Útok psov v Dunajskej Lužnej

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Registered for: 13 years 7 months

Útok psov v Dunajskej Lužnej

Príspevok od používateľa hlavaXX »

inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

mna rafla civava , tiez by ju mali zakazat ! ne?
Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa hlavaXX »

ked ta rafla tak je nebezpecna pre okolie a mali by ju zakazat ako zakazany doplnok
a kedze je tu riziko ze aj ostente civavy to zopakuju tak by mal zakaz platit na vsetky psy
a ked nie, aspon im dat vsetkym evidovane nahubky a to aj s tlmicmi aby nerusili okolie :)

v clanku je pekny sumar utokov psa
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa pif paf »

hlavaXX napísal:preco tych psov konecne nezakazu? :?
prečo tie zbrane konečne nezakážu?

:idea:
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa canis lupus »

zda sa ze to bolo rovno pri kosariskach :shock:
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Ja som »

@ Hlava:

Teraz neviem, ci to myslis ironicky, alebo ozaj ? :)
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa vanto »

Nuz ja k tomu poviem len tolko, stale ked vidim takyto pripad tak si poviem radsej to zelezo nosit stale so sebou ak je to A-cko, clovek fakt nikdy nevie. Resp. to B-cko je ozaj nezmysel, toto je jasny pripad toho, ako clovek moze bit v ohrozeni zivota z nicoho nic a kdekolvek. Podobnych pripadov bolo za poslednu dobu viac
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Bol tam fotograf s fotakom a skoncil bez ucha. Potom prisiel policajt s CZ-tou a ani skrabanec. A ze zbrane su zle ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 9 months

Príspevok od používateľa geronimo »

mna raz poskrabala macka ... preco ich nezakazu ? preco som ju hned nezastrelil ? Ludia nad cim rozmyslate ? Asi zvierata poznate len z enciklopedie, ked nieco taketo mozete napisat . . . zviera je obrazom pana(majitela)
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

No nazdar, to je teda mudrost. Tak Ti poviem, ze mne je na prd, ze majitel je ch** a preto aj jeho pes je ch**. Ja chcem aby som nemal potrhane telo po utoku takehoto psa. Ak ho budem musiet oddrbat, tak si pis, ze ho oddrbem. A to bez ohladu na to co ma za pana. Nech je to kludne aj papez ci prezident vesmiru.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

geronimo


Fajn názor. Len ti bude p*d platný, keď budeš mať na ruke zahryznutého "milého" psíka.

edit: dlhšie som váhal s odpoveďou, kým ma nepredbehol DUŠO...
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 9 months

Príspevok od používateľa geronimo »

Ludze, asi sa nechapeme. Nevravim ze sa netreba branit, ja sam by som strielal, ak by nebolo ineho riesenia. Pes neni vlk, respektive dive zviera bojujuce o potravu, cize samo od seba neutoci na cloveka, inak povedane bezdvoodne! Otazne co je dovod pre nas a co pre zviera :) To co mna 'poburilo' bol nazor : pohryzol ma pes, zakazme cele plemeno. Osral ma holub, zakazme vtaky. ... Samotny pes za to nemoze k akemu majitelovi sa dostane, a ci sa mu dostane tolko vycviku a pozornosti, kolko je potrebne pre zvladnutie urciteho plemena, lenze tam si zasluzi postih majitel!!
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 9 months

Príspevok od používateľa geronimo »

pokusim sa to vysvetlit na inom pripade:
Sused ked nemal este dokoncenu stavbu, tak nemal este ani oplotenie, my sme mali vtedy jedneho starsieho bradaca a jedno stena bradaca. Stary pes vedel kde su hranice a nedovolil si opustit nas dvor, no stena behalo aj k susedovi, bo ho vzdy volali na nejaku maskrtku. Moc sme to vtedy neriesili, bo susedova mala dcera mala radost, ze sa moze hrat so psikom a nam to az tak zas nevadilo. Po case sa spravil plot, no pes hladal i nadalej sposoby ako sa ist hrat. Vtedy sa zacal sused stazovat, ze by sme mali nieco robit so psom, bo mu hryze plot a zakazdym sa nejako dostane k nemu na dvor. Samozrejme psa sme po case tento zlozvyk odnaucili, no otazka znie : Kto za ten zlozvyk psa moze? Samotny pes? Alebo clovek, ktory psa naucil, ze na danom mieste dostane nieco zahryznut a niekto sa s nim pohra?
AK47
častý prispievateľ
Príspevky: 623
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa AK47 »

geronimo napísal:Vtedy sa zacal sused stazovat, ze by sme mali nieco robit so psom, bo mu hryze plot a zakazdym sa nejako dostane k nemu na dvor. Samozrejme psa sme po case tento zlozvyk odnaucili, no otazka znie : Kto za ten zlozvyk psa moze? Samotny pes? Alebo clovek, ktory psa naucil, ze na danom mieste dostane nieco zahryznut a niekto sa s nim pohra?
na svoju otázku si si vyššie odpovedal sám:
geronimo napísal:zviera je obrazom pana(majitela)
Netreba zakazovať psov. Treba zakázať nespôsobilým a nezodpovedným jedincom držať psov...
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 9 months

Príspevok od používateľa geronimo »

ved toto... Vystiznejsie napisana podstata mojich prispevkov
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"