CZ52

elegant_faraday

Príspevok od používateľa elegant_faraday »

arminius: 2. Poistky by som sa veľmi nedotýkal , čo sa úprav týka Exclamation Totiž ak máš v pláne niečo také , že nabiješ,obtiahneš,zaistíš....Tak toto by som pri tejto pištoli nejak zvlášť neskúšal Exclamation
Chtel bych ji upravit tak, aby drzela v polohach -> vymenit kus za kus. Zajistovat nabitou zbran mi prijde nelogicke (kdyz natahnu tak chci strilet, kdyz ne, tak ji vybiju), tak ze ji nabitou zajistovat nehodlam :-).

To arminius
Diky za odkaz na manual, sice ho jiz mam v tistene podobe (reprint), ale elektronicka se taky hodi.


To C08R4
Hlaven 9mm Para (luger - jak je kdo zvykli) mam, cena naboju je super, stoji polovic co 7.62 Tokarev, nehlede na slabsi laboraci (vetsi zivotnost zbrane :-) ) Akorat jsou kratsi, takze se v pistoli ZASEKAVAJI, na strelnici to nevadi, ale na noseni to neni, bohuzel :-(

To R
Ta moje mela originalni hlaven jako kdyz by ji nekdo projel pluhem, ale presto strilela pomerne presne.

http://www.zelenysport.cz
Zde maji mnoho nahradnich dilu na Pi CZ vz. 52, akorat nevim, zda to posilaji i na slovensko.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Mr.handy

Som sa nasrdil , keď som si pozrel " zelený sport " :evil:
Uvedomil som si totiž pri prezeraní stránok , čo všetko som nechal napospas svojmu osudu :!: Mal som toho neúrekom :!: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ten obrazok CZ52 tam maju uz dlho. Som sa tam bol osobne pozriet a ako som vravel, maju vo vybornom stave tie cierne repasy. Ale este im to tam pridem kompletne zdemontovat :lol:. Dakujem za rady, naco si mam dat pozor. S touto pazbickou moze byt este aj pekna :D.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Chalani stale rozmyslam nad niecim v razi 7.62x25TT. Cakam stale na Tokarevy, co maju prist teraz v marci(Len neviem ako budu vypadat, zevraj maju byt ok). Cesi o CZ52 hovorili, ze ma realnu vydrz iba 2000, 2500 az 3000 vystrelov :shock: a potom pukne zaver pri vyhodziom okienku? Je to pravda? Kolko to môze vydrzal s tymi slabsie laborovanymi S&B? Jeden zbrojar mi hovoril, ze to je uplny brak a rusky Tokarev 33 je uplne niekde inde, co sa tyka kvality a aj sam taky mal a strelba s nim, sa mi velmi pacila. Spätny raz je nieco mädzi 9Luger a .357Mag. Mozno podobne ako .40S&W
Naposledy upravil/-a C08R4 v 02 Mar 2009, 16:12, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

---
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Som pocul, ze S&B tovarenske ho uplne neobtiahnu a ja neprebijam. 26 je robena na tie silnejsie vojenske naboje, ked sa nemylim. A ani mi nepadla moc do oka :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kamarat ma vz.26 a je spokojny :lol:
Naposledy upravil/-a BALISTIK v 02 Mar 2009, 21:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

^^ :lol:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Niekde som pocul, ze nasi (alebo Cesky?) vojaci mali ulozenky CZ52 v misií KFOR :shock:? Je to pravda? To ty nasi su potom samovrazedni atentatnici :lol: a ne ty moslimane :).
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

bum napísal:a čo tak VZ 26? :D
To myslíš sapík :?:

C08R4
26 je robena na tie silnejsie vojenske naboje, ked sa nemylim.
Náboje. tie čo majú mosazné nábojnice , používajú "mäkké" strely, teda iba plášťované olovo.
Náboje s oceľovou nábojnicou pužívajú strely s tvrdým jadrom.
Je pravdou, že mosazné sa vyskytujú iba veľmi zriedka .
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ja mam jeden taky stary delaborovany s mosadznou nabojnicou a plastovanou strelou (Mosadzny plast, FMJcko podla mna). Na spodu nabojnice je cislo 44, na boku hviezdicka a este tam je nejake cislo(Uz si nepamätam, ale ked dojdem domov sa kuknem, nabojnica je mosadzna). To je po dedovy, on bol v LM (Ludovych miliciach). Je to on?
Naposledy upravil/-a C08R4 v 02 Mar 2009, 16:44, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

---
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Waffen predava iba upravene na "semi".
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

bum
.Je to sapik? alebo uprava na jednoranovu?
Aj , aj :wink:

Samopal je predsa zbraň , ktorá používa pištolové náboje :!:

Automat predsa nemôžeš kúpiť len tak , musí byť Semi / Auto – Jednotlivé rany / Automatický mód streľby .

Skúšaš ma , beťár jeden :?: :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"