Sniper puzdro - matrac

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Sniper puzdro - matrac

Príspevok od používateľa Rasto »

Nemate niekto skusenosti s tymto alebo podobnym puzdrom?
http://www.m1armyshop.sk/detail.php?id_zbozi=3473
Uz ma nebavi si nosit samonafukovaci matrac ako na stanovacku :-)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Chlapi to vazne nikto nema skusenosti? Asi vsetci stanujete ako ja pred strielanim :-)
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

ja si na sutazi furt poziciam od lovca :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa onevan »

Ahoj, já osobně mám tento výrobek:
http://www.alfatactical.cz/index.php?Pr ... tail=11404

a vypadá to stejně :-) Pouze v zelený barvě, jsou tam kapsy na zip, dá se to rozložit na třetiny, ležet se na tom taky dá, je to měký a když je uvnitř zbalená flinta tak to drží tvar, jsou tam popruhy na nošení na zádech jako batoh, v úrovni nohou (když na tom ležíš je to pogumovaný aby se to dalo umejt. Je tam kapsa kam se strčí hlaveň a u rukojeti je přeska na upnutí aby se to vevnitř nehejbalo. Můžu ti to doma večer vyfotit lépe než je to na webu.
Měj se.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa onevan »

Ahoj, já osobně mám tento výrobek:
http://www.alfatactical.cz/index.php?Pr ... tail=11404

a vypadá to stejně :-) Pouze v zelený barvě, jsou tam kapsy na zip, dá se to rozložit na třetiny, ležet se na tom taky dá, je to měký a když je uvnitř zbalená flinta tak to drží tvar, jsou tam popruhy na nošení na zádech jako batoh, v úrovni nohou (když na tom ležíš je to pogumovaný aby se to dalo umejt. Je tam kapsa kam se strčí hlaveň a u rukojeti je přeska na upnutí aby se to vevnitř nehejbalo. Můžu ti to doma večer vyfotit lépe než je to na webu.
Měj se.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Rasto: Samonafukovaci matrac je jedna z najhorsich moznych podloziek pre strielanie (to uz radsej lezat na obycajnej celte alebo rovno na zemi), ak by si chcel len podlozku, moj tip je tato ($25):
Obrázok
http://www.midwayusa.com/viewproduct/?p ... ber=169107
Pouzivam ju uz roky, 'prekonvertoval' som na nu uz viacero strelcov a zatial su s nou vsetci maximalne spokojni.

K tvojej otazke - to puzdro co si linkol je od neznameho vyrobcu, cize moja rada by bola pohladat nieco ineho. To co linkol onevan je o cosi lepsie, aj ked Condor tiez nie je ziadna top-znacka (casto robia/predavaju knock-off/kopie dobreho vybavenia). Vo vseobecnosti mas take tri urovne takejto vybavy:

1. Airsoft & Made in China/Asia (zvycajne len na 'par pouziti, zipsy odidu velmi rychlo, potom sa zacne parat vsetko ostatne, o vodotesnosti a odolnosti ani netreba hovorit)

2. Economy line (Condor a spol.) - lepsia vydrz aj kvalita, sice nie na urovni top kvality/profi gearu, ale je to pouzitelne nielen na hranie. Stale sa ale neda cakat ze to vydrzi alebo bude na urovni spickovych znaciek.

3. Profi line (top znacky ako Eberlestock, Tactical Tailor, atd.) - zvycajne velmi dobra kvalita, overene praxou v roznych podmienkach, cenovo ale o dost vyssie (radovo niekolkokrat drahsie nez economy-line). Niekedy sa sice najdu vynimky kde clovek zaplati za znacku a kvalitu nedostane, ale zvycajne sa na znacku da spolahnut. Vela 'znackovych' veci sice tiez pochadza z azie, ale je tam uplne ina kontrola kvality a manazment vyroby, pouzivaju sa origos YKK zipsy (nie kopie YKK) a pod.

Z tychto troch moznosti 1ku neodporucam, a ci pojdes 2kou alebo 3kou zavisi od teba a tvojich ocakavani + financnych moznosti.

Este dodam, ze je vela znaciek ktore su v niecom 2ky a v niecom 3ky - znacky ako Blackhawk, Eagle, Galati, Tac-Ops, VooDoo, TacForce, atd.

Pre drag-bagy a systemy drag-bag v kombinacii so streleckou podlozkou by boli moje top 3 odporucania: Eberlestock, Galati a Blackhawk.


Drzim palce pri vybere,


Gunslinger
inspiring_montalcini

Príspevok od používateľa inspiring_montalcini »

Ta podlozka vyzera vyborne. Jedna otazka z tvojich skusenosti: da sa pouzivat aj ako karimatka ?
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Ruskyj: Myslis 'karimatka' ako podlozka na spanie, alebo nejaky iny karimatkovy ucel? :lol: Kazdopadne ako podlozka na spanie/pod spacak sa kludne da pouzit, je nepremokava a mierne polstrovana. Hacik je len ze americky midway na slovensko neposiela, a v europskych midwayoch momentalne akciovu cenu tusim nema (cize treba cakat, alebo to poriesit cez niekoho za morom).


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ruskyj: servus bratu...na pistol ju nepotrebujes :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."