Nohavice

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 5 months

Nohavice

Príspevok od používateľa BTV »

Ake su podla vas najlepsie takticke nohavice na kazdodenne nosenie ci uz civilne, alebo na volny cas do prirody?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

-odolné voči oderu a ohybu v kritických miestach
-veľa vreciek
-rezerva na obvod brucha :)

Už roky mi dobre slúžia nohavice ThorSteinar(ešte nemecké) ako riflové, tak i obyčajné kapsové.
(A to, že túto značku obľubujú i niektoré osoby majúce vzťah k extrémizmu či mafií- NERIEŠIM.)
Naposledy upravil/-a peterson v 19 Okt 2012, 17:55, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa limo222 »

Ja pouzivam 5.11 Tactical Series, klasicke bavlnene kapsace, mam troje a nosim ich ako do prace a do mesta, tak aj na strelnicu/vylety do prirody. Su pevne, kvalitne presite, prakticke a pohodlne. Rozmyslal som aj nad podobnymi od Blackhawku, no zatial sa tieto nederu ani v naznakoch, takze tak skoro nebudem kupovat nic ine (a to ich trapim ozaj ze dost :-)).
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Ja mám Helikon-tex SFU, mám dvoje tie pieskové a olivovo zelené a max. spokojnosť. Mám aj Blackhawk no tie po dvoch praniach stratili farbu a už ich nosím len na strelnicu a stáli raz toľko čo tie Helikon.
me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa me2dik »

No ja mam velmi dobre skusenosti s vyssie spomenutymi helikon sfu a tie mozem fakt doporucit a momentalne skusam clawgear contractor pants a tie maju vychytavku gumu v pase resp to je poriesene takym patentom, zatial sa javia celkom solidne tak uvidime ako a co vydrzia. Steinary nosim bezne ale odkedy tu znacku vlastnia araby tak kvalita pokulhava obcas :roll:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Helikon UTL mam necely rok,vrecka ok,material kvalitny /predchazadujce som po cca 8r.doslova zodral/

edit: kupil som hned dvoje UTLka
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Potvrdzujem maximálnu spokojnosť s UTL od Helikonu. Veľmi príjemné na nosenie, praktické vrecka (z pohľadu toho, čo vláčim so sebou ja :D ). V kombinácii s ich taktickým opaskom nedám na ne dopustiť.

Mám od nich aj SFU-čka, tie však nosím skôr do lesa, sú trošku menej pružné, ale zase sa mi zdajú pevnejšie. Vzal som zelené, lebo ktosi tu čierne dosť hanil.
Naposledy upravil/-a Panzer v 19 Okt 2012, 19:35, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Ako uz bolo spomenute, Helikon SFU olivove - skutocne dobra volba. Dobre vymyslene, usite a este aj za bezkonkurencnu cenu. Latka je ripstopova, takze mala by vydrzat aj v prirode. Akorat to nie je ten typ office-friendly nohavic, co vidis u mladych metrosexualov. Avsak len tak na volne chvile do mesta na bezne nosenie, kde nemusis sekat elegána su fajn. Do terenu/ na strelnicu samozrejme tiez.

Helikony UTL mi pripadaju trochu drahe, za tu cenu uz moze mat clovek 5.11.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Helikon SFU pochvalim aj ja, nosim ich od letnych horucav az po mrazy, absolutny komfort. pokial ide o vzhlad, tak som k nim mal raz dokonca koselu s manzetami na ceste do prace a nevyzeral som ako exot...
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Ja som uz roky spokojny s nohovicamy od 5.11. Aj ked treba dodat, ze maju trosku vysoky pas / aspon teda tactical pants / a nesadnu kazdemu na 100%.
Vynikajuce su este " gate " od Blackhawk. Maju trosku iny strih ako 5.11 a mne osobne sedia lepsie. Maju aj lepsie riesene vrecka.
Cena je tam tiez o nieco lepsia.
Mozem obe znacky len odporucit.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

mam radsej nohavice so zvysenym pasom,podlo toho som vybral aj UTLka

Panzer
akej farby si kupil UTLka?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Neviem ako sa volá tá farba, ja ju volám piesková. 8)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

moj tip:

"do mesta" - LEVIS 512 Bootcut - klasicke jeansy pohodlneho strihu ktorych predne vrecko skryje P11, PPK, SP101 a G26 (vsetko vyskusane). su mierne do zvona takze v pripade potreby prekryju aj vyssie trekingove boty. celkovo ich povazujem za najuniverzalnejsie gate ku ktorym sa da rovnako dobre nostit sako, sveter, kovbojky, trekingy, polobotky, mikina a clovek nevyzera ako lolo z busa. su neznicitelne.

"do lesa" - hocake o cislo vacsie kapsace. podstatne je vhodne tvarovanie, zapinanie a rozmery vreciek (podla individualneho vkusu). sede, pieskove alebo olivova zelen. rozhodne nie kamo. kvalitu neriesim, vacsinou aj tak vydrzia viac ako tri sezony a to mi staci.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa matus69 »

hociake trekove vodeodpodive nohavice s odopinatelnym spodkom
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Blackhawk Tactical pants.

Mam ich uz 7 rokov a zniesli vsetko + pohodlne sa nosia a prakticky umiestnene vrecka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."