634 z UB

inspiring_hopper

634 z UB

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Mam otazku, ked objednavam 634 a chcem to z UB nie z dubnice, tak to mam objednat na CZUB.cz a oni mi to poslu vyrobene v UB?
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

A prečo to nechceš z Dubnice?
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Kôli kvalite, predpokladam...vec dohadov, ista seria sa vyrabala v Dubnici a vraj neboli dobre. Tak to presunuli späť do UB.
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Ano, koli kvalite...Cize ked to objednam z Colosus.cz prijde mi to z UB? Lebo je aj Colosus.sk
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Cafte vzduchovkari :lol: Po rokoch strielania pre zabavu som sa rozhodol vymenit moju staru slaviu 631 za slaviu 634.Cital som rozne nazory na roznych forach.Na moje rekreačne strielanie sa mi zdala idealny kompromis.Teraz k veci,som nadseny s priebojnosti aku ma,len ma dost zaraza ze nieje tak presna ako stara klasika 630,631.Mieridla tiez niesu nič moc,tie svetlovodne vlakna tam moc nesedia.Nastrelny list bol asi len prepichnuty ceruzkou,lebo absolutny nesulad zo skutočnostou.Aby som vobec dokazal niečo trafit kde mam som musel cielnik posunut vyrazne pravo.Zaroven musel aj cielnik skoro na doraz hore.Teraz dokazem na 10m nastrielat max.do rozptylu 4cm.Zatial mam len klasicke Pribramske diabolky ale aj slovenske JS.Spust je dost tvrda ale pomaly zacina byt maksia,ked spustam vyrazny 5mm skok potom nastane tvrdi odpor.Pri akejkolvek snahe s oporov pri miereni nedokazem dat ranu do rany,vzdy sa mi stane ze mi zasah uleti aj ked som si vedomi ze som nestrhol.Cakal som ze nebude taka presna ako stara klasa,ale neviem čím to moze byt.Je jasne ze ma kratsiu hlaven,ale rad by som mal aspon ako tak stabilnu presnost.Inač vzduchovka je super silna,bukovu plavajucu podlahu na 10-15m prefukne ako nič.Plechovku s farby prebije na 10m s oboch stran.Poradte nejake finty,pripadne ake strelivo diabolky jej najviac beru,dik s pozdravom Balistik.
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

BALISTIK napísal:Cakal som ze nebude taka presna ako stara klasa,ale neviem čím to moze byt.
Asi tým že tam dali silnejšie péro. :wink:
BALISTIK napísal:Poradte nejake finty,pripadne ake strelivo diabolky jej najviac beru,dik s pozdravom Balistik.
Poznáš TOTO vlákno?
Skús tiež pohľadať niečo o "pivnom tuningu".
Suverénne najlepšie strelivo pre vzduchovku (na streľbu nad 30m) je JSB Exact, ale do 634 ti to bude asi škoda kupovať...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Sem tam pozrem ceske fora,ale osobne ma to nikdy az tak nezaujimalo :lol: Asi sa budem musiet uspokojit s presnostou na plechovky :roll:
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3133
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

BALISTIK napísal:.Nastrelny list bol asi len prepichnuty ceruzkou,lebo absolutny nesulad zo skutočnostou.
ono je totižto v UB tradíciou postaviť za seba 10 nástrelných listov a z metra vyrobiť "nástrelný obrazec" :lol:

k diabolkám, objednaj si niekde tieto dva balenia a zistíš čo jej bude najviac chutnať, na plechovky postačí aj příbramská produkcia:

Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Pracujem natom vdaka. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"