G19 - dobry uchop?

wutang880
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 12 years 3 months

G19 - dobry uchop?

Príspevok od používateľa wutang880 »

caute, potrebujem poradit - kedze mi to vacsinou lieta vselijako len nie na stred ;) tak si chcem overit ze aspon +- mam dobry uchop

http://imageshack.us/photo/my-images/842/uchop.jpg/

konkretne sa mi zda, ze zbytocne vela miesta na pazbe zaberam prstami silnej ruky, potom ked pridam slabu ruku tak ju skoro nemam o co opriet

a druha vec - tusim mam moc dlhy ukazovak ;) a ked ho davam na spust tak ak si nedavam moc pozor, tak mam spust v ohybe medzi prvym a druhym clankom ukazovaka, co viem ze je zle, ale z tejto pozicie je mi to najprirodzenejsie ...

myslite ze mi pomoze dat tu vacsiu pazbu? (toto je ta original najmensia)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Takto od oka sa mi zda uchop jednej ruku OK. K tomu ukazovaku, daj tam najvetsi chrbat, ak to bude stale malo, daj tam este aj gumenny navlek.
K tomu lietaniu ... na analyzovanie kde robis chybu, ti to musi lietat v sustele do cca jedneho miesta mimo stred terca, nie kadejako. Proste trenuj, trenuj a este raz trenuj... daj si pozor na dychanie, prilis silny uchop, strhavanie (dole dolava - predpokladanie vystrelu), poziciu prsta na spusti, zatinanie malicka a po odbuchani 500 ran sa zase ozvi :)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

K tomu lietaniu ... dohodni sa s niektorým schopným inštruktorom a absolvuj základný kurz.
Bude to výrazne lacnejšie a účinnejšie než metóda pokus-omyl.


IMHO posudzovať úchop z fotky moc nejde. Môžeš tak maximálne identifikovať úplne zlý úchop, ale nie doladiť detaily správneho.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Ty si robis srandy. Strielas s fabrickou zbranou a chces zazrak postaveny na uchope. Ak mas k dispozicii navleky na pazbu, preco ich neskusas? co Gen 4 ak dobre vidim.... vsak vyskusaj co mas a potom uvidis co sa drzi najlepsie. M.i. plati vsetko co tu bolo povedane..
Tu to nie je vidiet, ale sucastou uchopu je aj to, kolko miesta je medzi pazbou a "blanou medzi palcom a ukazovakom alebo ergo palcom". Tu to nie je vidiet. Vola ma byt 0-lova.
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa slimaaak »

wutang skus sa pozriet sem:
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=138724#138724
Ja som to absolvoval a hodne ma to posunulo
wutang880
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa wutang880 »

ok, skusim pozriet nejakeho instruktora, teraz som aj tak vyse mesiaca nestrielal takze som este snad zabudol vsetky zle navyky ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"