ZP Trenčín

cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

ZP Trenčín

Príspevok od používateľa cubitko »

Kamarat ide podavat ziadost o A v Trencine. Ste niekto z Trencina? Su na danom oddeleni zbrani a streliva nejake specifika? Ved viete o som hovorim. Cez ludi z SKP-TN by som to chcel riesit iba v krajnom pripade.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Je tam pekná policajtaka blonďavá, to sú moje skúsenosti 8)
Používateľov profilový obrázok
MisoTN
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa MisoTN »

ja som tam mal bez problemov, povodne som chcel B a vzhladom na moju pracu mi ponukli A, ked sa stretavam s roznymi individuami a mohli by mi chcet robit zle :wink:
Skusky ziaden problem, ale to uz je o individualnej priprave

to sano : mne sa viac paci ta tmavovlaska :P
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ok dakujem za postrehy, vyzera to byt vcelku normalne bezproblemove oddelenie zbrani a streliva. Nieco podobne mame aj v PN. Este raz vdaka... potom poreferujem, ktora cast osadenstva sa viac pacila mne :)
bajec
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa bajec »

Ja som tam bol pre tlačivo na ZP a len chlapi tam boli... :(
bajec
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa bajec »

Dnes som bol zaniesť žiadosť na sk. A...všetko ok, ale vypýtal si aj kópiu živnostenského osvedčenia, vraj k A treba...
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Netreba.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Precitaj si postup ziskania sk.A.
Docitas sa tam vsetko. Na webfore je par pripadov kde tvrdili ze musis mat nejaky papier.
Rovnako tam su potom rozhodnutia, kde policajtov sfukli, kedze ziadali veci ktore ziadat nemali.
No a zaklad je, predtym nez zaziadas o ZP, nastudovat si zakon a nestane sa ti ze nebudes vediet ci treba alebo nie ZL.
Odomna tiez chceli papiere dokazujuce ze som ohrozeny a skoncilo to tak ze sme sa zhodli ze mame iny nazor a o mesiac mi dosla pozvanka :)
bajec
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa bajec »

pif paf napísal:Netreba.
...je možné, že netreba...ale vypýtal si ju...mal som tú kópiu, tak sa nebudem naťahovať s ním že...
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

papiere odovzdané. najskôr nebol problém s potvrdením od obvodnej na A4, ale cestou odtial telefonát a dodatočne doložiť na kartičke ( stačí priniesť na skúšku ). do mesiaca skúška, presný termín sa dozviem po lustračke. čo sa týka prístupu, tak bez problémov, neni do tejto chvíle jediná výhrada a podla informácii čo som dostal vzhladom na papiere ktoré som doložil by nemal byť problém s tým aby to prešlo bez stažností a podobne. žiadam o A,E,F.
akurát čo som sa dozvedel, tak vraj je kopa zbraní a majú nariadenie to skresať, takže na skúškach si dupnú na ludí.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

crossbowhunter napísal:vraj je kopa zbraní a majú nariadenie to skresať
Skoro doslova to isté mi už viackrát zasvätene vraveli aj u nás, naposledy tuším v 2007-om ... :roll:
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

osobne mi to je jedno, pravdepodobne ma len chcel postrašiť aby som sa učil. každopádne je lepšie sa pripraviť na tvrdšiu skúšku a hravo prejsť lahšou, ako sa spoliehať že bude veget a vyleteť.
takže túto informáciu absolútne neriešim. mimochodom som dokladal potvrdenie od pz o tom že som bol napadnutý a čestné prehlásenie ( keď som sa bol informovať, tak to nebolo nutné, ale vraj čím viac papierov, tým lepšie, tak som to doložil inciatívne nech sa nemusím s nikým naťahovať ). za jeho preformulovanie do reči nad ktorej sa aj policajti pozastavili ( v dobrom ) vďačím členovi tohto fóra, ktorý si neprial byť menovaný.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Neriešim to, len ma to tak trocha trpko pobavilo, že časy sa síce menia, ale myslenie a prístup úradníka ani moc nie.
Keď som sa ich vtedy dávno opýtal, čo to znamená že "ich je veľa", normálnu odpoveď som samozrejme nedostal. Skrátka "veľa" :evil:
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Skoda, ze tam nefiguruje taktiez kolonka - pocet odobratych/odregistrovanych... skratka aby bola znama delta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"