Airsoft vs. CO2?

elegant_chatterjee

Airsoft vs. CO2?

Príspevok od používateľa elegant_chatterjee »

ahojte, viete mi niekto povedat aky je rozdiel medzi Airsoft zbranami a napr. CO2 zbranami? Znacny rodziel vidim v cene.... :o) a okrem toho? dik za odpoved.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:50, upravené celkom 1 krát.
elegant_chatterjee

Príspevok od používateľa elegant_chatterjee »

no CO2 - vzduchovka na broky alebo BB gulky, to je jedno a "airsoft" pistolou. neviem aka moze byt ta airsoft. Na jednom e-shope maju kategorie Airsoft zbrane (cena tak okolo 30 eur, aj menej) a zvlast kategoriu vzduchove zbrane..... ten eshop je tu: http://www.colosus.cz/1356-airsoft/ .
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:49, upravené celkom 1 krát.
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa scar »

ahojte, viete mi niekto povedat aky je rozdiel medzi Airsoft zbranami a napr. CO2 zbranami? Znacny rodziel vidim v cene.... Surprised) a okrem toho? dik za odpoved.
...nerozumiem dobre tejto otazke,lebo aj airsoft zbr.moze byt na CO2
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

airsoft pouziva 6mm plastove gulicky a pouziva sa na hry simulacie bojovych scen prosto "akcne hry"

CO2 je hnaci plyn ktory pouzivaju niektore zbrane na vystrelenie naboja (diabolka, brok.. ale aj plastova gulicka)

ano niektore airsoftky pouzivaju CO2
AirSoft a CO2 zbran moze byt pomenovanie tej istej ale aj odliznej veci.

teda neviem ako by som to inac popisal.
elegant_chatterjee

Príspevok od používateľa elegant_chatterjee »

uz mam asi obraz... vdaka.... cize hlavny rozdiel medzi vzduchovymi pistolami (hnanymi napr. aj s CO2) a airsoftovymi je v municii.... no lebo na tom e-shope, hore co uvadzam, ak si pozriete, najdete kolonku "airsoft" a maju tam pistole od 18 do 30 eur a pod tym je kolonka zbrane (podkategoriou su aj CO2 pistole) a tie sa pohybuju cenovo od 100 do 250 az 300 eur. A nevedel som, v com je rozdiel medzi nimi, kedze cenovo su neporovnatelne.....
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa scar »

su to vsetko airsoftove zbrane,ale tie lacne su manualne ,to znamena ze ju po kazdej rane musis znovu nabit/natiahnut,tie drahsie su bud elektricke(obtahuje ich el.motorcek),alebo na CO2(tie obtahuje ten plyn)
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"