Závady zbraní Glock.

Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Mne sa to stalo s Glockom 31 357SIG,odpisal som tak dve zbrane. Nastastie boli nove a v reklamacii ich vymenili. "Slavny" S&B predaval prve naboje 357SIG co boli laborovane nad povolenu uroven. Nabojnice sa vyduvali. Niektore to nevydrzali,utrhlo sa dno a vnutornosti zbrane spolu so zasobnikom to vyfuklo cez sachtu von.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

ja mam Glock 31 a nemam takuto skusenost. Dufam ze ani nebudem mat, SB navazky su v sucasnosti dost moderatne oproti CCI a Federal

po tomto si ale dobre rozmyslim ci budem prebijat :D
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3137
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa R »

357sig od sellierov má iba jeden problém že súdruhovia inžinieri dostali geniálny nápad použiť v nich vlastný projektil pôvodne postavený pre 9luger subsonic, 147 gr. Ak by používali 125gr ako je zvykom u večšiny renomovaných značiek dosiahnu podobné výkony bez rizika. Na webe sú iba dvaja výrobcovia ktorí používajú 147gr. projektil , hornady a dobletap, hornadyho by som sa nebál, má inú materiálovú disciplínu ako selier...
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

neverím že bol problém v malom množstve prachu a náraste tlaku, skôr gula v laufe.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

U mna bol problem vo velkom tlaku. Gula v laufe nebola. Pozdejsie testy to dokazali. Diletanti od S&B na zaciatku pustali von naboje co mali vykon ako tormentacne strelivo. Ale v slabych nabojniciach. Jediny naboj od Selliera ktory som ochotny chytit do ruky je 22LR HV.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Moja prvá závada na G19:
Počas streľby mi normálne obtiahlo záver, no spúšť ostala ,,padnuta" (stlačená). Stačilo obtiahnúť a pokračovať v streľbe.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luke »

podla mojho laickeho nazoru to nie je zavada. to iste mozes kedykolvek spravit aj s prazdnou zbranou, ked drzis stlacenu spust a zaver natiahnes tak do polovice drahy a vratis nazad. spust ostane stlacena.

edit: nie do polovice ale len tolko aby si pootvoril komoru.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Lenže to sa stalo počas streľby...cca v polke zásobníka. Takže záver ,,prešiel celú dráhu"
inspiring_shannon

Príspevok od používateľa inspiring_shannon »

mozno nieco s resetom spuste, tazko povedat, predpokladam, ze pri tom co popisuje luke by ti skor nevyhodilo nabojnicu, resp. ju seklo, lebo by ju privrel zaver zbrane. Ak zaver prejde celu drahu aj v pripade, ze drzis spust zmacknutu, po uvolneni sa spust resetne a natiahne.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Tiež si myslím, že to bude niečo s resetom, no zatiaľ to neriešim. Keď sa to stane ešte raz, tak potom...
Obtiahlo spoľahlivo, no keď som pustil spúšť, tak ostala v zadnej polohe
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Skús skontrolovať aj spúšťovú pružinu.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Ta je na svojom mieste :wink: :lol: Ale preventívne ju asi vymením. Ved stojí pár centov.
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

padol uz niekomu glock so zasobnikom zo 180 cm vysky na kachlicky?,
Naposledy upravil/-a inspiring_shirley v 22 Apr 2012, 19:34, upravené celkom 1 krát.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

thio
nenatahuj,ako to dopadlo? :D
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

no vonkajsie poskodenie nevidim. preto sa pytam ze ci stym ma niekto tiez skusenosti . ze ci sa to potom prejavilo na strelnici.. dufam ze to bude v poriadku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"