Zbrojný preukaz a praktická skúška

Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa neosk »

ja som si bol prvykrat omakat zbran v T&T Strelnici. Pan tam bol velmi napomocny, po odstrielani sme sa asi este hodinku rozpravali o vselicom moznom. Uplne super atmosfera. Na vyber ma vsetko mozne, ale odskusat CZ sa asi oplati. Rozborku/zborku ti asi ukazovat nebude, ale zaklady nauci.

Skusku som mal mimo BA a vytiahol som si otazku ako sa postupuje pri vybijani zbrane (kusok lol). Ani ma nemihlo ze by som tam do ruky zbran vzal, len som im za 10 sekund povedal co treba spravit/dodrzat a fertig.
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Ja som robil v ZH a prakticka skuska bola len per huba. V ten isty den robil kamarat v BB a tam mu kver do paprce dali a musel saskovat. Pred skuskou sme spolu zasli na strelnicu vo ZV, kde nam v ramci poplatku za pouzitie strelnice pan majitel na poziadanie predviedol rozborku/zborku vsetkych zbrani, co tam ma na poziciavanie. Hodnotim to ako zaujimavu a uzitocnu skusenost, aj ked som to nakoniec nepotreboval.
friendly_bose

Príspevok od používateľa friendly_bose »

kokos kukam že dobre že som sa spytal. Tak chalani z BA poradte, ktora strelnica ? V BA4 ich je niekolko (devin, za dubravkou pri železnici, ...).
Alebo, ak ma niekto z vas čas, bolo by to uplne super. Zajtra v noci odlietam do Ruska, priniesol by som nejaku flasku na revanš.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa agger »

V Ba su v podstate len 2. TaT a colt club. Devin uz peknych par rokov nefunguje.

Po ZAKLADNE prakticke rady a osahanie CZtiek som isiel do TaT.

Zvysok PM.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Zoidberg37 napísal:
roman napísal:v BA III je prakticka skuska formou teoretickej otazky, mna sa pytali co by som robil pri vzpriecenej nabojnici vo vytahovacom okienku.
A čo oni na to, keď si im oznámil, že by si sa rozplakal? :P
hehe bolo to este horsie...
dal som im cislo na puskara , ze zavolam priatelovi na telefon :)
eager_vaughan

Príspevok od používateľa eager_vaughan »

Neviem či je to ešte aktuálne, ak áno v BA 4 som robil A-čko asi pred pol rokom. Dve tety, keď budeš mať možnosť choď za tmavovlasou, vyzerá viac v pohode. Bloncka ti bude robiť problémy, veľmi rázne žiadala odôvodnenie. Naťahoval som sa tam s ňou asi pol hodinu, argumentoval som všetkým čo sa dalo ale ona sa už len opakovala ako papagáj... Ak máš možnosť zožeň niečo, inak sa budeš musieť odvolávať.
Vôbec som ten jej postoj nechápal, zo všetkým ostatným nebol problém. Keď som doniesol potvrdenie, A-čko mi zapísala na počkanie, nákupné povolenie tiež na počkanie, všetko ostatné v pohode... Veľmi zmiešané pocity som z toho mal.
Praktickú skúšku som nerobil, ale mali tam nejakú ČZ-tu na stole, takže možno kolega, ktorý robil ZP so mnou potom robil praktickú, neviem.
friendly_bose

Príspevok od používateľa friendly_bose »

ahoj, dík za reakciu. Aké potvrdenie od teba chcela ?
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

Agger, v BA je aj strelnica na Dúbravskej ceste v areály SAV. Je to krytá športová strelnica na 25 a 50m plus strelnica na 10m. Je prístupná aj nečlenom a je nás tam zopár trénerov s licenciou ...
eager_vaughan

Príspevok od používateľa eager_vaughan »

Klasika - podnikateľ, sudca, policajt, vojak alebo tri krát napadnutý... Myslím, že jej postačí aj potvrdenie od zamestnávateľa, že prevážaš hotovosť a zodpovedáš za majetok firmy a bla bla, niečo vymyslíš. Tiež som najprv rozmýšlal, že sa budem odvolávať a bojovať s nimi, lebo tento ich interný predpis ma fakt rozzúril, ale nemám na to čas a potvrdenie nebolo problém, takže som sa s tým nebabral, ale ak by si náhodou takúto možnosť nemal, daj vedieť ako dopadlo to odvolanie, zaujímalo by ma či sa s tým dá bojovať. Vela šťastia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"