K22

Budete zvažova? kúpu pištole K22

Hlasovanie ukončené 28 Jan 2009, 20:09

áno
21
45%
nie
13
28%
ešte to zvážim
7
15%
ocenil by som radšej iba adaptér ako celú novú zbra?
6
13%
 
Celkom hlasov: 47

Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

hlaven na K22 je na vlžku nasunuta na rybynovu dražku a zaistena priečnymi kolikmi...
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa wizzard160 »

A ma alebo nema mat tu milimetrovu vôlu?? Lebo ja to na nej mam takto od vyroby a myslel som ze to trosku ma vyklat :?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Dajte niekto prosim foto uloženia hlavne ,
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Moja nevykle
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Vlastním K 22 X-Trim od augusta strelené cca 2000 Blazerov a na skúšku Federal cca 300 ks. Čo sa týka opracovania tak total bez chyby, spoľahlivosť s Blazermi bez chyby, občas sa nejaký sekne ale to je evidentne chyba nábojov pretože občas pri výstrele cítim slabý spätný ráz a občas silný, Náboje Federal Champion obsluhujú bez chyby akurát majú slabú energiu tak po poslednom výstrele nezasekne záver v zadnej polohe, ani pri Federal HV, stále slabé. Na moju K22 X Trim môžem len povedať, že total spokojnosť.
Taktiež prístup GP Servis p. Lihan, po telefonáte mi okamžite vymenil zásobníky za nový model a šlapú bez chyby. Takže sumár z mojej strany absolútna spokojnosť a ak sa mi trocha podarí niečo ušetriť tak bude X-Trim v deviatke alebo X-Calibur ukáže čas.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 10 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Ja mám staré zásobníky a zasekávajú ako svinka...stačí ich vymeniť a bude po probléme, alebo je treba ešte zásah do zbrane. Mám prvú verziu K22.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Kuro napísal:hlaven na K22 je na vlžku nasunuta na rybynovu dražku a zaistena priečnymi kolikmi...
Ano a ta rybyna bola asi prilis volna, lebo v nej mi lietala hlaven tiez, v mojom pripade som to riesil podlepenim a bol pokoj.
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa wizzard160 »

Mno tak ja do toho radšej majstrovať nebudem, po sviatkoch asi zájdem do obchodu kde som ju kúpil že čo s tým :/
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

a načo ? čo ti s tym spravia ? normalne vytlceš ten kolík fixačný a hlaveň z rybyny vyťukni, kup si lepidlo napriklad tekuty kov, alebo stači aj dvojzložkový epoxid zarobiť tak, aby bol pružnejší, troška to tam nadrb hlaveň naspäť do rbyny a zaisti kolikom , nič čo by si nezvládol. V podstate tym lepidlom vymedzíš vôle.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1088
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Ravenn »

Chlapi nic v zlom ale to co su za zbrane? Akoze system "DO-DO" dorob si doma? Kupim si za svoje peniaze novu pistol a mam sa riadit radou ze co mi s tym urobia v obchode? Snad vtip, nie? No aspon viem, co si nekupim :)
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa wizzard160 »

Duros nemám K22 ani rok tak je ešte v záruke a si jednak myslím, že by ta záruka prestala po takomto mojom zásahu platiť a tiež keď si prečítam príspevky vyššie nedostal som jasnu a jednoznačnú odpoveď či ta hlaveň má alebo nemá mať vôľu, ono ta hlaveň sa pohybuje ani nie milimeter dopredu a dozadu, so streľbou nejaké extra problémy nemám akurát občas nepodá náboj ale to som si všimol, že asi uchop zlý je na vine, ale inak v pohode šľape, len ak má byť hlaveň pevne uchytená tak to radšej odnesiem predajcovi a ten povie či to pošle do Banskej ako reklamáciu alebo či je to ok.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Tak ako kazdemu ako vyhovuje, ja netvrdim , ze tak jedine to je spravne, urobte ak uznate za vhodne, ja som len popisoval ako som to poriesil ja, ja mam zase sikovnych kamaratov a Kacenu zvladame uz vcelku slusne, ak by som mal s kazdou blbostou behat za predajcom tak je buchacka len na ceste niekam a nestrielam. Ale znova opakujem ako komu libo jest. Ja som mal pre tym Siga a predajca mi povedal ze diery vo vyvrte neovplyvnuju funkcnost zbrane....
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa miro285 »

wizzard160 napísal:tak to radšej odnesiem predajcovi a ten povie či to pošle do Banskej ako reklamáciu alebo či je to ok.
môžem sa opýtať, že kde si ju kupoval?
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa wizzard160 »

A ešte som zabudol dodať hlaveň sa vyklá len keď je zbraň rozobratá alebo keď je záver vzadu.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ked sa ti hýbe hlaveň tak to reklamuj ,Pohyb ničomu neprospieva .Presnosť zbrane určite bude lepšia s pevnou hlavnou ,tým pádom aj komora bude pevná a aj narazenie zápalky na náboji bude rovnaké . Nechce sa mi veriť že sa ma hlaveň hýbať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"