Originál drevené pažbičky na plynovú CZ-75?

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
elegant_lamarr

Originál drevené pažbičky na plynovú CZ-75?

Príspevok od používateľa elegant_lamarr »

Zdar, nedávno som videl plynovú CZ-75ku s drevenými pažbičkami ktorá sa mi fakt páčila, ale nakoniec som si kúpil normálnu (s plastovými).. Myslíte že by sa to dalo niako vycumľovať a prehodiť z ostrej? Pasovalo by to? ďakujem..
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

aku znacku CZ75 si kupil? ja som videl iba od BLOW
elegant_lamarr

Príspevok od používateľa elegant_lamarr »

Ja som pri mojom pátraní našiel BLOW, KIMAR a EKOL model C-06 .. mám KIMAR .. viac sa mi páčil BLOW ale tých 40e dám radšej do 200puknutí :)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

no s kvalitou Kimaru nemam dobre skusenosti, snad ti vydrzi...
elegant_lamarr

Príspevok od používateľa elegant_lamarr »

Ja som od Kimaru ešte nič nemal ... ale keď som prežil BRUNI tak by niáky kimar nemal byť problém :) :lol: .. ževraj je v zásobníku veľmi silná pružina a preto sa tam nenarve 11nábojov ako udáva výrobca .. niekde je písané len 6 .. keď je tam plnka hrozí že praskne spodná krytka zásobníku ... asi si kúpim ešte jeden náhradný a budem mať 7 a 7 ..
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Vráťte sa, prosím, k téme.
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

No ja myslim ze tie zbrane robia presne podla ostrych, tak ze tam pasuju original pazbicky... ked to plati pre colty 1911 od tychto vyrobcov (kimar bruni) , tak myslim ze to tak bude aj na ostatnych "kopiach". Dohodni sa s dakym foristom co ma cz75 nech ti pazbicku aspon pomera atd. a budes mat uplne jasno :wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Tie zbrane sa ani náhodou nerobia presne podľa ostrých. V prvom rade som ešte nevidel plynovku s uzamknutým záverom, všetky sa robia s dynamickým. Na mojej starej ešte poplašnej (nie plynovej, ešte skutočne poplašnej z pred roka 2000) pištoli Kimar CZ 75 sa napríklad dá poistka zaistiť aj pri spustenom kohúte, chýba bezpečnostný ozub, záver je dynamický... rozdielov je dosť. Takže nebol by som si istý, že pažbičky budú sedieť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"