Páči sa vám Glock17

Pá?i sa vám Glock17

Áno
149
67%
Nie
74
33%
 
Celkom hlasov: 223

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Oproti G19 tie asi 4cm ktore chybaju na G30 alebo G36 z pazbicky su presne moje dva prsty, ktore mi visia vo vzduchu. :wink:
glock69
občasný prispievateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa glock69 »

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Rozdiel tam je. 4 cm je dost vela, ako som povedal dva prsty su mimo, to sa neda nic robit. Ked, tak potom by som to riesil takto:

http://glockparts.com/store/large/1c9v4 ... ck_36.html

A ked vlastne jediny problem je ta pazbicka, podla obrazku to vyzera, ze je po uprave rovnako velka ako pazbicka na kompakte.
Takze vlastne fajn. 8)
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1435
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Nepáči.
Ale ako mi raz jeden kamarát vysvetloval:"vieš,dobrá manželka má byť škaredá, ale zato musí dobre variť...." :)
Používateľov profilový obrázok
Jareq
občasný prispievateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Jareq »

Glock sa mi nepacil snad nikdy. Ale ako nahle som ho chytil prvy krat do ruky, vsetko ostatne bolo pass. K100, USP, CZ...co len xcete....jednoducho Glock je naj. A myslim, ze pre kazdeho kto ho vlastni je jedinecny.Ako aj pre mna.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Mno, Glock 17C bola moja uplne prva 'vlastna' zbran, teraz sice uz par rokov zapada prachom v trezore kedze IPSC strielam s ciiizou (CZ75 Champion - lepsie mi sadne do ruky/tlapy), ale pri sebe stale nosim Glock26, kedze napriek vzhladu :roll: su prakticke kvality Glocku neodskriepitelne :)
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa Hari »

Najkrajsie na glocku je to aky je jednoduchy,ziadne zbytocne zarezy na zavere,kohutiky,capy alebo spusta kolickov,ci nejake koliky co sa mozu pri rozborke stratit pod stolom,je to moja stvrta pistolka a myslim,ze je vydarena.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ja co strielam s TSkom ,tak si neviem zvyknut na spust a na spustac zaveru (zvacseny), lebo vzdy si na neho vykladam palec ako na poistku TSka a nikdy mi neostane zaver vzadu :-(
Keby nemalo TSko 1.5kg a malo spodny rail, tak Glocka nekupujem :-)
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Rasto, tak to mas presne ten isty zlozvyk ako aj ja....

Na K100 som sa naucil mat palec na poistke a na P226 si tym drzim vypustanie zaveru a ten nejak nechce ostat vzadu... :?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Vzdy som sa u CZ cudoval, preco spustam slabou rukou, alebo si musim menit uchop na spustenie silnou a uz sa necudujem!
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Jareq: asi tak :D

Ked bol Glock akoze velke waw povedal som si, ze je to strasna krabica, proste modny hit a ze nechapem co na tom ludia vidia.

Nakoniec predsa padla volba na Glock, aj ked su zbrane krajsie, drahsie, lepsie, s lepsim uchopom, presnostou, osobitostou atd. pomer vykon / cena (a pod vykonom chapem vsetky jej kvality, spolahlivost, hmotnost, vydrz.... ktore ta zbran ma) je bez konkurencie. A cim dlhsie ju (stale ma sladkych 19) mam, tym ju mam radsej :)

Takze ak je "paci sa" otazka v zmysle "like" tak potom "YES" :D
Používateľov profilový obrázok
HEDO
občasný prispievateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa HEDO »

Jednoznacne G17. :lol:
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa agger »

Na glocku sa mi nepaci uhol rukovate a skara medzi zaverom a telom ktorou presvita svetlo z druhej strany. To su len veci co sa tykaju exterieru ak by som mal popisat veci co sa mi nepacia pri noseni, to by bolo na esej :D V kratkosti: jedine SA/DA :wink:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Glock nosia ludia hlavne pre spolahlivost, pre nic ine.
Aby to vystrelilo ked to vystrelit ma, nic viac nic menej.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Napr moj pripad, je ten, ze som si ho kupil koli prislusenstvu, ktore je v nasich koncinach najviac pristupne.
Od puzdier vsetkeho druhu po pazby ci celych konverzii, az po ladenie vnutornosti a ND.
V neposlednom rade spolahlivost a cena samozrejme po zlave :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"