Reakčné terče z oceľovej platne

kalo
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 13 years 4 months

Reakčné terče z oceľovej platne

Príspevok od používateľa kalo »

Reakčné terče z oceľovej platne. Youtube je plný videí ako si podomácky spraviť takéto terče z ocele ktoré zvukovo signalizujú zasiahnutie cieľa alebo padnú. Má niekto skúsenosti ako si niečo podobné vyrobiť doma? Akú oceľ použiť ako postaviť cieľ a podobne. Ďakujem za rady skúsenejších a podelenie sa o ne s ostatnými
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Michal1 tu z fóra podobné veci vyrába a čo som počul od užívateľov, tak na dosť slušnej úrovni.
http://steel-targets.meu.zoznam.sk/
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ak nechces kupovat profesionalne riesenie a chces do toho busit len "obycajnym" lugerom, tak si mozes z min 10mm oceloveho platu vyrezat doma tvar aky chces, pricom ti doporucujem tvar IPSC tercu 1:1
Ak by si chcel daku specialitku na trening oslov uzivatela STORM a spravi ti i texasku hviezdu (nie nie je to ziadna sexualna praktika ) :lol:
kalo
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa kalo »

yarco: Nemal so m na mysli terče k dostatiu bežne robene pre komerciu. Ide mi o rady návody ako si niečo obdobne spraviť doma

rasťo : presne také niečo som myslel na tréning určite majú záujem aj ostatný ty ktorý nie sú v klube a nemajú možnosť strieľať na klubové poppre, ty ktorých nebaví strieľať na papierové terče a chcú cibriť dynamiku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."