HK P30 V3

Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

P30 je presna,lahka,spolahliva,ergonomicky top super a neviem co este. Hlavne je to sluzobna zbran. Nema O vymadzovaci ring na hlavni ako USP. Nema sportovu spust. Os hlavne je relativne vysoko. Zohnat na to rozsireny zachyt zaveru ci mieridla svetlovodne sa da no nie rychlo,poholne a hlavne su cenovo dost hore. Plati sa za znacku. Na sport ber Kaceny . Glock zamerne vynecham aby nebol flame :-)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Mne sa kacena ako zbran paci, ale celkom milo ju vystihol Peto Kopunec (medziinym Majster SK v IPSC Standart): K100 je na zaciatok vyborna zbran, nauci ta nikdy sa nevzdavat. :wink: ...

Spet k HK, urcite si najprv vystrielaj nieco z HK, nasledne skus nejaky glock gen 3, XDM, kacenu, cz-tu a ak chces drahu pistol tak aj Siga. Nepodlahni slepo marketingu HK a nekup to bez toho, aby si to realne porovnal s inou zbranou.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Jenky ponuku agera by som urcite na tvojom mieste vyuzil ale rovnako by som si hned po tom Haka vzal do ruky ostatne znacky. Idealne si s tym prejst aj nejaku tu obrannu sutaz: idealne los.
HK su na vysokej urovni strojar a zbrojar spracovania ale zas platis zbytocne za to, ze su napr. perfektne opracovane plochy, kt. ani nie su pohladove ani cinne, pardon, ja som pragmatik, orientovany tak trochu na ucelnost.
Ako ti tu uz par chalanov naznacilo HK su prednostne zbrane pre sluzbu. Samozrejme, ze rovnako dobre posluzia aj civilovi ale ak raz budes chciet nieco vylepsit(zas az tak uzasne a bezchybne nie su) tak budes mat velmi obmedzeny sortiment custom dielov z druhovyroby.
Mozno ze si typ, ktoremu zbran bude vyhovovat presne ako ju odneses z obchodu, tak potom nic.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Pani, aj s HKckom s tovarenskym setupom sa daju vyhravat sutaze. Je to hlavne o strelcovi ;)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

poznas to: o jednookom kralovi :?: :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Abakan, hovoríš, že HK nie sú bezchybné... no tak skús dať nejakú chybu. Ale objektívne, nie, že budeš pliesť pojmy a dojmy. USP mám pár rokov, chýb som našiel koľko? Ehm, to bude presne... nula!
:roll:
Kriste, chlapi, toto vás fakt baví? Strašiť ľudí rečami o náhradných dieloch som prestal, keď som po piatich rokoch žiadny nepotreboval. Teda okrem muchy, lebo pôvodná stratila bodku/biely plast (kozmetický problém). Prestal som strašiť aj súčiastkami na tuning, keďže nejako nestretávam ľudí, ktorí by HK nejako výraznejšie tunovali.
:lol:
Áno, sú aj lacnejšie zbrane a ich výrobcovia. Áno, sú aj lepšie zbrane a ich výrobcovia. Ale prestaňme sa hrať na reči o predražených Heckleroch, keď rozdiel medzi mlokom štvrtej generácie a HK je niekde na úrovni 100-150 éčiek (ak viete, kde a ako kúpiť). A cena ďalšieho zásobníka je vyššia o koľko? O nejakých desať euri, ak kupujete v kamennom obchode. Zostáva už len tá dostupnosť doplnkov - ak je práve toto hlavný argument, prečo neísť do Hecklera, tak neviem. Pre mňa by hlavným argumentom pri kúpe prvej poriadnej zbrane bol skôr individuálny pocit. Riešiť v tomto štádiu pri kúpe zbrane zo segmentu služobných, či sa hodí na zamýšľaný účel o pol percenta viac alebo menej, mi príde skôr úsmevné a dosť zavádzajúce.
:P
Ale OK, svoje som povedal, ďalej nepokračujem. O vhodnosti či nevhodnosti na súťaženie to beztak najkrajšie zabil Elado. Ja nechcem rozdúchať žiadny flame ani vás podpichovať, ale zase netreba hneď novým webforistom mozgy je... masírovať. No nie?
:D
eager_shaw

Príspevok od používateľa eager_shaw »

Vsetkym dakujem za pomoc pri vybere mojej prvej zbrane, specialne Agerrovi a Snoopeemu za testovacie zapozicanie svojich milasikov.
Zaver: po vyskusani vsetkeho co mi padlo do oka som sa rozhodol pre berettu PX4, specialne glocku som dal sanci asi najviac, ale zial cestu ku mne si nenasiel nicim, mozno neskor ked dozrejem :D
HK bude urcite moja 2 zbran , tam som nemal ziadnu vyhradu, pre berettu rozhodol dizajn :idea:
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

ja som sa s upravami mojich glockov dostal s kazdym na cenu noveho HKcka :D ked ratam mieridla, stippling etc. Cize cena samotnej zbrane nie je az taky dobry argument. Jedine ze by si glocka niekto fakt neupravoval, co neodporucam.
Jack - zasobniky do USP cenovo napriklad:
http://zbraneastrelivo.sk/zasobnik-usp-9x19-15-nabojov/ alebo http://zbraneastrelivo.sk/zasobnik-usp- ... dlz-patka/
Cize za 1 HK zasobnik mozem kupit dva a pol glockackych zasobnikov. Preto si napr mozem dovolit mat dokopy 15 zasobnikov a nebolelo ma to nejak strasne.

jenky, beretta bude fajn zbran, tiez som nad nou uvazoval svojho casu :)
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Luke1811 co je zle na neupravenom glocku???
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

mozno to znelo trosku prehnane, na neupravenom glocku neni nic zle, je to spolahliva zbran na ktoru by som vsadil zivot. ale kazdemu kto ma glock viem poradit par zlepsovakov ktore mu sprijemnia/zlepsia strelbu podla mna

ale povedzme ze spust je zvacsa trosku tuha, uchyt smyklavy so spotenymi rukami (gen 3), a moj najvacsi problem su glockacke mieridla. nie ze by sa s nimi nedalo nastrielat presne (da sa), ale su plastove a lahko sa dennym nosenim posuvaju, nicia a kazia. Okrem toho kazdemu odporucam mat na zbrani (takej ktora ho chrani, cize neni zberatelska) bud nocne mieridla alebo svetlo, alebo oboje. :)

ale tema je HK, takze sme OT
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Lukeee, dokupoval som zásobníky na HK USP. A ver, že toľko ma nestál ani jeden. Takže o dva a pol zásobníku do Glocka miesto jedného do HK mi môžeš rozprávať...
:lol:
Takisto pokiaľ ide o tú cenu zbrane, nefantazíroval som a hubu som si nedral nadarmo. Kto mal záujem a oslovil ma, tomu som poradil. Niektoré veci sa nepatrí rozoberať verejne.
8)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Jack: bavime sa o standartnych cenach pre nas dostupnych dielov a obchodov a nie o super tajnych (psssst len kryptovanou PM aby to vsetci nevedeli) cestickach, a nie nemusis tu o nich pisat, da sa to vytusit z kontextu o co ide.

K P30 stale ostavaju vyhrady: hrozna spust, hrozny vypustac zasobnika, drahe aftermarket diely (150 dolacov za sportovu spust priamo od vyrobcu - ehm ) , drahe zasobniky - aj americke int. obchody ich ponukaju +- za 60$.


Za tie prachy okrem nevyhod dostanete peknu zbran, dobre spracovanu s vybornou hlavnou. Skrizit tak Cizu s P2000sk a mame idealnu zbran na nosenie.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Jack, podla tejto logiky sa posnazim zohnat glock zasobniky za 5 eur, a som zvedavy co potom budes hovorit :D
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Elado: tlieskam Ti a ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Cubitko, kto chce pochopí, kto nie, tomu ťažko niečo vysvetlovať.
:roll:
Lukeee, podľa mojej logiky by si sa mohol posnažiť povedať aj niečo k veci.
:?
Elado, bojím sa, že aj tak ťa podaktorí budú podozrievať, že máš niečo proti Glocku.
:lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"