Taurus pt 99 afs

eraser21
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 11 years 2 months

Taurus pt 99 afs

Príspevok od používateľa eraser21 »

zdravim vas,chcel by som sa infomovat.. mam zaujem o taurus pt 99,je pouzity,stav prijatelny vzhladom k cene.. zaujima ma,aka je pripustna vola hlavne,a rad by som tu nasiel cloveka,co taku zbran vlastni.. inak,na co pri kupe takejto sa zamerat,co pozriet hlavne? dakujem za info
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa satu »

V uzamknutom stave by mala mat hlaven takmer nulovu volu. Skontroluj opotrebenie vytahovaca, zubov uzamykacieho mechanizmu a opotrebovanie zachytu zaveru (paka aj zuby na zavere). Aj ci funguju vsetky ovladacie prvky, poistka, vypustanie kohuta, ...Oplati sa dohodnut s majitelom skuska na strelnici, aspon 1 - 2 zasobniky nejake standardne tovarenske strelivo. Ak je seriozny, nebude proti.
Tu je nejake review aj s obrazkami
http://www.pakguns.com/showthread.php?2 ... aurus-PT99
eraser21
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa eraser21 »

kupil som to nakoniec,nastrielam z neho lepsie ako z glocka 19, takmer je to porovnatelne s taurusom 627 tracker 6.5 palcova hlaven 357 mag kaliber.. ta hlaven v uzamknutom stave ma volu asi 1 az 2 mm pri pohybe nahor a do stran.. ale len na konci.. ako je muska.. opotrebenie na vytahovaci nebadam.. kohutik a zavora maju jemne zodrete cernenie.. nemam moznost ho porovnat s novym,tak preto ta neistota.. kolko moze mat vystrelene a kolko vlastne maju tie typy vydrz.. inak vdaka za odpoved..
Napísať odpoveď

Návrat na "Taurus"