Remington 700 (variacie)

raduz
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa raduz »

Ved ano, mas pravdu. Kedze emkaca osobne poznam, viem ze je to pedant a poctivec, takze ked na to upozornil asi mal dovod. A kedze su tu oooovela skusenejsi, tak by som cakal ze sa z nich niekto fundovany ozve. Pripad uzavrety. Pekny vikend.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Chcel som v tebe vyprovokovat blizsie sa pozretie na definiciu v zakone... nepodarilo sa. Dnes asi staci, ze niekto niekde nieco tvrdi.
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa emkac »

otazku som napisal 2 dni pred skuskami, ked som sa aktivne ucil a zo vsetkeho mi uz sibalo
mal som chaos, co je co.... podla zakona mi to vychadzalo, ze je to C, podla viacerych prispevkov, ze si vybavovali nakupne povolenie, mi to nejako nebolo jasne, preco si ho teda ludia ziadali

tak som dal dotaz.... iba som chcel vediet, ci som nieco nechapal zle... uz mi to ucenie dost liezlo na mozog :shock:
raduz
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa raduz »

Mesi nedalo mi to a pozrel som to este raz. R700 je dlha zbran, takze jednoznacne patri pod kat. C.:
Par. 6, ods.1:
c) dlhá jednovýstrelová alebo viacvýstrelová palná zbraň

Takze len ohlasovanie a evidencia.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Skoro spravne. Lenze ma zasobnik, takze pojde o dlhu opakovaciu zbran, cize o jedno pismenko vyssie.
b) dlhá opakovacia palná zbraň, ktorá nie je uvedená v § 5 ods. 1 písm. e),
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa emkac »

planoval som si kupit .308 SPS Varmint s tym, ze pazbu vymenim (Klinksy)

ale figu, zavahal som a posledny kus v CZ u dodavatela uz nie je

teraz mi nukaju za skoro identicku cenu (23000 CZK) SF Varmint, cize nerezova hlaven


ma to niekto? aka je to hlaven v porovnani s klasickou (samozrejme okrem bling bling dizajnu :mrgreen:)

vyhody/nevyhody?


dakujem
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Nie je bling bling , je to pekny matny nerez , je to lepsie ako obycajne SPS - jednak je to nerez+kanely+ ma to kruzkovany zaver = lepsi chod v puzdre zaveru , a ak chces ciernu nie je ziadny problem to fuknut krylonom , cize smelo to kup
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa emkac »

takze hracka je uz doma

este kupit nozicky (asi nejaky klon harisiek), zohnat puskara, co mi spravi pazbu a zacne sa najvacsia piplacka - montaz optiky, nastavenie, bedding a mozno niekedy o dva tri roky aj zacnem strielat :mrgreen:

inac nie je to bling bling, je to pekna matna farba, mal si pravdu Turbiak

som zvedavy, kao to bude vyzerat zmontovane... mozno to aj v nereze necham, nebudem to farbit
Prílohy
R700.jpg
R700_3.jpg
R700_2.jpg
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa rado74 »

odporucam zhanat pazbu nie puskara, tato original pazba je blato uplne k nicomu kruti sa to je to makky plast bez akejkolvek vystuze tu nepomoze ani bedding resp. len minimalne, hlaven je OK.
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa emkac »

pred chvilkou som si "ohmatal" pazbu od Klinskeho, takze na 90% kupujem toto http://klinsky.cz/stranky/31070_2.php

aj ked to este par dni pocka, najprv dorazit optiku :)
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sniper68 »

emkac napísal:pred chvilkou som si "ohmatal" pazbu od Klinskeho, takze na 90% kupujem toto http://klinsky.cz/stranky/31070_2.php

aj ked to este par dni pocka, najprv dorazit optiku :)
Prosim, netrap nas tu...

Aspon jednu vyhodu tej pazby sem napis.
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa emkac »

- dobre sa mi za nou lezalo
- spust je dalej od dlane, ako pri obycajnej pazbe, cize na moje velke ruky a dlhe prsty to vyhovuje
- dostatok dreva na bedding

a neposledna vec, nie som momentalne ochotny dat za pazbu 70% - 120% z ceny pusky.....

z tych znamych zacneme od Bell and Carlson od 550E, Mc Millan nieco nad to, Roedalle 700, AICS cca 1000 a plus pozeral som este nejake (vratane LARS), vsetko ceny medzi 500/600 az 800 (nepocitam extremy a nonamy)

teraz poprosim tie nevyhody klinskeho, pretoze som preliezol vsetky cz/sk fora a nenasiel som
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa rado74 »

nevyhody ? ved je to hrozne uz na pohlad, toto vyreze z foršty kazdy co ma doma pilku a je trocha sikovny. Pises ze material je drevo ? Pokial nie je pazba aspon lamino tak je vhodne tak akurat na sobotnajsiu grilovacku miesto brikiet do grilu a nie na presnu strelbu. Neviem ako vazne sa chces strelbe venovat ale ak ides cestou lacno a rychlo tak je to od pociatku cele zle. Z hovna sa jednoducho bič upliest neda, mas celkom kvalitny zaklad na stavbu dobrej pušky a hned v uvode ju chces sku...t takouto bukovou doskou. Ale ked kukam na stranku Klinsky tak rezbari su dobri, len sa venovat inemu sortimentu.
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa emkac »

pazba, ktoru som vecra skusal, bola z laminatoveho dreva
overoval som, ako je to s pazbou pre R700, takze je z buku
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sniper68 »

Clovece, neblbni..!!!

Fakt to budes platit dvakrat, ver mi!

Ak chces klasicku dobru pazbu, tak chod do minimalne laminovaneho dreva napr. GRS
Pažba musi byt jednoducho tuhy kus materialu.... Je vidiet ze to podcenujes. Chcem Ta len vyvarovat sklamaniu.

Hlaven striela - pazba triafa...
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"