Pistole Tanfoglio

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Objavil som starsiu strel.revue 2/2014 kde píšu že stock 3 robia aj s bull hlavnou aj bez.Ale keby stock 2 stal okolo 500e ako pisu ze po zavedeni stock 3 zlacnie,stalo by to zato skusit.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pozeram na ceny Tanfoglio: http://www.armory.sk/kratke-zbrane/tanf ... glio-sport

Zatial ani naznak po zlacneni, skor naopak.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Rasto to o tom zlacneni som aj ja čital a pravdu povediac keby bolo nove za 500 tak si kupim hned dve
a mam vystarano do konca strel.kariery :D :D :D
Obavam sa že sa ale jednalo len o nejaky ojedinely pripad.....
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 183
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Nebolo to napísané, že stock 2 má bull a pri 3 prešli v rámci šetrenia na klasický tvar hlavňe, na drážkovaný vývrt?[/quote]

Pozrem to ešte raz, ale momentálne si pamätám, že to spravili, keď sa rozptyl zhoršil o 50 percent a boli sťažnoti. Pre to sa vrátili späť ku bull hlavniam, uzamkýnaným,aj v predu.
Neviem, či sa náhodou nedopredávajú zbrane z bežnou hlavňou, samozrejme, hlavne u nás a popritom sa vrátili, ku bull hlavniam.
Vývrt neriešim, len uzamkýnanie.
Asi by bodlo vyjadrenie nejakého obchodníka, resp. človeka, čo má lepšajší prehľad.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mal som moznost si testnut v nedelu po sutazi tuto verziu Tanfoglia http://www.1911.sk/sk/predaj/438/tanfog ... custom-hc/ len nerezove prevedenie a bez vyrezov v zavere.Na cca 12-15m viac nam strelnica a bezpecnost nepovolila to lietalo takmer jednou dierou,s nastrelom mierne vpravo, ale majitel ho ma tak nastrelený pre seba.Spatny raz bol priam ako strelba 9mm br,nadhera.Ale zial dnes som sa dotazoval jedneho predajcu a info bolo take ze nie vsetky kusy su tip top,udajne maju aj hrube opracovania a treba ich doladovat.Tak mam stoho zmiesane pocity.Ak by mal niekto nahodou ku testu Tanfo stock 2,3 a pride na zraz webfora rad by som ho testol.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Rasto ved je to Talian, hej tie ostrejsie hrany mali dokonca aj kusky na Iwa.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Nejdem na stretnutie webfora, Stock III viem dat skusit v BA alebo v KN na steelCupe alebo minisniper sutaziach.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

skúšal som spúšť na Stock 3 - seriovka bez odladenia a prišlo veľké sklamanie - SA dlhé s výrazným odporom, DA "kostrbaté" s viacerými odpormi ....
dali sme majitelovi odskusat spuste na Shadowe, TS, 75 SA a 85 a padli mu okále

vysolil zanu 1200e a je to bez odladenia nepoužiteľné :?
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Tak, Stock III je taky aky je, aj cena tomu zodpoveda! Cez to vsetko, koncom septembra budu na sklade 3 kusy, resp. dva, jeden je uz zavazne objednany! Moj nazor, aspon podla skusenosti, vzdy lepsie ako CZ, a do production ako stvorene- pomer cena/uzitkova hodnota......ale da sa nosit aj ako zbran na obranu....
Tanfo nevyraba na sklad, ale na objednavku! A spust na stock III V SA/DA sa predsa da za 20 min. vyladit uplne v poho....
A teda neviem kde ma kto 1200€ cenu, normalna cena je do 1000€ max.!!!!po dohode aj menej!
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Stock III budu koncom septembra, uz je to potvrdene! Momentalne je k dispozicii Tanfoglio P19 Standrard cal.: 9x19. Vyrobca ju radi do kategorie Defence-Law Enforcement, ale uplne v poho by sa hodila aj do Production.
Prílohy
IMG_20140913_190059.jpg
IMG_20140913_190059.jpg (17.33 KiB) 6139 zobrazení
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Rene: nic v zlom ale nehodila.

Napoviem: blokacia uderniku
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Myslis ze ju P19 ma?........nevidim v tom taky problem.......
Naposledy upravil/-a 3Guns v 01 Okt 2014, 16:59, upravené celkom 1 krát.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Rene: bude mat kvoli tomu o kusok horsi chod spuste nez Stock III. Na nosenie, obranu etc. by mala byt dobra, ale na IPSC by som radsej siahol po Stock II alebo III.
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Ja viem, len Stock II je vysoka cena, Stock III je cena taka akurat! No a p19 len keby niekto mal zaujem o full metal lepsi klon cz75:-)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tak Tangfoglia hlavne este stale robia z ocele a nie z jemne uhlikateho blata ako sudruhovia v CZUB.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"