Etuja

Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa xmaster »

to panzer: ja som vzdy vravel ze my mlady a pochabi musime pocuvat na vas starsich a mudrejsich :lol: :lol: :lol:
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa miro1 »

pani ja v lete nosim teleskop tak že puzdro je na opasku....a opasok si dam normalne na hole telo...pod tričko....drži to v pohode...nepozorujem žiadny problem...ale treba na to opasok nie na klasicke dierky, koženy....ale taky nejaky nylonovy...s tou takou prackou ktora sa da zapnnut presne na mieru...myslim že by sa dal nosit aj pištol....pri dovaženi jednym zasobnikom na druhej strane by to malo byt okej :)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Panzer napísal:Ja som už starý foter ...
To uz je mi len stary foter - 38. To mas (mame) do starofotrovstva este tak 20 rokov cas :wink:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Panzer: no hej, ja som ale taky, ze ked v marci vyjde prve slnko a ludia este chodia v bundach ja uz mam triko s kratkym rukavom. Myslel som aj na alternativu tielko + tricko, ale to by som sa s dvomi vrstvami v lete zblaznil.

Suhlas s Xmasterom a to vsetko je perfektne v poriadku kym si foter a som rad ze nie struktura :D
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

To uz je mi len stary foter - 38. To mas (mame) do starofotrovstva este tak 20 rokov cas
to panzer: ja som vzdy vravel ze my mlady a pochabi musime pocuvat na vas starsich a mudrejsich
ADD PANZER :

Koho pošleme pre pivko ? Veď sme starí fotrovia !!!! (':P')(':P')(':P')
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 906
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa djuri »

Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

To vobec nevyzera zle..
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

To fakt nevzera zle. Tiez som si u nich vybral puzdro, ale odbili ma, ze nemozu nic posielat von zo statov. Tu sprava zo vcera:

OD: techsales@opticsplanet.com
...at this time export of any weapon accessories outside of the United States is restricted to US Military and other agencies of federal government. ... items such as riflescopes, red dot sights, laser sights, bore sights, holsters, tactical lights, and other related weapon components....cannot be shipped overseas to any country. Obavam sa, ze to asi neplati len pre nich...

Mozno, ze poznate niekto nejaku overenu adresu, kde nerobia drahoty z posielanim. Z tamat si vyberieme urcite kazdy, len to dostat tu.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

mne sa zda, ze yarco spominal tento mesiac na strelbach v Sielnici, ze ma nejaky e-shop, kde nerobia problemy...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Spominal, ale islo o dorucenie v ramci USA.

V skratke - potreboval som do Kalifornie dorucit teleskop (ASP, odlahceny), ale to vacsina firiem odmietla, kedze CA ma restrikcie o.i. aj na teleskopy. Az som nasiel eshop, kde s tym problemy ziadne nemali. Podla nich je za dodrziavanie CA zakonov zodpovedny zakaznik v CA, nie shop niekde inde, co pokladam za rozumne.
Ak by mal nahodou niekto zaujem, pohladam jeho adresu.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1439
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Inak tu sa rozoberalo pred rokom to isté ohladom ladviniek a etuií
http://www.strelectvi.cz/forum/ledvinka ... t3340.html
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa xmaster »

no dnes som sa dostal konecne k mojmu dlho ocakavanemu pasu na skryte nosenie...
sice som mal v plane dat si ho vyrobit z kremoveho a perforovaneho materialu ako mi to slubil spominany koziar z poddunajskych ale uz mi dosla trpezlivost tak ho mam klasicky cierny...
dal som si tam vrecka zprava do lava mobil,pistol,doklady,puta a zasobnik...takto to vyznie ze chodim ako sud ale fakt to ani pod volnejsim trickom nevidiet...
viac tu a tie veci okolo toho zaberu si nevsimajte
:P :P :P http://fotoalbumy.azet.sk/xmasterxmaste ... 06daf3af53
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Takze uz asi tyzden nosim tu Dastacku utuju, celkom prijemne nosenie, najme ked mam tricko a bermudy
http://www.dasta.cz/html/644.htm
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Aj ja ju mam a zatial som max. spokojny.G-19 tam vleze uplne bez problemov a nosenie je tiez v pohode.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Igoros: Kolko ta vysla?
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."