Priateľkin sused mu rozpáral brucho!
10.2009 08:50
PIEŠŤANY – Mladý muž skončil s dorezaným bruchom. Bránil budúcu svokru, ktorej nadával sused. Tá ho upozornila, aby nekradol bicykle. Policajti útočníka vypočuli a pustili.
Erik (22) šiel s tehotnou priateľkou Julkou (25) a jej mamou z nákupu. Stretli suseda Tomáša (27), ktorý niečo robil s bicyklom v stojane. Julkina mama ho upozornila, nech nechá cudzie bicykle na pokoji. Mladík jej začal vulgárne nadávať. Erik zasiahol ale pri potýčke ho Tomáš nožom dvakrát bodol do brucha. Po útoku ušiel.
Privolaní policajti napadnutých vypočuli, útočníka ale neprenasledovali. So susedom sa dvojica stretla potom neskôr v nemocnici, kam prišiel na ošetrenie. Julka znovu zavolala policajtov.
„Policajti prišli do nemocnice, vypočuli ho, ale nezatkli a on odišiel po svojich,“ tvrdí mladá žena pre piestanskytyzden.sk.
Priateľkin sused mu rozpáral brucho!
-
inspiring_shamir