Sninčan sa chcel vyspať, s pištoľou hrozil kapele!

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
bladerunner
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa bladerunner »

no tak to asi posr.....:roll:
asi mu fakt zbraň do ruky nepatrí
aj keď čiastočne ho viem pochopiť, že mu to lezie na nervy, keď mu tam každý deň, resp. víkend vyhrávajú do rána a nevie to riešiť
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa rado74 »

mal ist radsej rano rozkopat gule tomu dementovy co dovolil prevadzkovat bar so zivou hudbou medzi domami, urcite to nie je nic prijemne ked daki kreteni kvilia do rana.
nedavno som bol ubytovany na Zelenej vode a tiez do druhej rana vonku daka kk...tska karaoke ci co to bolo boha som myslel ze tiez dakoho "zabijem" musel som si dat strelecke spunty do usi aby som mohol zaspat.
Proste absolutna ludska bezohladnost
:evil:
Naposledy upravil/-a rado74 v 25 Júl 2011, 16:12, upravené celkom 1 krát.
friendly_cannon

Príspevok od používateľa friendly_cannon »

je jasne, ze dotycny je ocividne psychicky nestabilny. Samozrejme takemu cloveku do ruk zbran nepatri, ale nase uzasne superobjektivne psychotesty nic take zrejme neodhalia.

Samozrejme to ale mohla byt expanzna zbran, nelegalna asi nie, ked ho obvinili len z vytrznictva a nie z nedovoleneho ozbrojovania.

Btw. a nemoze dostat aj nieco take ako vsobecne ohrozovanie?
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

rado74 na Zelenej vode sa to da ocakavat, je to oblast urcena na zabavu.
Ale v bytovej zastavbe je to fakt na hlavu. U nas museli jeden podnik kvoli tomu preprieckovat a zvukovo odizolovat.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

Povedal by som, ze mu nasiju nebezpecne vyhrazanie so zbranou. Na skuskach je podobna situacia v otazkach. Je to priam ucebnicovy priklad :)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Určite existuje niečo ako nočný kľud a určite existujú nejaké limity úrovne hluku v bytovej zástavbe (inak by nelikvidovali strelnice)... a určite to nebolo po prvý raz, keď až takto reagoval... nevieme, či sa už niekde sťažoval, či to bolo nejako riešené, akú dostal odpoveď, kto sa chodí do tohto baru zabávať,... veľmi veľa neurčitosti a jedna veľká chyba!!! :evil:
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

http://www.uvzsr.sk/forum/viewtopic.php ... 2549385581

nočný kľud je to o čom mnohí môžeme len snívať...chlapovi verím, že v takom prostredí sa nedá existovať, ale v jeho prípade boli a sú nástroje, ktorými danú situáciu mohol riešiť. v prípade dobrého susedského spolunažívania, kedy by sa dohodol s polovicou ulice, určite by dosiahol priaznivého riešenia. takto si to zbytočne pohnojil

u nás na dedine je situácia nasledovná. psíčkari si nedávajú pozor na svojich hafanov, tí behajú po dedine a ostatné psy, napr. jazvečíci oproti a pod sa idú potrhať, keď sa tam iné psiská promenádujú.
okrem toho sem tam počuť krik v neskorých nočných hodinách z jednej problémovej domácnosti (alkohol) a k týmto ľuďom je opakovane volaná policajná hliadka, nielen kvôli samotnému kriku, ale často aj kvôli rinčaniu skla a pod... inak idilka, nič, čo by sa nedalo riešiť na obecnom alebo s Políciou.

do pozornosti dávam § 127 ovčianského zákonníka,
§ 47 a § 49 372/1990 Zákona o priestupkoch
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"