Tekovská Liga 2013

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Tusim moja minulorocna absencia Tekovu nepridala a vratil som sa do tekova ako ho poznam :-)
Pekne stage ako vzdy, len tentokrat to bolo spomalene koli strielajucim rozhodcom :-(
Jo a uzite si nase nabojnice,ked ste si ich privlastnili.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

Vecna tema nabojnice. :)
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Výborne zvládnutý pretek, na profesionálnej úrovni. Kde bolo treba helprov, boli helpry, situlácie postavené s citom, takže aj skúsenejší sa určite nekopali od nudy do zadku, mierne nakopenie na stages je normálne pri naplnenosti 10 - 12 strelcov na sqad.
Ďakujem aj v mene rozhodcov, postarali sa o nás, ako má byť, medzi nami, gentlemanmi.
Vďaka a prídem určite znovu rád. Či ako RO, či ako strelec.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Pohodove stage, pacilo sa mi ako vzdy. Velmi prijemny den :)
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Rasto ty si s kade vypadol?

"Tusim moja minulorocna absencia Tekovu nepridala a vratil som sa do tekova ako ho poznam"

a čo mala pridať podľa teba? Grauffela? Alebo toľko majstrov sveta koľko už na Slovensku pokope na preteku nebude?

Pretek bol dobrý, čo si ty o tom myslis ma každy vieš kde, zorganizuj pretek aj ty a potom pridem ja hodnotit teba.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Podla mna?
Ked si organizator praje pocut i ake take negativum a nielen mazanie medu okolo ust, tak sa posunu o dalsi krocik dalej, co prispeje k vyssej bezpecnosti, zrychleniu samotneho preteku a este vacsej spokojnosti platiacich zakaznikov=strelcov.

To ze ty mas moje myslienky neviem kde mi je ukradnute, tieto slova som smeroval organizatorom.
Takze nebudem tu zbytocne mlatit slamu a ked bude chciet organizator SKAR-NT Shooting team vediet viac o mojich postrehoch rad sa s nimi podelim cez PMky.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Tekov bol vždy mojou srdcovkou a takou aj zostane, hoci tento rok tam možno pre zaneprázdnenosť nezavítam... aortu mi vydúva, keď si predstavím, ako tam zase muselo byť super... Veľa šťastia chlapci do ďalšej práce a verím, že budete mať stále viac a viac pozitívnych reakcií a že sa Tekov stane srdcovkou pre veľké masy :)
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Rasto, nehnevaj sa ale nikto nie je zvedavy na tvoje keci.

Bezpečnosť. Kde bola porušená? Konkretizuj, kludne aj do PM (vychadzam s toho. že si spomenul zvyšenie bezpečnosti)

boli sme tam dvaja RM, a nevšimli sme si to, tak ti budeme vdačny ked nam pomožeš odstrániť naše medzery čo sa týka bezpečnosti.

Zrychlenie preteku: pretek bol od zaciatku stavany na 50 strelcov s tym ze RO budu striealat v den preteku, teba ako skuseneho organizatora LIII sa spytam. Kde by si to ty vedel zrýchlit pri takomto systéme?
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Rasťo, čo by si chcel zrýchliť? Squad v ktorom si bol skončil pretek ako prvý. Takže?
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

prosím zobrať s nadsázkou... Technicky vzaté ste tam boli traja RM (zabudol si na Jura), toľko RM na slovenskej level I už nikdy.... ;)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Skoda si prsty drat, Rob pokecame osobne v duchu dlhodobych kamaratskych vztahov.
katko
občasný prispievateľ
Príspevky: 32
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa katko »

Jasné Rasťo ... len nabudúce keď budeš písať niečo o vyssej bezpecnosti, zrychlení preteku a vacsej spokojnosti strelcov, tak treba porozmýšlať ...

potom sa ťa spýtajú na konkrétne veci a ty mlčíš

vždy je čo zlepšovať, ale treba konštruktívne nápady predniesť ...
momentálne je tento trend, že preteky Level I pôjdu bez prematchu a RO si odstrielajú spolu so strelcami ... preto aj organizátori obmedzili počet strelcov na 50 ...
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Tu si m§žte prečítať článok z 1. kola Tekovskej ligy, je tam aj fotogaleria http://www.leviceonline.sk/sport/ostatn ... a-vysledky
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ake to hviezdy :lol: Vosiel som sa tam aj ja :wink:
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Pani a dámy na shootingarea.eu bola spustená registrácia na 2. kolo Tekovskej ligy
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"