Kamufláž na zbrane

warstore
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Registered for: 11 years 4 months

Kamufláž na zbrane

Príspevok od používateľa warstore »

Dobrý deň,

touto cestou som sa Vám rozhodol ponúknuť možnosť rozmaznať vašich miláčikov ešte viac a dať im pekný "odev" :)

Na fotke môžte vidieť digital desert camo robené firmou Warzone, s.r.o

http://www.warstore.sk

Jedná sa o water transfer printing.

Ceny sú individuálne, pre členov ozbrojených zložiek SR, políciu, civilov, strelecké kluby a podobne.
Taktiež záleží či majiteľ donesie zbraň už rozobratú alebo ju musíme ešte demontovať.

Odolnosť je do 850 stupňov celzia a oderuvzdornosť má ako farby krylón.

Dostupné kamufláže sú:
digital woodland / desert
woodland
acu digital

čoskoro budú aj: multicam, atacs, atacs fg, svk digital

Pre viac informácii môžte písať sem, v prípade záujmu vidieť to osobne "naživo" je tá možnosť v BB


Warzone, s.r.o
J. Slíž
Prílohy
best - kópia.JPG
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

mate uz realne otestovane ako to "drzi" na skutocnych kratkych strelnych zbraniach nosenych v kydexovych puzdrach(cca 100 taseni/zapuzdreni za tyzden)?...
warstore
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa warstore »

Odskúšame to na 1000 tasení a pridáme foto pred a po :)
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Písal si, že odolnosť ako Krylon, ten je dobrý, tvrdý, ale aj dosť krehký, zvykne sa odlupovať... pozri si Veritasovu pušku na pretekoch. Aj ja to musím sem tam prestreknúť, keď sa to odlúpi.
veritas
prispievateľ
Príspevky: 288
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa veritas »

Veritas ju ale intenzivne POUZIVA......
warstore
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa warstore »

Odolnosť proti lúpaniu je vyššia.

Myslel som pri poškriabaním nožom atď...

Spravíme skúšobné RIS lišty a podrobím ich pár testom
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

No, poviem pravdu, neskúšal som škrabnúť nožom, nosím snajpu v puzdre, sem tam ju beriem na poľovačku, ak treba frknúť nejakú škodnú na väčšiu vzdialenosť a samozrejme sa to oklepe...vždy sa to neodlúpne, ale ostanú také pásy, odreniny akoby s iným odtieňom. Ale odolnosť Krylonu je dobrá, dobrá voľba na kamuflážny nástrek zbrane. Veritas: Viem, viem...intenzívne používané, došla mi mms cez víkend od teba. Na tú prvú ranu som ti mohol požičať moju pušku. :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
JackDaniels
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa JackDaniels »

rad by som to vyskúšal len by som rád vedel či ste držiteľom príslušnej skupiny zbrojnej licencie tj. skupina B na úpravu zbraní, lebo už som sa stretol s niekym kto to robil nemal na to povolenie a bol problém ...
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

JackDaniels, na nastrek zbrane urcite licenciu nepotrebujes. pokial si teda zbran nenechavas u seba dlhsie. ak robis na pockanie nie je problem.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

tak na pockanie to asi nebude. samotny water transfer printing ano, ale pred tym musis zbran strieknut nejakou zakladovou farbou a pochybujem, ze ta schne v casovom horizonte "na pockanie" :D ...
Používateľov profilový obrázok
JackDaniels
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa JackDaniels »

No tak si treba riadne prečítať zákon a hlavne ustanovenia čo z akou licenciou môžeš ... nakoľko pri Béčku je uvedené vyslovene konkrétne slovo ÚPRAVA a to sa vyťahuje na všetko aj na úpravu povrchu to je to isť jak keby som si dal spraviť nový brinír na zbrani u zbrojára, ktorý je na to oprávnený tak proste potrebuješ licenciu skupiny B. Ten čo má nákup predaj nemôže zbraň ani rozoberať ani upravovať ani nič môže ju nadobudnúť a predať a nie rozoberať a striekať a noriť vo vode a po týždni vracať. Mal som z tým problém a ten čo mi to robil licenciu už nemá a asi ju ani mať nebude lebo u neho našli plno upravovaných zbraní týmto spôsobom a pritom mal len nákup predaj licenciu ... dostal zničujúcu pokutu. a problém sme mali aj mi držitelia lebo sme zverili zbrane hlupákovi. Netvrdím, že je to aj tento prípad preto sa pýtam či má firma skupinu B zbrojnej licencie alebo nie lebo chcem si to dať spraviť ale len nech to je presne v zmysel zákona jak má byť lebo mal som kvôli niktošovi zbrane pol roka v úschove na polícii, predtým na KEU a ešte k tomu mi hrozila nemalá pokuta za to že som zbraň zveril neoprávnenej osobe na niečo čo nemohol robiť a tým som zbraň nezabezpečil pred zneužitím a už to zažiť nechcem a som opatrný.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4834
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa yarco »

JackDaniels:
Je mi ľúto, že si mal také komplikácie a rozhodne ti ich nezávidím, ale trocha pletieš jablká s hruškami.
Úprava zbrane a rozoberanie zbrane sú dve úplne odlišné činnosti, veľmi rád by som vedel, na základe čoho by niekoho stíhali za rozoberanie zbrane. To by asi väčšina z nás už sedela :twisted:
A že by predajca nemohol ani rozobrať zbraň, to mi tiež znie dosť komicky.

Tipujem, že v spomínanom prípade bol kameň úrazu práve vo zverení zbraní neoprávnenej osobe, resp. nedostatočnej administratíve. A možno sa spomínaný "niktoš" zaoberal aj úplne inými vecami než len nástrekom zbraní...
Používateľov profilový obrázok
JackDaniels
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa JackDaniels »

Ale tu sa nebavíme len o rozoberaní čítaj pozorne ... a zaoberal sa len a len povrchovými úpravami a na tom aj pekne zhorel ... A ja som pozeral jak pul lebo mal v podstate nákup predaj a úschovu a administratívne moja zbraň bola v úschove a ked mu tam prišla polícia tak asi zo 5 zbraní rozobratých nastreknutých a papiere hovorili úschova nie oprava to je v zákone ... § 35
Povinnosti držiteľa zbrojnej licencie
(1) Držiteľ zbrojnej licencie je povinný
c) kontrolovať, či zbraň alebo strelivo nie sú používané na iné účely, ako je uvedené v zbrojnej licencii,

Držiteľ licencie Nákup predaj, úschova nesmie proste nič ani trt natož rozmontovať kvér a meniť upravovať mu povrchovú úpravu. Takže preto som už kua opatrný ...
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Tak zverit zbran podla mna, znamena uz len dat ju nikomu do ruky. Aky je problem odmontovat pazbenie a odniest ho nastriekat na pozadovanu kamuflaz? Povrchova uprava zbrane vsak uz zrejme nemoze byt vykonana hocikym.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3683
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ohladom zverenia, je to len na vycvik a tusim ....najdem vam paragraf... tu je

§ 56
Zverenie, vypožičanie a prenájom zbrane a streliva
(1) Zverenie zbrane alebo streliva je prenechanie zbrane alebo streliva inej osobe pod dohľadom
osoby uvedenej v odseku 4 písm. c), odseku 6 alebo odseku 8.

(2) Držiteľ zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie môže zveriť zbraň kategórie B alebo zbraň
kategórie C alebo strelivo do týchto zbraní inej fyzickej osobe, ktorá nie je držiteľom príslušnej
skupiny zbrojného preukazu, iba počas
a) športovej prípravy alebo športovej súťaže, ktorých súčasťou je streľba,
b) praktického streleckého výcviku,
c) prípravy na budúce povolanie súvisiace s držaním alebo nosením zbrane alebo praktického
streleckého výcviku na skúšky z poľovníctva,
d) výučby brannej prípravy alebo výučby v odbore, ktorého obsahom je výroba, opravy a
skúšky zbrane a streliva, alebo
e) filmovej alebo divadelnej činnosti, ak ide o zbraň upravenú na streľbu nábojkami alebo
cvičnými nábojmi.

...
Napísať odpoveď

Návrat na "Dolaďovanie, nastreľovanie zbraní a úpravy"