Púzdro na zbraň so svetlom

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Cau Zoid, ak mozem, trosku ti do toho kecnem. Ja by som pouzil ako nosny lak polyuretanovy priehladny dvojzlozkovyhttp://www.chemolak.sk/index.php?www=ca ... d_item=140. Velmi odolny voci mechanickemu namahaniu, oteru, olejom a UV staly.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Kamarát to číta, ale tak ďakujem za neho. :)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

pridávam niečo o púzdre Falco 654 na Glock 17+svetlo.
-na dobrom púzdre som objavil drobný nedostatok v súvislosti s mojím väčším vypúšťakom zásobníka na zbrani. Ako som sedel v sl.aute a púzdro bolo stláčané z dvoch strán (telo a držiak bezpečnostného pásu) dochádzalo k stláčaniu vypúšťaku zásobníka a tento vyskakoval zo šachty. Za týždeň mi takto skončil v aute na sedačke asi 4x. Nakoľko som sa nechcel zbavovať inak funkčného púzdra, prevrtal som skrutku a túto som dotiahol maticou.
Púzdrenie a tasenie prebieha bez problémov a vďaka skrutke nedochádza k stláčaniu púzdra v mieste vypúšťaku zásobníka.
Možno by stálo na zamyslenie, či by výrobcovia mohli zohľadniť skutočnosť, že pri vonkajšom nosení(open carry) dochádza v takýchto púzdrach k bočnému stláčaniu napr. pri sedení vo vozidle. Osadenie napr.plastoveho výstupku by eliminovalo možnosť vypustenie zásobníka v sede bočným tlakom.

orientačné foto:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa xmaster »

šikovná vychytávka, ako sa hovorí, mladý príslušník, hotový kúzelnik :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."