Návrh zákona o výbušninách, výbušných predmetoch a munícii a

Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 14 years 2 months

Návrh zákona o výbušninách, výbušných predmetoch a munícii a

Príspevok od používateľa Sigarms »

Aj ked sa to okrajovo dotyka zbrani a streliva mozno to niekoho bude zaujmat. https://lt.justice.gov.sk/Material/Mate ... 3110726753
Ja by som zas potreboval postup ako sme pridavali pripomienky pri pokuse nas pdzbrojit a co sa da da pridavat na tento verejny portal k navrhu zakona /pripomienky druhych subjektov/. Vdaka Sigarms
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Pohľadaj v témach ohľadne prvej petičnej akcie (september 2010).

Ak si dobre spomínam, ako občan alebo o.z. potrebuješ zozbierať min. 500 podpisov na podporu svojej hromadnej pripomienky, inak sa ňou predkladateľ nemusí ani formálne zaoberať.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

Mozno som blby alebo slepy, ale presne ktory z tych dokumentov obsahuje ten zakon? Presiel som to 2x vsetko, vidim tam dost vela omacky ale ten zakon proste nie XD

Osobne by som takyto zakon velmi vital, ak to znamena ze si konecne bum moct zohnat tanerit :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

No ako pozeram tak navrh tam nieje ale mam ho v Word formate tak ked poviete ako to sem umiestnit tak to dam.
Obavam sa ze si nekupis nic ten zakon vsetko tak sprisnuje ze automaticky o niecom takom zacnes rozmyslat tak si uz terorista..... Je tam kopec blbosti a nezmyslov.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

Mozes skusit uloz.to , alebo rapidshare.com a len poslat link
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 19 years

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

treba kliknut na vlastny material a potom znovu na vlastny material, tam je text navrhu zakona.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"