Dôchodca sa vyhrážal zbraňou

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
inspiring_newton

Dôchodca sa vyhrážal zbraňou

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

22.05.2008 13:30
Košice - Košický dôchodca - cyklista namieril po dopravnej nehode na vodičku auta zbraň.

Polícia stíha 77-ročného muža z prečinu nebezpečného vyhrážania a výtržníctva. Obvinený bol v stredu 21. mája podvečer spolu s 59-ročnou Košičankou účastníkom dopravnej nehody na križovatke ulíc Moyzesova – Timonova v Košiciach.

Svojím bicyklom narazil do vozidla ženy. Následne začal po aute búchať a po vystúpení vodičky namieril na ňu krátku guľovú zbraň, ktorú mal legálne. Zbraň, ktorú vytiahol spoza pása, natiahol, celý čas ňou mieril na ženu a niekoľkokrát sa jej vyhrážal zabitím.

Cyklistu odzbrojili náhodne okoloidúci policajti. K zraneniu osôb nedošlo. TASR informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová.


http://www.bleskovky.sk/cl/10/253843/Do ... al-zbranou
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Tak ako vodici po 60-tke musia chodit pravidelne kazde 2 roky na zdravotnicke prehliadky, mali by torobit aj s drzitelmi zbrani a to aj polovnikmi.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa peto543 »

dedo sa bal ze zacala asi 3 svetova...
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Isiel som tamat. Mohlo byt asi 10 minut po celej sicuacii. Na zemi lezal bycikel z konca 2. svetovej a dve vystrasene starsie zeny v aute. Policajti merali o sto sest, ale to som sa uz musel pohnut.... Netusil som ze dedusko to dak vyostril :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"