty asi na kevina a sadlo perfektne. ale videl som aj fobus... :) podla mna nepouzitelny
fotky v pripade potreby zverejnim.
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Ahoj Majac, v prvom rade dakujem za odpoved. Reagujem trosku neskor - bol som na dlhej dovolenke :D Ak by som Ta mohol poprosit, hod sem foto puzdra aj so zbranou. Sice som uz objednal opaskove kozene FALCO, ale puzdier nikdy nie je dost.
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Chlapi, dnes si cistim LCP a z vnutornej strany zaveru, kde dolieha dno nabojnice som si vsimol nejake vybratie v mieste ulozenia vytahovaca. Zda sa mi dost velke. Je to v pohode, alebo je to ulomenie - vypadnutie kusu kovu zo zaveru? Prosim, skuste niekto pozriet na svoje LCP a dajte vediet. Som z toho nejaky rozhodeny :(
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Takze otazku beriem spat, bol som v predajni pozriet nove LCP a tu dieru to tam malo tiez. Spadol mi kamienok zo srdca.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa polucias »

ja sa pridám tiež, aj ked trochu OT, vopred Sorry

zháňam toho miláška, neviete o niekom kto by ho strelil, tiež potrebujem pre ženu :wink:

dik
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Prečo nepoužiješ inzerciu :?:
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"