Strelnice Košice a okolie

gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Vyzerá že sa lady pohli. Sledujte vývoj nového športového areálu blízkosti Košíc. Bohužial tá nezmyselná "corona" politika značne zdržuje športový výstavbu.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Oživená internetová stránka www.cassoviashooting.eu s možnosťou posielania pripomienok, vieš sa prihlásť do klubu . Návšteva športového areálu je možné len registrovaným členom a potom pretekárom zo Slovenska na súťaže s EU zbr.pasom a s pozvánkou .
Môžeš sledovať aj na FB cassovia shooting stránka a aj skupina .
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Teda ja vám chlapi z cassoviashooting držím palce, ale kto už dnes z SK bude využívať zahraničnú strelnicu v HU? Pri všetkej tej byrokracii, potrebe vydania európskeho zbrojného pasu etc... Nehovoriac o obmedzeniach vyvolaných pandémiou... Ak to teda prednostne nie je mienené ako viac maďarský projekt...
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

No keby EÚ fungovala ako má, využívali by sme to všetci. Pri podmienkach ako dnes (a zrejme naveky), to je pre nás prakticky nepoužiteľné. K držaniu prstov sa ale pripájam...
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Práve naopak, je to mierene prednostne pre všetkých ktorým to vyhovuje . A EU ZP +16,-€ navyše za cca 5 dní a máš to , pokiaľ niekoho to položí do muky, tak to ľutujem , prípadne mu požičiam . :)
Zatiaľ sme stavili na časovú prístupnosť a priestor , A to je taký benefit ktorý zatiaľ v KE a v blízkom okolí nie je. Áno corona pribrzdil každého , ale len oddialil cieľ čo sme si stanovili. Ako bolo/je mienené každý kto má záujem využívať tento športový areál je vítaný. A samozrejme prínos je hlavne ten že šport (rôzneho druhu .... ) dostáva priestor na tréning a súťaženie. Takže pozerajme sa na to pozitívne a prínosom dobrého.
pasto
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 3 years 11 months

Príspevok od používateľa pasto »

ahojte tak chcel by som zistit moznosti strelnic a klubov v KE a okolie zatial moje informacie su:

1. Hodkovce: otvorene do 17:00 vraj po novom sa bude moct strielat len 2 krat do tyzdna a ma celkom slusny dlh a obec uvazuje ze ju uzavrie, okrem ineho politicky je to tam poriadne zle co vsetci vieme a novych clenov neberie clenske tusim 100e
2. Hutka: strielat sa da od aprila do novembra sobota nedela sa nestriela, iba ak je sutaz, ale realne sa da len ked ste v jednom z klubov: Skp Kosice rezervovany pondelok trening15:00-18:00 realne na trening nikto nechodi a klub ako taky strelecky nefunguje a na strelnicu sa nieje mozne resp. obtiazne dostat (musi tam byt spravca pre strelnice pre klub)je to skor len pre tych co chcu Ecko a novych clenov neberu clenske tusim Klub patriaci shopu Zbrane-KE ma trening taktiez v pondelok od 15:00-18:00 ludia chodia strielat iba rekreacne ziadne sportove ambicie, na strelnicu sa nieje problem v danom case dostat majitel shopu je tam stale ako spravca (pripadne jeho zastupca)pre svojich clenov vraj uz tiez clenov nenabera neviem ci to je pravda clenske tusim 50e. Vojaci v zalohe vraj maju trening kazdu stredu od 15:-18:00 a stat sa clenom je obtiazne viac neviem. SKS Hutka podla stranky strielat sa da utorok stvrtok piatok od 15:00-18:00 ci je to skutocne tak neviem clenov neberie a ci clenovia chodia aj sportovo strielat neviem ziadne som nemal moznost spoznat clenske je tusim 45e.
3. Strelnica otima komercna kryta strelnica otvorena kazdy den tusim od 14:00-20:00 urcena hlavne pre nestrelcov co maju peniaze a firemne akcie celkom dost zadymene pomerne obtiazne sa tam dostat a drahe tusim 7e na 30min pre pistol a pre pcc alebo vz58 12e na 30minut ale ajtak kto by strielal na 15metrov 58mu
4. Strelnica na juznej triede patriot vstupne otvorena do 17:00 vstupne tusim 12e na hodinu nepocul som o tom zeby tam niekto realne chodil pomerne dost draha strelnica vraj davaju ludom divne pokuty za bezpecnost a ked som tam bol bolo tam pochybne obsadenstvo
5. Strelnica podhradova len pre clenov klubu urcena hlavne pre malorazku vpodstate zatvorena pre bezneho cloveka
6. Strelnica smart bohuzia zrusena nakolko majitel bohuzial uz nieje medzi nami bola otvorena tusim od 13:00-20:00 okrem vikendu rocna prmanentka 80e v mojich ociach to bola jedina funkcna a pristupna strelnica pre bezneho cloveka a strelca kde sa dalo aj dostat

Tymto nechcem nikoho nahnevat len som dal obraz o moznostiach a to co ja viem preto budem rad o akukolvek opravu toho co som pisal. Bohuzial vela strelcov co by chcelo strielat a ma potencial tak bud su v kluboch mimo Kosic alebo to uz vzdalo a venuju sa inemu sportu kedze strelnice su nielen prilis drahe ale aj ked mate stastie a ste pri peniazoch alebo v nejakom klube tak sa vlastne na stelnicu nedostanete pretoze su otvorene max do 18:00 a musite si zobrat koli tomu aby ste si zastrielal dovolenku co je samozrejme nezmysel. S tym je spojene to ze novy a mlady strelci neprichadaju co je spojene s nedostatkom zakaznikov na strelniciach co ma za nasledok dalsie zdrazovanie vstupneho co ma za nasledok menej zakaznikov atd...atd.
Cize ak ma niekto nejaky napad ako si moze kosican zatrenovat po praci som same ucho ako tlacenka :D
Len pre porovnanie v New Yorku kazdodenne otvorena strelnica do 22:00 stoji celorocna permanentka neobmedzeny vstup 550 dolarov rocne pri ich zivotnej urovni. Povedal by som ze u nas by to nemalo byt viac ako 250e rocne, ale to samozrejme zalezi na trhu ci su ochotny to platit
PS: ku strelnici v HU je super ze takyto komplex budujete ale asi nebude mat velku navstevnost slovakov v beznej dennej prevadzke to uz radsej dohodnut najom v starom tahanovskom tunely a spravit tam strelnicu a mat otvorene do 20:00 a mate aspon zakaznikov

snad ma nikto neukamenuje za ruhanie a prosim ignorute gramtiku :)
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa rebels »

Strelnica pri Košiciach Rebelszone v Hodkovciach bola cez sezónu otvorená od 8.00 do 19.00 v pondelok, stredu a piatok. Práve pre Košičanov, aby si po práci išli zastrielať. Mnohí to využívali 10 min. cesty od obch. centra Optima. Teraz je to tak do cca 18.00 hod.
Dobudovali sme 1 IPSC strelecký box a pribudol jeden stage plný s 30 timi železemi siuletami a 3D terče.
Momentálne dokončujeme 300 m strelište, balistiku už máme schvalenú. Pripravujeme streľbu z 12 m veže na 340 m.
Máme urobené menšie gym na strelnici.
Do klubu sme prijali ďalších nových členov cca 15-20 osôb. Mnohí sa dostali cez prípravu na ZP. Áno, vyberáme a aj vychovávame si do klubu nových členov.
Klubisti majú vstup stredu, piatok a sobotu na strelnicu. Tí aktívny v klube, majú aj iné dni po dohode so správcom.
Každý mesiac organizujeme akcie pre členov klubu.

Pre upresnenie informácií.
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Strelnica N v Hutke skončila, zomrel prevádzkovateľ, ktorý mal jediný licenciu. p. ( Lippaj)
Naposledy upravil/-a pitlo v 07 Okt 2021, 19:48, upravené celkom 1 krát.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

rebels napísal:Strelnica pri Košiciach Rebelszone v Hodkovciach bola cez sezónu otvorená od 8.00 do 19.00 v pondelok, stredu a piatok. Práve pre Košičanov, aby si po práci išli zastrielať. Mnohí to využívali 10 min. cesty od obch. centra Optima. Teraz je to tak do cca 18.00 hod.
Dobudovali sme 1 IPSC strelecký box a pribudol jeden stage plný s 30 timi železemi siuletami a 3D terče.
Momentálne dokončujeme 300 m strelište, balistiku už máme schvalenú. Pripravujeme streľbu z 12 m veže na 340 m.
Máme urobené menšie gym na strelnici.
Do klubu sme prijali ďalších nových členov cca 15-20 osôb. Mnohí sa dostali cez prípravu na ZP. Áno, vyberáme a aj vychovávame si do klubu nových členov.
Klubisti majú vstup stredu, piatok a sobotu na strelnicu. Tí aktívny v klube, majú aj iné dni po dohode so správcom.
Každý mesiac organizujeme akcie pre členov klubu.

Pre upresnenie informácií.
"Výborne!!!" A teraz prosím skúste upresniť, ako sa k Vám na strelnicu dostane "neklubista" a či má "neklubista" rovnaké podmienky ako "klubista" ... A prídeme k tomu, že reálne sa tam človek dostane dosť ťažko (vďaka Vášmu "super" objednávkovému systému, ktorý len debil mohol vymyslieť), teda ak nie je v klube a keď sa tam aj dostane, tak si môže v porovnaní s členom zastrieľať akurát tak do "papierikov", pričom zaplatí samozrejme viacej. Čo mne osobne nevadí, lebo áno, člen predsa musí mať aj výhody. Ale pokiaľ má ísť o modernú strelnicu s vedením, ktoré nie je "mimo", tak podmienky musia byť rovnaké pre všetkých ...
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa rebels »

V krátkosti to zhrniem.

Klubista má iné podmienky ako neklubista, ale aj iné povinnosti voči klubu. Takto to má riešené každý klub na Slovensku.
1. Klubista vo vyhradených hodinách za členský poplatok naštevuje strelnicu bez poplatku. Azda nečlen klubu je Vaša predstava by mal tiež chodiť zadarmo? :roll:
2: No investovali sme niekoľko tisíc EUR do Rebelszone tactical stage a nájde te tam 3D terče 30 kovov , siulety, pohyblivé terče, Viking steny... Na stránke fcb rebelszone je pár videí a robíme tam mnoťstvo streleckých akcií vrátane kluboviek.
3. Takže neviem aký objednavkový systém myslíte lebo žiadny nemáme ,,zatiaľ,, stačí zavolať a so správcom sa dohodnúť v ktorom čase je voľné aj pre neklubistov.
4: Pripravili sme strelnicu na streľbu na 300m s balistickým posudkom a doľadujeme ešte niektoré aktivity. Pripravujeme streľbu z veže na 340 m a budeme budovať ďalšie strelišťa. Vzhľadom k tomu, že peniaze netlačíme, tak ich vyberáme za vstup na strelnicu alebo prenájom a znovu investujeme. Kto bol na strelnici tak ten to aj videl.
5. WIFI na vonkajšej strelnici je u nás samozrejmosť v celom areáli pre všetkých strelcov. Malá drobnosť u moderných strelníc, ale nie vonkajších v Hodkovciach je samozrejmosť ...
Mohol by som pokračovať lebo tu niekdo podsúva dezinformácie z nejakých osobných dôvodov... :)

Ďakujem...
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

rebels napísal: - Strelnica pri Košiciach Rebelszone v Hodkovciach bola cez sezónu otvorená od 8.00 do 19.00 v pondelok, stredu a piatok. Práve pre Košičanov, aby si po práci išli zastrielať. Mnohí to využívali 10 min. cesty od obch. centra Optima. Teraz je to tak do cca 18.00 hod.
- Do klubu sme prijali ďalších nových členov cca 15-20 osôb. Mnohí sa dostali cez prípravu na ZP. Áno, vyberáme a aj vychovávame si do klubu nových členov.
- Klubisti majú vstup stredu, piatok a sobotu na strelnicu. Tí aktívny v klube, majú aj iné dni po dohode so správcom.
Každý mesiac organizujeme akcie pre členov klubu.
- Takže sa tu môžu stretnúť členovia a nečlenovia. Kto asi dostane prednosť ? Čie love sú lepšie ?
Lebo aj jedna a aj druhá skupina sú v práci a po nej hajde do Hodkoviec.
- By som bol aj zvedavý, že koľko je členov. Tiež by som bol fest zvedavý na tú výchovu. A v neposlednej miere by ma zaujímali kritéria prijatia nových členov.
Poznámka - je potrebné preukázať sa výpisom z účtu o jeho výške ?????

Mohol by som pokračovať, nakoľko na danú strelnicu som chodil roky rokúce, keď ešte nebola v súkromných rukách.
Neskôr, po privatizácii som sa šiel na ňu pozrieť...a po pár (teda dvoch) návštevách som na ňu vyslovene zanevrel (dôvody radšej nedávam, argumenty by boli pre niekoho ťažšie stráviteľné).
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa rebels »

Mohol by som pokračovať, nakoľko na danú strelnicu som chodil roky rokúce, keď ešte nebola v súkromných rukách.
Neskôr, po privatizácii som sa šiel na ňu pozrieť...a po pár (teda dvoch) návštevách som na ňu vyslovene zanevrel (dôvody radšej nedávam, argumenty by boli pre niekoho ťažšie stráviteľné).


Bolo to pred 15 rokmi? To je argument ? Je ale rok 2021. V roku cca 15 rokov dozadu bol ročný prenájom cca 5000 SK a všetci si tam chodili strielať za 2-3 kg divinky ročne alebo zadarmo. Suhlasím ,, super,, Ale dnes sa platí 100 násobok tej sumy za prenájom. A nedošlo k žiadnemu preklepu. Ďalších 3600 € ročne sa platia média a je to bez mzdových nákladov na správcov a bez investicií. Hladáme správcu na 2 dni v týždni zadarmo, aby sme k investíciám 20 000 € tento rok a nákladom ušetrili za mzdu správcu. Čo poviete?
Klub ma aktuálne niečo do 120 členov max a poslední 5 prijatí boli študenti TU, jeden z USS Steelu a jeden referent v štátnej správe. Myslím, že už idem nad rámec interných informácií z diania v klube. Aby sa klubisti dostali na strelnicu, tak si vyberáme podľa referencií a klub nenafukujeme, čo niektorým práveže vadí...
Dokonca náš tím na poslednej súťaži, ktorú organizoval vyzbieral 4000 € pre chudobné rodiny z východu, kde deti majú vážny onkologický problém.Na tejto stránke zdieľame príbehy jednotlivých rodín...
https://www.rebelstrophy2019.rebelszone ... ity-event/

Niečo zo strelnice:

https://www.facebook.com/rebelszone

A čo ste vy zaujimavé pre túto komunitu urobil? Prezredte a možno nás budete pozitívne inšpirovať a motivovať v ďalšej práci. My sme len na začiatku... 8) :wink:
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

rebels napísal:V krátkosti to zhrniem.

Klubista má iné podmienky ako neklubista, ale aj iné povinnosti voči klubu. Takto to má riešené každý klub na Slovensku.
1. Klubista vo vyhradených hodinách za členský poplatok naštevuje strelnicu bez poplatku. Azda nečlen klubu je Vaša predstava by mal tiež chodiť zadarmo? :roll:
2: No investovali sme niekoľko tisíc EUR do Rebelszone tactical stage a nájde te tam 3D terče 30 kovov , siulety, pohyblivé terče, Viking steny... Na stránke fcb rebelszone je pár videí a robíme tam mnoťstvo streleckých akcií vrátane kluboviek.
3. Takže neviem aký objednavkový systém myslíte lebo žiadny nemáme ,,zatiaľ,, stačí zavolať a so správcom sa dohodnúť v ktorom čase je voľné aj pre neklubistov.
4: Pripravili sme strelnicu na streľbu na 300m s balistickým posudkom a doľadujeme ešte niektoré aktivity. Pripravujeme streľbu z veže na 340 m a budeme budovať ďalšie strelišťa. Vzhľadom k tomu, že peniaze netlačíme, tak ich vyberáme za vstup na strelnicu alebo prenájom a znovu investujeme. Kto bol na strelnici tak ten to aj videl.
5. WIFI na vonkajšej strelnici je u nás samozrejmosť v celom areáli pre všetkých strelcov. Malá drobnosť u moderných strelníc, ale nie vonkajších v Hodkovciach je samozrejmosť ...
Mohol by som pokračovať lebo tu niekdo podsúva dezinformácie z nejakých osobných dôvodov... :)

Ďakujem...
No dobre, nemám na to síce už energiu, ale predsa len skúsim ešte raz, o čom som písal, na čo som myslel:

1) Úplne súhlasím, až na poslednú vetu. Myslím, že z môjho predchádzajúceho textu vyplýva presný opak toho, čo ste uviedli Vy. Člen klubu musí mať výhody, o čom by potom bolo členstvo? Mieril som inde a síce tam, že ak ja ako nečlen prídem na strelnicu a zaplatím si za služby, samozrejme som ochotný zaplatiť viac ako člen, akceptujem to, lebo opakujem – o čom by potom bolo členstvo – tak rozsah služieb, ktorý mi ako zákazníkovi poskytnete, potom musí byť rovnaký ako v prípade člena! Na toto som myslel! A toto je vec, ktorá u Vás nefunguje roky! Roky (!), pane!!
2) To je fajn, ale prečo to tu píšete, keď menované služby nie sú dostupné pre verejnosť, iba pre členov? A opäť sme pritom, čo som uviedol vyššie a čomu ja neviem porozumieť ani z pohľadu komerčného, ani z pohľadu ľudského – pre člena všetko, pre platiacu verejnosť nič, aj keď platí ... Ešte raz! Aby sme sa rozumeli, platiaca verejnosť – nečlenovia, mnohí a som dokonca presvedčený, že možno aj všetci, sme ochotní zaplatiť podstatne viacej ako členovia, ale Vy musíte dodať rovnaký rozsah služieb!! A tu zlyhávate, tu je Váš prístup nepochopiteľný!! Tu je kameň úrazu!! Tak prosím nezahmlievať!! Netárať!! Neklamať!! Neskresľovať realitu!! ... tým, že tu idete menovať do čoho všetkého ste investovali, že máte Wifi a neviem čo ešte ... Modernizácia je fajn, ale nech z nej majú radosť a úžitok všetci, aj „klubisti“, aj „neklubisti“. Ak to tak bude, nikto Vám nič nebude vyčítať, teda okrem toho, že poniektorí budú frfľať, že ceny sú vysoké ...
3) No tak tu buď klamete a zavádzate schválne a tým robíte zo seba somára, alebo ozaj neviete, čo majú v náplni práce Vaši zamestnanci, resp. kolegovia.
http://www.skhodkovce.sk/otvaracie-hodi ... verejnost/. Z Vašej stránky, osobne som si to preveril pred časom viac-krát, takže na strelnicu sa viete len objednať. Text obsahuje formálnu chybu, lebo deň vopred sa objednať nedá, keďže stage je otvorený každý druhý deň ... Praktická skúsenosť je tá, že do tých troch dní, počas ktorých je strelnica v priebehu pracovného týždňa otvorená, sa Vám tam nahromadilo oveľa viac ľudí, než tomu bolo doposiaľ. Dosť pochopiteľné, keďže ste výrazne skrátili počet otváracích hodín v porovnaní so starým prevádzkovým poriadkom ... Ale teraz dôsledky: v duchu vyššie uvedeného, prednosť dostanú členovia klubu, takže kto v klube nie je, sa dostane do reálnej situácie tej, že strelnica je pre neho na týždeň, alebo aj viac dopredu obsadená! A teraz ten Váš „surrealizmus“: je reálne, aby sa človek pri svojich pracovných a rodinných povinnostiach dokázal objednať na návštevu strelnice týždeň, alebo aj viac dopredu a ešte aj na konkrétnu hodinu?! Hm?! Podľa Vás áno, podľa mňa ste spadli z višne ...

Body 4) a 5) komentovať nejdem, dotkol som sa ich v bode 3).

„Mohol by som pokračovať lebo tu niekdo podsúva dezinformácie z nejakých osobných dôvodov... “; prepáčte, ten strom, to višňa nebude, nesedela by výška ...

Neďakujte, nie za porozumenie, lebo ja Vám roky nerozumiem ...

Všetko! Pane! Všetko a pre všetok čas!
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

rebels napísal:Mohol by som pokračovať, nakoľko na danú strelnicu som chodil roky rokúce, keď ešte nebola v súkromných rukách.
Neskôr, po privatizácii som sa šiel na ňu pozrieť...a po pár (teda dvoch) návštevách som na ňu vyslovene zanevrel (dôvody radšej nedávam, argumenty by boli pre niekoho ťažšie stráviteľné).


Bolo to pred 15 rokmi? To je argument ? Je ale rok 2021. V roku cca 15 rokov dozadu bol ročný prenájom cca 5000 SK a všetci si tam chodili strielať za 2-3 kg divinky ročne alebo zadarmo. Suhlasím ,, super,, Ale dnes sa platí 100 násobok tej sumy za prenájom. A nedošlo k žiadnemu preklepu. Ďalších 3600 € ročne sa platia média a je to bez mzdových nákladov na správcov a bez investicií. Hladáme správcu na 2 dni v týždni zadarmo, aby sme k investíciám 20 000 € tento rok a nákladom ušetrili za mzdu správcu. Čo poviete?
Klub ma aktuálne niečo do 120 členov max a poslední 5 prijatí boli študenti TU, jeden z USS Steelu a jeden referent v štátnej správe. Myslím, že už idem nad rámec interných informácií z diania v klube. Aby sa klubisti dostali na strelnicu, tak si vyberáme podľa referencií a klub nenafukujeme, čo niektorým práveže vadí...
Dokonca náš tím na poslednej súťaži, ktorú organizoval vyzbieral 4000 € pre chudobné rodiny z východu, kde deti majú vážny onkologický problém. Všetky príbehy jednotlivých detí zverejňujeme na našich stránkach.

A čo ste vy zaujimavé pre túto komunitu urobil? Prezredte a možno nás budete pozitívne inšpirovať a motivovať v ďalšej práci. 8)
Môžem mať svoj názor ? Ja som stará škola a ja svoje názory mením len pod ťarchou pádnych argumentov a tieto uvedené veru neberiem.

Kedy to bolo, to je úplne vedľajšie. No vedľajšie už nie je, že keď som bol na strelnici a šiel sa niečo opýtať, tak som dostal len arogantnú a povýšeneckú odpoveď od sediacich v kožených klubovkách v bývalej učebni.
Že mi bežal čas, no pritom som ešte nebol ani len zapísaný, tak to ani nevravím.
Že som sa objednal, no po príchode mi bol vstup odmietnutý ?
Kuwa, toto sú argumenty...mňa nezaujímajú náklady. Veď tie sa predsa odpíšu, alebo nie ?

Sorry, ale bez akejkoľvek diskriminácie sa opýtam.
To má nejaký študentík prednosť pred staršími, čo už niečo majú za sebou ? Kuwa...to aké môže mať študent referencie ? Od svojho bohatého fotra ???

P.S.:
Ten správca zadarmo ma veru fest dostal. Skoro som sa kávou od smiechu oblial.
Správca na dva dni v týždni zadarmo ? Akože na 8 hodinovku ? Čiže do mesiaca 8 dní ?
Ak opomeniem porušenie zákona o čiernej práci, tak len otázočka. Už sa nejaký (blbec) aj našiel ?

P.S.:
Ja som na strelnicu chodil strieľať zásadne zadarmo...ale na druhej strane musím povedať, že vtedy sa tam nedostal hocikto.

P.S.:
Za zbierku pre onko deti si zaslúži každý pochvalu.
Lenže koľko prispelo a nechváli sa tým ?

P.S.:
Čo som urobil pre streleckú komunitu.
Kto vie, ten vie...
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Borci, necitujte si predchádzajúce a pred-predchádzajúce príspevky. V tejto debate je ti zbytočné.
:wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"