LARS

sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

LARS

Príspevok od používateľa sniper68 »

Moj projekt pre system Remington LA M700
Sendero cal.:300 RUM

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Bol som asi prvy komu sa LARS dostal do ruky a musim povedat ze je to nadherny kusok.

Normalne som pysny ze poznam autora a ze taketo nieco dokazal spravit aj u nas na Slovensku.

Roedale, Sabre Forst a AICS chassis nie su zle, ale dizajnovo sa na LARS veru nechytaju.

Sniper68: Kedy nan zacnes brat objednavky? :wink:


Gunslinger
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

:wink:
Dakujem Guns.

Moja vdaka patri aj Tebe a Lovcovi...za pomoc a spolupracu pri rieseni niektorych konstrukcnych casti

pazby...

Som uprimne rad ze vsetky reakcie na LARS aj z inych for (napr. http://www.700rifle.com,

http://www.sniperhide.com, http://www.forums.gunboards.com, alebo http://www.sniperparadise.com

boli vinikajuce.

Zaujem prejavili zatial z Australie pre 338LM a z USA pre kratky zaver...


:wink:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Pockat.... To sa vyraba na slovensku? ...a dokonca niekto z fora?

No, sniper68 klobuk dole... Inac bolo by dobre aspon nieco k tomu napisat a nie len postnut obrazky :wink:

Vyzera to super. Len mala otazocka na predpazbie. Na fotkach to vyzera dost lacno - len ako poohybany plech (bez urazky prosim). Neboli by nejake fotky alebo viac info o tom z coho a ako je to urobene?

Je planovana aj vacsia vyroba, alebo len na objednavku?
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Pre BTV.

K fotkam - celá pažba je navrhnutá v zmysle maximalnej variability... Je teda mozne nastavit rozsahovo vsetky casti tak aby vyhovovali maximu strelcov.

Cast ktora drzi predpazbie je vymenitelna za valec typu MSR zmenou redukcie uchytenia ak je majitel "rurkopozitivny"

Na konkrétnej casti predpazbia je ulozenych (nalisovanych) 20 M5 matic Stainless Steel pre kotvenie railovych list...Vyuzite je teda maximalne... Je maximalne pevne a vlastne neznicitelne... Je vyrobene vypalovanim LASERom, povrchova uprava niekolkonasobnym chem. nanasanim...

Marerial pazby je zhotoveny z najkvalitnejsej AL zliatiny 6+ ktora je na trhu (konkret.cislo zamerne nezvadzam) Vsetky pouzite skrutky su v prevedeni Stainless Steel

Klb sklopnej casti je cementovany a vyrobeny s nulovou toleranciou (funguje ako Rolexky :wink: )Ovladace klbu - Stainless Steel

Rotacne casti su nerezove a osadene v mosadznych puzdrach - su brusene a lestene...

Sachta zasobnikov streliva pocita s dodavkami od Accuracy International

Kontakne casti su odizolovane voci studenej Al zliatine mikropor.gumov M3, pazba je od ERGO GRIP USA.

Povrchova uprava je HARD ELOX je to vlastne 30 mikronova vrstva ultra tvrdeho materialu ktory chrani cely kus pred nesetrnym zaobchadzanim (kto pozna tuto technologiu musi uznanlivo zdvihnut obocie... :D )

Pouzite monopodu je obsiahnute variantami pre kotvenie na Picatinny rail alebo polohovatene 0 st. - 45 st. - 90st. od CAA Tactical IZRAEL


Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Sanka dolu sefe.
Nech sa dari, vyzera to skor predajne v zahranici, kde ludia vedia financne ocenit kvalitu.
Cenovo to je porovnatelne s Roadele?
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Rasto,

Porovnavat Roedale konstrukcne s LARS ? UF, nieco by som sem napisal ale radsej nie... Mal si Roedale v ruke?

No, zober AL jokel 40x40 vyfrezuj ovory pre sachtu zasobnika a otvory uchytenia puzdra zaveru a potom na to naskrutkuj plastove bocnice za "petpadesaaaaat..."

Ale klobuk dolu pretoze im toto riesenie zavidim je krasne, vymyslene dobre, funkcne a hlavne ultra lacne... (ale len pre vyrobcu)

LARS je "nerozumny" vsetky komponenty su poctivo v top kvalite... Cenovo je asi na urovni Ashbury, ten uz ale zacina tiez prechadzat na 3D tlaciaren, co povazujem za marketingovu samovrazdu pokial nepouziju titanovy pracok spekany hlavou tlaciarne. Ale to vylucujem.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Sniper68 - druhy krat pred tebou smekam klobuk :wink:

Naozaj nadherna pracicka.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1509
Registered for: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

veľká paráda... klobúk k zemi. Nikde som nenašiel cenový nástrel - nemám ani šajn kde sa to pohybuje.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Tiez sa kocham obrazkami. :)
... presne toto som hladal. Som rad, ze sa to vyraba na Slovensku.
inspiring_keldysh

Príspevok od používateľa inspiring_keldysh »

veľmi pekné,ale mám otázku,dá sa to použiť aj so základom v kalibry .22LR (napr. ZKM 465) alebo je to už nepomer cena pažby / cena malorážky?
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Nová verzia pre Remington M 700 LARS TCX
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil/-a sniper68 v 23 Feb 2014, 16:00, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dolaďovanie, nastreľovanie zbraní a úpravy"