Gamo optika - remote switch

friendly_poitras

Gamo optika - remote switch

Príspevok od používateľa friendly_poitras »

Ahojte, dnes mi dosla optika od Gamo - Vampir ktora obsahue este svetlo a laser. Viem ze su mi prakticky na nic no napriek tomu som si ich namontoval aspon na foto. CO ma zarazilo vsak je ze dialkove k svetlu a taktiez dialkove k lasersvietia iba ked je tlacidlo pridrzane. Akonahle pustim ruku z tlacidla, nic nesvieti... Vie mi niekto poradit ci robim nieco zle, alebo ci toto je sposob ako toto "dialkove tlacidlo" funguje? Dakujem za akukolvek napomocnu radu!
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

No, veď na to sú tie diaľkové spínače nie? Začne to svietiť, keď chytíš zbraň do ruky, aký by to malo význam, keby ti to svietilo celú dobu? Napr. v púzdre. Na baterke alebo na laseri by si mal mať prípadne tlačidlo, kde si to vieš prepnúť na stále svietenie, nie?
friendly_poitras

Príspevok od používateľa friendly_poitras »

No ved hej, len som sa divil ze pri zameriavani este musis drzat prsty a stalcat spinac.. Tak ci tak je mi to zrejme na nic. Na SR ani svetlo ani laser na vzduchovke povolene nie su ze? Odhliadnuc od vyuzitia..
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Veď ten spínač si nalep tak, aby si ho pri streľbe stláčal automaticky. Teda aby si nemusel krkolomne stláčať ten spínač.

No a laser a svetlo sú povolené doplnky zbrane.
friendly_poitras

Príspevok od používateľa friendly_poitras »

..hm, ja sa este velmi nevyznam.. co to znamena ze laser a svetlo su povolene doplnky zbrane? Ak nejaka "opravnena osoba" zbada ze mam pri preprave vzduchovky niekam, namontovany laser a svetlo, je to problem? A co ak su namontovane pri strelbe zo vzduchovky? Je to povolene?
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Vzduchovku by si mal prepravovať v púzdre, teda skryto. V takom prípade nikto nevie čo máš na nej namontované. Svetlo a laser sú povolené, takže môžeš s nimi kľudne strieľať. Nezabudni ale, že musíš mať so sebou OP pri manipulácii so zbraňou.
friendly_poitras

Príspevok od používateľa friendly_poitras »

Jasne :) splnam vsetky kriteria. Dakujem za dobre rady, kiez by som sa mohol s nieym o tychto veciach porozpravat aspon na hodinku :) Prajem pekny den
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Pokiaľ by si bol z KE/PP, kľudne môžme ;-)
friendly_poitras

Príspevok od používateľa friendly_poitras »

no som z Ke, zijem v Ba, ale ked budem mat cestu urcite sa ozvem. Dakujem ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"