Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Laci napísal:Hlavne že bežný smrteľný ako ja bol dva krát tento rok na 3 mesiace odlúčený od rodiny...
https://www.topky.sk/cl/10/2035581/KORO ... j-zrusenie
Vyhraj voľby a môžeš všetko.. Platilo to vtedy a pri týchto to platí duplom.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Nomed 19727 je to na korona.gov.sk aj v mediach, suhrnne info dali asi len na tupoweb https://m.facebook.com/story.php?story_ ... %2As%2As-R
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 436
Registered for: 4 years 6 months

Príspevok od používateľa Nomed »

Z fakebukom nie som kamarát takže tá informácia sa mi nedostala... Dík.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa dirty harry »

Dôležitá informácia, pápež oznámil svetu že sa dá čoskoro zaočkovať, konečne môžem kľudne spávať.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Harry, aj pápež, ale ten príde na rad až po Cibulkovej. Aby bolo jasné...
:twisted: :mrgreen: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa dirty harry »

Šak hento, je jasné že pápež nepatrí do kritickej infraštruktúry, či?
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa arminius »

Jack napísal:Harry, aj pápež, ale ten príde na rad až po Cibulkovej. Aby bolo jasné...
:twisted: :mrgreen: :twisted:
Som si myslel, že robíš srandu. No po prečítaní článku ma smiech prešiel.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/57 ... -do-omylu/
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

Smiešne je skôr to aká aféra sa z toho robí. Cibulková sa teraz musí verejne kajať a "dávať to na matelka" - teda že ona vlastne ani nevedela, nevie a na chybe je samozrejme niekto iný... :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa arminius »

Doplnenie.
Už je pichnutý aj Cibulin príživnícky yebak...a Bláznovič ich svojim spôsobom obhajuje.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... -do-omylu/
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa dirty harry »

Kto sa tomuto čuduje?
Veď je to len všadeprítomný, rýdzo slovenský sprasačilý papalášismus, ktorý vídam denno denne na našej nie len politickej scéne.
Toto je skutočný aktuálny obraz toho, čo sa každý deň v našej spoločnosti deje, nič viac v tom nehľadajme.
A sokol jediný najjasnejší to svojím komentárom podčiarkol a odobril.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Registered for: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Co sa mna tyka tak sa ockovat dat nemienim. Takze ma to nejako netrapi co sa deje s vakcinami. Ale jedno ma napadlo, to ze sa dala Cibulkova s muzom zaockovat je pre ockovanie ovela lepsie promo ako to ze sa ockovala Caputova a Krcmery.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa arminius »

Lenže tu nejde o to, že sa škaredá dala zaočkovať. Tu ide o to, že akým spôsobom to urobila.
Keby sa o tom verejnosť nedozvedela, tak ona by sa s tým nepochválila...a to aj napriek tomu, že inak zverejňuje každú íčovinu.
Používateľov profilový obrázok
astros
občasný prispievateľ
Príspevky: 94
Registered for: 9 years 5 months

Príspevok od používateľa astros »

Je to fakt Cibulkovej chrapúnstvo a pocit, že si môže kúpiť čokoľvek/kohokoľvek. Keby sa chcela úprimne kajať, tak sa s manželom navlečú do overalov a aspoň jeden deň budú umývať podlahy na Covid oddelení.

Mne bolo ponúknuté očkovanie, pretože hoci nie som v prvej línii, ale v robote mám fakt blízko Covid odd., niekedy je potrebné ísť aj priamo tam. Odmietol som, pretože aj keď sa očkovať chcem, tak najprv prvá línia a ja už nejaký ten týždeň počkám. Keby bolo vakcín na rozdávanie, tak to je iná pieseň.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Buduci tyzden ma prist dalsich 50k kusov, dokopy zatial cca 130k, cize ich je celkom dost. Tiez som rozmyslal, ci to nenechat niekomu kto to viac potrebuje. Ale kedze ich je pre prvu liniu dost a problem bude skor v manazmente a prioritizacii, nema velmi zmysel odmietat.
Používateľov profilový obrázok
Ivanhoe40
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 5 years 2 months

Príspevok od používateľa Ivanhoe40 »

MRBLUE napísal:Co sa mna tyka tak sa ockovat dat nemienim. Takze ma to nejako netrapi co sa deje s vakcinami. Ale jedno ma napadlo, to ze sa dala Cibulkova s muzom zaockovat je pre ockovanie ovela lepsie promo ako to ze sa ockovala Caputova a Krcmery.
Presne toto napadlo aj mna. Taraniny o tom ake je to udajne super dat sa zaockovat nemusia na istu cielovu skupinu platit tak presvedcivo ako ze to inchujenser s niekolko sto tisic followermi to da takto na hulvata pretoze si mysli ze je to fakt take super ze to za to stoji :)
Pre mna osobne priehladne ako desinka na terci ked tam z 5m poslem par vceliciek zo svojho G :)
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"