Taktické nohavice a opasky

Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Pokial chce byt clovek nenapadny (co nenapadny, ale skor nebudit zbytocnu pozornost) su helikony v mestskom prostredi zlou volbou.
duri013
občasný prispievateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa duri013 »

Helikony UTP v normálnej farbe mi prídu ako celkom rozumné a nenápadné nohavice do mesta.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Prave ten typ nohavic mi pride ako pomerne napadny. Ktory bezny civil by si "len tak" kupoval helikony UTP? Ked ich vidim na niekom v coyote farbe a ako sa doticny tvari strasne nenapadne, tak mi to pripada smiesne.
Osobne sa uspokojim s normalnymi riflami, popr menčestrakmi a helikony si beriem len na strelnicu alebo do lesa, inak nemam tu potrebu vyzerat tacticool as fuck...
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

Pripadne sa da stylizovat do osoby namezneho robotnika pracovnymi nohavicami a nylonovou bundou. Len si v takomto obleceni vyjdite do Auparku :lol:, o zamestnani ani nehovoriac.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Ano stylizovat sa da podla potreby a prostredia. Co chcem povedat je to, ze ak si niekto mysli, ze ked sa oblecie do helikonov alebo 5.11 je takticky a zaroven kurevsky nenapadny, tak je bud detsky naivny alebo mierne retardovany.

Obrázok

rovnako to plati pre kapsicky na "skryte" nosenie..

Obrázok
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa jalso »

rovnako to plati pre kapsicky na "skryte" nosenie..
tu ale plati, ze bezni ludia bez zbrani ich nepoznaju, resp. vlastnia podobne tasky na nosenie civilnych veci.
moj sef ma tiez podobny, lebo ma uz tolko smartphonov, ze ich neunesie :)
duri013
občasný prispievateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa duri013 »

Ja som: To že ty hneď na prvý pohľad spoznáš úplne strašne brutálne taktické nohavice helokon, 5.11 atď. ešte neznamená že ich pozná každý človek ktorého stretneš. Tu na liptove chodí veľa ľudí v trekových gatiach, kapsáčoch, maskáčoch, teplákoch... Beriem že v metrosexálne orientovaných mestách sú takéto nohavice určite nápadnejšie. A okrem toho je mi ukradnuté čo si kto o mne myslí, viac ma zaujíma to že tie gate majú dobrý strih, praktické vrecká, dobrý materiál. :)
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Jasne Duri, ja sa nehadam ze nie su pohodlne. Hovorim akorat zo svojej skusenosti, kedy mi moja ultra-takticka kapsicka na "skryte" nosenie sposobila docely seriozny pruser, ze ma prehladavali prislusnici a mal som na vyber - bud odovzdam zbran alebo sa na akciu kde mal byt aj predstavitel cudzieho statu nedostanem.

Jalso - potom asi zalezi na tom, ze aky skryty/nenapadny chces byt. Ja preferujem tu najvyssiu moznu mieru. To znamena, ze ked ma sused vidi s puzdrom na kosu/dlhu zbran tak sa zahram na nesmeleho rybara prinajhorsom poviem, ze mam vzduchovku. A mozno to je extrem ale planujem si v dohladnej dobe kupit nazehlovacky kaprov a ryb a nazehlit si ich na vsetky puzdra od dlhych zbrani nech je krycia legenda doveryhodnejsia :)
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

Ja som a aj si zbran mal alebo sa snazili tvrdit ze mas zbran lebo mas taku kapsicku?
duri013
občasný prispievateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa duri013 »

Ja som: ja hovorím o bežnom dni, kde potrebujem čo to spraviť manuálne, ísť do obchodu niečo kúpiť, vybaviť veci, nie vždy v ideálnom prostredí... Určite si neoblečiem a nezoberiem nič, čím by som vyčnieval z davu na akciu pod dohľadom bezpečnostných zložiek. Ona maximálna miera nenápadnosti nemusí byť vždy najlepšia, napríklad v prípade trvale opálených spoluobčanov, ktorý si dávajú veľký pozor na to aby sa im niečo nestalo pri ich obvyklom spôsobe života. Čo sa týka susedov, plne súhlasím.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

djuri - mal som zbran ale na tu najprv nedosli, lebo som ju mal za opaskom. Pruser bol, ked mi v tacticool taske nasli zabudnuty Kabar TDI, ktory som nejako nevedel zahovorit. Potom sa typek "velmi nenapadne" tvaril, ze ma chce potlapkat okolo pasu a dalej si vies domysliet... V naslednom rozhovore po skonceni akcie mi povedal, ze ta kapsicka mu hned udrela do oci.

Duri - pozri, ja nikomu nevnucujem svoj nazor, nech si kazdy nosi co len chce. Ale nech ludia neocakavaju ze ked budu po ulici behat ako panaci z 5.11 modneho katalogu, ze budu pre OZ alebo trochu trenovane oko "skryti".
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa jalso »

A mozno to je extrem ale planujem si v dohladnej dobe kupit nazehlovacky kaprov a ryb
ja som na to isiel priamo, na sa58 som kupil rovno rybarske puzdro, za nejakych 16eur.Nejaky ten ornament tam je uz defaultne :). Najprv som uvazoval o puzdre pre gitaru, ale toto bolo lacnejsie.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

Akonahle na sebe nema clovek nohavice z denimu a/alebo oblecenie s troma pruzkami, uz nalezite puta pozornost tych ludi, ktori vedia o co ide. Tym sa nebavime o predcasnych dochodcoch s napisom SECURITY co pracuju na vratniciach alebo v supermarketoch. Neviem ako to prebieha na SBS skoleniach a roznych kurzoch, ale myslim si, ze ich absolventi vedia, na co sa zamerat. Atamanske gate a mikinu po kolena skratka nejde prehliadnut v zaplave rifli a adidasiek.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

Ja som: pekne povedane, musim len suhlasit. S nasim nemenovanym znamym sa pred jeho barakom zdravime Petrov zdar! a ideme na ryby.
Do budovy v praci nam chodi jeden ako by som to slusne ...siltovka Glock, takticka tasticka, takticke gate....no keby tak chodil do kasarani nepoviem nic, ale k nam do budovy sa chodi vacsinou v oblekoch:) Takze je to tak trosku smiesne. Nemam nic proti tymto obleceniam, tiez ich vlastnim, ale nosim na strelnicu, chalupu, lesa a sutaze. O taktickej tasticke som radsej ani neuvazoval, to ked vidim tak viem ze dotycny je ozbrojeny. Mne stacia moje Eastpack alebo CAT.
Vzdy to treba prisposobit. Keby som zil v Skotsku tak splyniem s davom a nosim kilt:)
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

Marek Z napísal: a nosim kilt:)
A hlavne okrajom sukne hore, aby vsetci videli, ze nie si ozbrojeny a damy mali istotu, ze ich nemozes ohrozit :mrgreen:
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."