Situácia po novele zákona o zbraniach

Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa pif paf »

Teraz v roku 2012 nie je potreba na odôvodnenie oprávnenia nosenia zbrane ani jeden s tých dôvodov čo si vymenoval. V roku 2017 už bude situácia diametrálne odlišná a zbrane budú môcť zo zákona vlastniť a nosiť len štátne zložky, verejný činitelia, zločinci a vesmírny ľudia.:)

Automoderátor: A pokračovať môžme v tejto téme: Postup získania ZP skupiny A - návod

Edit:doplnený smajlík.
Naposledy upravil/-a pif paf v 05 Jún 2012, 18:37, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Pif paf: pockat, co myslis tym ze v roku 2017 uz budu moct zbran "zo zakona vlastnit a nosit len statne zlozky..." Ma vstupit medzicasom do platnosti nejaka novela zakona/smernica EU, alebo stav bude taky isty, ako doteraz?
(samozrejme na zaklade toho, co je zname dnes, bez toho aby sme predpokladali, ze o 2 roky pride nieko s nejakou iniciativou na zakaz zbrani...)
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Peterko
pokial nebudes patrit aspon do jednej skupiny,ktore vymenoval pif paf ,prides o ZP.
Je na case si nejaku vybrat,kriteriom moze byt napr.vyska clenskeho alebo zhodnotenie svojich schopnosti a vybrat skupinu podla toho.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

electron: Po zhodnoteni svojich schopnosti som asi najblizsie tej poslednej skupine, len tam neviem najst formular na zaregistrovanie? :roll:


Gunslinger
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

pif paf: trosku mi usla nit to o tom roku 2017 to vravis svoj nazor alebo sa opieras o nejaky predpis? Lebo mne sa to zda trosku pritiahnute za vlasy...
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa pif paf »

Peterko a Vanto: Ježíš a Marjá Obrázok, dobre, nabudúce doplním aj smajlíka príslušnej kategórie.
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Po electronovom prispevku som pochopil :wink: Na druhej strane, pri vsetkych tych EU smerniciach sa budem skor cudovat ak to tak nebude. :?
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

pif paf ja len pre istotu lebo to vyznelo ozaj vazne :) ale ok pochopil som :oops:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"