Ruger SR1911- deformovanie nábojníc

Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Ruger SR1911- deformovanie nábojníc

Príspevok od používateľa Martin. »

Zaobstaral som si rugra sr1911, dnes som vystrelil prvých 50 rán bez jediného problému, ale vyskytli sa mi nasledovné chyby na nábojniciach.
(náboje S&B FMJ 14,9g)
1. na každej nábojnici je ryha po vyťahovači ( červený krúžok)
2. 40 z 50 nábojníc bolo deformovaných pri ich okraji, viac či menej, na 99% je to spôsobené nárazom nábojnice pri vyhadzovaní o okraj okienka..(teda podľa môjho názoru)

Je to veľký problém pri prebíjaní ?
V každom prípade ma to štve.. zbraň je naozaj pekne spracovaná a presná..

Čo s tým mam robiť ?

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

robia to bezne niektore 1911, riesenie je inak nauhlovat vyhadzovac a vytahovac treba dobrusit dolestit aby ti neskriabal drazku nabojnice
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Turbiak to vystihol úplne .Len doplním že na nete sa dajú stiahnuť cele foto návody s popisom ako to zaleštiť nauhlovať a skontrolovať.
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Práve teraz som si všimol že mi úplne chýba zaisťovací čapík(32) vyhadzovača (33), takže vyhadzovač nie je úplne na pevno..
http://cdn5.thefirearmsblog.com/blog/wp ... 11-tfb.jpg
Môže to byť spôsobené aj tým ?
Naposledy upravil/-a Martin. v 25 Nov 2012, 10:41, upravené celkom 1 krát.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

V piatok som mal SRko rozobrate a nebol som velmi nadseny opracovanim.

Martin, ako ti dotlaca spust pruzinova zostava? Lebo na tom co som drzal, spust hrkala ako na nejakej cinskej airsoftovej hracke.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ak chcete spickovo opracovanu 1911 tak zatial naj co som videl , bola Para Ordnance, Dan Wesson a urcite aj drahsie Kimbery a STI budu dobre spracovane, proste 1911 do 1000 € nikdy nebude bez chyby
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

agger: spúšť hrká na všetkých sr1911 čo som držal (mal som v rukách 3)

turbiak: ja nechcem žiadny zázrak, ale za tie peniaze by to malo byť aspoň kompletné a správne fungujúce
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

Moj STI Trojan .45 nehrka vobec, takze nie nie je pravda, ze na kazdej 1911 spust hrka. Vnutorne opracovanie ako zrkadlo. Recenzia a fotky tu http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... 23&start=0 . akurat ma za sebou cca 4500 ran
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Ale ja netvrdím že spúšť hrká na všetkých 1911..

"agger: spúšť hrká na všetkých sr1911 čo som držal (mal som v rukách 3)"
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

jasne. kazdopadne je zvlastne, ze ruger to nedotiahol do konca a zlyhala vystupna kontrola. a vysvetlenie rugera, ze ide o low end model a tym padom nemusi byt tak kvalitny ako drahsie 1911 neberiem. si platiaci zakaznik? si. platia na teba rovnake obchodne podmienky a zakony? platia. tak vo co go? skorej si myslim, ze drahsie modely ako moje STI je predrazene a za tu cenu by som mal dostat omnoho viac a nie len 1 zasobnik :D
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Nezabúdajte že poskomunistické krajiny sú odpadkovým košom západu, to čo nemôže ísť na ich trh končí u nás. Je tu minimálna vymožiteľnosť zákona, tož prečo by dovozca kupoval prvú alebo druhú triedu keď môže tretiu, slovač zaplatí...
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Vystrelená nábojnica ktorá bola pribalená k zbrani, (asi nejaká skúšobná) je rovnako zdeformovaná ako tie moje, škoda, že som si to nevšimol skôr :?

Inak, turbiak, bum, máte nejaké overené návody na takéto úpravy ? Našiel som zatiaľ takéto niečo: http://www.brazoscustom.com/magart/ejec ... ection.htm

Len škoda, že moja angličtina je takmer nulová.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ak má každý Ruger SR1911 takú hrkavú spúšť ako bola tá v Dease (niekoľko milimetrov totálne voľný chod dopredu dozadu), tak moje čakanie na neho práve skončilo, to som myslel že bola chyba konkrétneho kusu, nie že je to taký odpad. :?
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Ale ved spust si vies nastavit sam. Doraz spuste srubkou na spusti a mrtvy chod ohnutim takeho pliesku. Teda aspon na STI je to mozne a zabere to presne 15 minut.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

otazka je ci je to hrkanie sposobene volou v doraze
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"