Hejkal v praxi

Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rado74 »

no tak to som riesil aj ja a za chvilu som bol na prasky lebo u nas nieco zohnat je katastrofa ale poriesili sme to tak ze sme dali usit podlozku na zakazku taku skladaciu ako harmonika z troch dielov.Skus zavolat do firmy VEP Bojnice kontakt najdes na nete oni siju kadejake puzdra a tasky aj puzdro velke na pusky a z toho isteho materialu nam vyrabali aj podlozku neni to nijak narocne.Vypln podlozky je nejaky hrubsi material takze to pekne drzi tvar a nijak sa to nekrci.Pripadne si to daj usit nejakej krajcirke len neviem kde sa da kupit taky nylonovy material ako sa pouziva na puzdra,tasky.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Predajne REMPO
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

a nestaci zelena resp flakata celtovina ?

(nerozumiem tomu, len sa pytam)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5263
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa lovec »

Mne nie,ja som fajnovka. :twisted: Dik za rady,ked mate este dalsie napady,sem s nimi.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Co tak nieco na sposob zeleneho spacaku ? minule som kupoval kamosovi jeden - je tmavozeleny a "nesusti" je makkucky a nemala by ho poskodit ani ziadna burina, tusim okolo 80,-EUR...pripadne donho dovnutra dat karimatku a uz to bude aj pevnejsie :roll: da sa zohnat od Saanger-u, tak aj kvalitka. Alebo aj celta klasika, jednu mam nepouzitu, dam ti ju ak chces, mne je nanic.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5263
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa lovec »

Celtu nechcem,diky. Nieco take ako nosi Guns by mi pasovalo,lenze je na tom vysite "Midway" a nemam asi nervy nieco take odtial objednavat,preto hladam nejaku tunajsiu alternativu.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

lovec: Suhlas, tiez moc neodporucam rozne nahrady, zvycajne moc dobre nefunguju (navyse origos "shooting mat" byva mierne polstrovana, zospodu maximalne zpevnena a nepremokava, ma non-slip povrch v oblastiach dotyku/opretia, ma oka pre uchytenie do zeme, atd. atd.).

Obrázok

Ja som sice uz presiel na strelbu bez podlozky, ale stale ju nosim pre pripad zleho pocasia. Ta moja vtedy vysla len nejakych $25 (Midway na ne robi rozne akcie, pripadne ich dava zadarmo k vacsim objednavkam), ale postovne by to asi predrazilo. Ale dobry vyber je uz aj napr. v anglicku (cca od 40 UKP vyssie), napr. aj tu:

http://www.rifle-cases.co.uk/Shooting-Mats.asp


A aby som bol k teme, len pre zaujimavost:

Listnaty hejkal v ihlicnatom lese (slnecny den, najhorsie mozne podmienky/pozadie, atd.):
Obrázok

Univerzalny 'lahky hejkal' na tom istom mieste:
Obrázok

Obycajny multicam bez dodatocneho maskovania v narychlo zaujatej palebnej pozicii s ihlicnatym pozadim:
Obrázok


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5263
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa lovec »

OT: Vzdy ma na tvojej puske najviac fascinuje ten "odpadovy kontajnerik" na vystrelene hilzne....diky za link. :P
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa tenorista »

čau,tie fotky sú z poslednej súťaže?to ty si sa priznal k druhej rane?
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

tenorista: Ano a ano :wink: Vobec mi nesedelo 200m naklikanie, tak ked som missol aj ten poletujuci balon (cca 235m) pri poslednom/taktickom cviceni, uz ma to dozralo, podmieril som asi 15 centi pod (!!!) a dal som ho dole druhou ranou (a samozrejme som ju hned priznal).

Skoda len, ze celkovo sa vsetkym spolu napocitalo o 7 ran viac nez malo byt, cize minimalne x dalsich ludi dalo dve ci viac ran, a pritom som bol jediny co to priznal... A vraj 's poctivostou najdalej zajdes'... :roll: :lol: Heh, keby som nepriznal, skocili by sme o miesto ci dve hore, ale bola to len sutaz a ja nie som 'unterwasserman'... :)


Gunslinger
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa tenorista »

viem,bol som sa pozrieť na súťaži PZ v stredu, chcel som aj strielať ale vo štvrtok som mal dalšiu operáciu nohy. štoki hneď hovoril že padlo ovela viac rán a že by vela ludí diskvalifikoval.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5263
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa lovec »

Velice pjekne!
Si nehovoril, ze si bol na lyzovacke...... :twisted: ......ci to ste uz zhabali tolko snehu od dealerov,ze si mozete robit sneznu krajinku :?: :twisted:

Ja si momentalne lamem hlavu aky model zvolit na sutaz (je mi jasne,ze az tak mi to nepomoze,ale entuziasmus je zatial nepopieratelny). 8) :P
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"