Opaskove alebo padlo ?

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 3 months

Opaskove alebo padlo ?

Príspevok od používateľa spherixis »

Co je podla vas komfortnejsie na nosenie? Padlo (napr. fobus, alebo napr. aj kozenne puzdro s padlom, tot jedno, proste pado) alebo opaskove puzdro, konkretne ako toto (panzer tu ma tusim niekde foto, ako v takom nosi svojho makarova) http://i12.ebayimg.com/01/i/001/07/50/e78c_1.JPG

Som zedavy na kazdy nazor :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Aktuálne som majiteľom 5 púzdier. Ani jedno nemám s pádlom. Takže toť môj názor. :D
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

Ja mám na "mochito" zopár nylonových- pútkových univerzálov na opasok, jedno opaskové s klipom-tiež uni a jedného "pádlovacieho" Fobusa na mieru. Na pádlo si to chce zvyknúť, ale potom je to už OK, medzi ľudí nosím len Fobusa. Nylonové mám už len na strelnicu. To s klipom mi stojí v skrini, nie je to bohvie čo, nakoľko som už párkrát pri sušení vytasil GUN aj s púzdrom... :D
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1445
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Kapo »

No, to s klipom si chcem ešte kúpiť, lebo sa mi to vidí vhodné na situácie, kde je potrebné si dať vrchný odev dolu, a tým pádom aj rýchlo zbraň spolu z púzdrom. Napríklad aj pri šoférovaní.
A čo sa týka toho, že sa občas tasí spolu z púzdrom, tak predpokladám, že sa jednalo o koženné púzdro a to si časom sadne na mieru a lahko sa potom vyťahuje. Prípadne ho prestreknúť konkorom.

A čo je to to pádlo??? Akosik ma napadá iba pažba na 58. :)
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Na skryte nosenie pouzivam milonove Falco.
Rozbije siluetu zbrane a pri mojej postave to ani nieje vidiet.
Naviac ma i poistovaci popruhcek ktory je pre mna velmi dvolezity pri noseni na verejnosti.
Je tam mensia pravdepodobnost ze ti zbran niekto vyberie.

Padlo (Uncle Mike's ) nosim iba na sutaze IPSC lebo mi dost odstava od tela a ked som si ho raz z nudze dal pod koselu vyzeralo to strasne :!:
Presvital cely obris zbrane. :cry:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Kapo: Hocijaky fobus napr. Paldo do vnutra pod gate a zbran vonku. Fobus je na nosenie velmi pohodlny. Opaskove tiez velmi pohodlne a odstava este menej ako Fobus. Vnutorne vidno najmenej, ale zase je kver v gatiach a to je vec zvyku.

Vystriadal som asi 6-7 puzdier kym som sa dopracoval ku stastnej trojke.
Opaskove Galco, padlo Fobus a vnutorne Dasta.

http://img397.imageshack.us/img397/8215 ... izevr8.jpg
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja nosievam uz len opaskove vnutorne od Falca co je pre K100. Zmesti sa mi tam aj mochito. Skoro vobec to nevidno, pri taseni som este nikdy nevytiahol pistol aj s puzdorm, skor mam vecer doma problem dat to z nohavic dole :)
Ja som s nim velmi spokojny, aj pre to ze pridem do roboty, a v pohode to dam dole a do suflika, ked odchadzam tak sup s nim za nohavice a je to, nemusim saskovat s opaskom.
A hlavne ze vyrovnam nevyhodu K100 na nosenie, cize jej velkost tym ze to neni az tak vidno.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1445
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Jo, a čo podpazušné púzdro? Používa ho niekto? Ja som ho dnes vyhrabal, a po dlhom čase som si ho vyskúšal a teraz mám modrinu na ruke. :?
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."