Strelnice Prešov a okolie

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Arminius : ..a mas pocit, ze by som ta niekedy urazal? "vyslovene plul do ksichtu" ?

Skus mi osviezit pamat, lebo si na nic konkretne nespominam.

edit: kludne mozes do PM, nech tu nie sme uz uplne offtopic

Je to fascinujuce, presovcan Panzer da ban presovcanovi pod rohackou za to ze podporuje particku okolo telocvikara z Brezna, ktory je nasrany na trnavaka AKI-ho a podla Bujnyho a Arminiusa som na vine ja lebo som z BA.
Tomu hovorim globalizacia, ale hlava mi to neberie
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Príspevky sa mi nechce hľadať...

No ten posledný pojednáva o tom, že si napadol môj dobrý vzťah s jedným pánom plk., ktorý bol môj bývalý šéf.
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f= ... 20#p262771
Bez nejakých bližších (pre Teba neznámych) info si si veselo kopol do neho a vzápätí aj do mňa.
Pritom si mal to smiešne info len z netu, nepoznáš osobne ani mňa, dokonca ani plk....no aj napriek tomu si zaujal ten postoj a šiel si do urážania.
Reagoval by som aj ďalej, no svojimi komentármi si už zabil nie jednu diskusiu.
Takže finito.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Roman s tym co napisali Bujny a Arminius takisto suhlasim - podla mna si idioM, ktoreho som tu este nevidel diskutovat v konstruktivnej rovine.
Obcianskemu zdruzeniu ktore tu "zastupujes" robis svojim osocivym sposobom komunikacie a povyseneckym spravanim akurat tak hanbu.
- A vedz ze si to myslim aj napriek skutocnosti ze zijem na Zapadnom Slovensku.

PS: konkretne prispevky na zaklade ktorych som nadobudol toto presvedcenie Ti (samozrejme) vyhladavat nebudem lebo tych smeti co si sem napisal je moc. Z osobnej skusenosti by som vsak chcel predsalen uviest jednu perlu a to ked si ma tu verejne presviedcal ze pracujem niekde kde nepracujem - podla mna je to chore.

A teraz si idem tiez spravit pukance.
Naposledy upravil/-a theplaky v 21 Dec 2017, 15:18, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no takze si pozrime ako som ti "naplul do ksichtu"
1 zhodnotil som argumentaciu dvoch (pre mna cudzích) ludi v mediach, a jedneho som oznacil ako vitaza a jedneho z nich som zaradil na uroven slobodneho vysielaca
2 ty si vysumel a hlavny argument bol, ze je to tvoj kamarat (co som nemal ako tusit a aj tak to na bode 1 nic nemeni)
3 z mojej strany nezaznelo ziadne geograficke hodnotenie vychod / zapad
4 ty si zacal argumentovat "blavackou kaviarnou"
5 do tvojho umelo vyvolaneho konfliktu vychod/zapad som sa odmietol opakovane zapojit vid " Argumentacia tym, kto z autorov prdi do kresla na ktorom konci tejto 400km dlhej dzamahirije je uplne scestna a zbytocna."

takze kto komu pluje do ksichtu???
Pozri do zrkadla a poloz si tu otazku nahlas.

Nemam pocit, ze by som v tejto teme ani v tej na ktoru poukazujes rozychaval nejake geograficke vasne. Mozes to iste povedat o sebe?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

arminius napísal:Špecialita paštikárov je čo ? Povýšenosť, nadradenosť, pýcha....???
Pche, už za socíku to tak bolo ...
Arminius, nepríde ti to komické?
Popri tom, ako si tu rozhorčene s jednotlivcom vybavuješ údajné "pľutie do ksichtu" (tento váš spor nekomentujem), tu veselo opľuješ desiatky iných fóristov? Len tak, v rámci tradičnej a zbytočnej medziregionálnej rétoriky, ktorú tu ale samozrejme rozdúchava vždy niekto úplne iný ...

Chlapi, serte na predvianočný stres a dajte sa trocha do kľudu.
eloquent_johnson

Príspevok od používateľa eloquent_johnson »

Presiel som si cele toto vlakno a aj podla mna strelnica pod rohackou spominane pravidlo neporusila. Popravde sam som do predvcera nevedel, ze tato strelnica poskytuje taketo zlavy, z coho tiez nie som nadseny. Ale aky si zvolili majitelia strelnice marketing, je podla mna ich vec. Hovori sa, ze niekedy aj negativna reklama je dobra reklama. Predmetne zlavy na fore zacali rozoberat ini uzivatelia tohto fora a nie strelnica.

Mozno by stalo za zvazenie prehodnotit znovu ban. Pre nas strelcov je idealne mat info aj z prvej ruky, ak ide o strelnice .... a niekto si tu namahu da, aby sa poskytovaniu tychto informacii venoval.

Osobne som na strelnici pod rohackou bol tri krat za posledne 2 roky a bol som spokojny.

Tiez v tomto vlakne niekto spominal spolocnost GP vs. LSNS. Je fakt, ze majitel GP verejne podporil stranu LSNS z coho tiez nie som nadseny, ale preto ich nebudem odsudzovat. Sam mam od nich niekolko strelnych zbrani a v celku som rad, ze mame na Slovensku aspon jednu firmu, ktora nejaky ten HW aj vyraba.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

ze mate na toto cas,ja varim,peciem,upratujem,periem ...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

neprides upratat a napiect aj ku mne?? :D teda ak ti nevadi ze vraj nemam rad vychodnarov :D
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

sluzba je obsadena,nemam volny termin :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

a teraz co mam robit s tym naliatym poldeci na uvitanie? :)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Fíha, ako sledujem ja by som mohol viesť konflikt sám so sebou. Ale schizofréniou ešte netrpím, vlastne ju len neevidujem. :twisted:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

si mal hned zacat s "uvitacom" ,kuknem do terminov ,chut borovicky na zapade nemoze ina :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Obrázok
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

theplaky : Nechápem súvis :P Veď 1.PŠSK a Strelnica pod Roháčkou sú absolútne nezávislé subjekty. Prečo ich dávaš do 1 vreca s názvom "Prešov" ? [http://webforum.sk/viewtopic.php?f=20&t ... 30#p264984]
Igrlik napísal:Myslím, že zbytočné príspevky v tejto téme, irelevantné k STRELNICIAM V PREŠOVE A OKOLÍ, by mohli byť bez újmy na všeobecnosti zmazané... :?: :!:
Ja by som to tu nechal - ako memento pre ostatných členov fôra a v rámci boja proti extrémizmu a zdravému rozumu :wink:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Satisfakciou na konci tejto smiešnej slovnej westernovky by pre mňa osobne bolo zlúčenie občianskeho združenia PRIDE s LSNS do jednoho politického subjektu a udelenie doživotnej zľavy na dotyčnú streľnicu pre všetkých jej členov. Následné usporiadanie streleckej súťaže s gulášom a spoločného táboráku, a zavŕšením by bolo ubytovanie v stanoch pre dvoch na počesť tohoto historického a nasledovania hodného kroku rozmeru presahujúcom hranice Slovenska aj EU. Až potom by som mal dokonalé šťastné Vianoce.
Peace please :mrgreen:
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"