Zoraki 914 -reklamovať ?

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Porozmyslaj, zisti si co sa ako vola...myslim ze som to napisal dost zrozumitelne. Momentalne 914 nemam, takze fotky nemozem dat. Ak ten kolicek cely odstranis, tak to uz nebude vobec fungovat a netusim na co si sa na zavere stazoval, ale je OK.
friendly_morse

Príspevok od používateľa friendly_morse »

Dnes som bol s priatelkou zastrielať a už sa záver nedovrie asi len 2 krat zo 7 mich výstrelov . . asi sa to musi trochu vybuchať
:D
http://www.youtube.com/watch?v=Xz4whjE-q2s
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

Je to mozne, ja som tiez na zoraki 906 musel viacero zasobnikov rucne precvakat a vystrielat, aby si "sadla" a odvtedy sa uz neseka :D

Jednu vec som sa chcel opytat, som si teraz spomenul, mas na tej 914 prvu polohu udernika, bezpecnostny ozub, aby nebol polozeny priamo na bicej tycke/zapalniku? Lebo na 906 to tak je a vraj to robia aj na 914, len mi to zatial nikto nepotvrdil :D
friendly_morse

Príspevok od používateľa friendly_morse »

Tak som tu zas :D
A prinšam riešenie keby mal niekto podobný problém:
Celý problém bol v zásobníku koly tomu že bol tak vysunutý a taktiež koly nevybehanej silnej pružine ktora príliš tlačila nábojky do komory

Viem je to trápne a úbohe riešenie ale zatiel všetko drží prípadna výmena trva asi 10 minút
Obrázok Obrázok

Dúfam že chápete proste teraz ten zásobník drží vyššie . A drží ho kúsok zo zicherky prilepený sekundovým lepidlom :D Tá zicherka sa mi zdala byt dostatočne tvrdá :idea:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Leon5216 napísal: ...
Jednu vec som sa chcel opytat, som si teraz spomenul, mas na tej 914 prvu polohu udernika, bezpecnostny ozub, aby nebol polozeny priamo na bicej tycke/zapalniku? Lebo na 906 to tak je a vraj to robia aj na 914, len mi to zatial nikto nepotvrdil :D
Áno, na 914 je to tiež. Predpokladám, že je to preto, aby si v tejto polohe mohol nosiť s nábojkou v komore a vystreliť DA, alebo natiahnúť kohút palcom a spustiť SA. :P
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

Hej, ja mam 906ku a tam to je, je to dobra vec. Na starej 914 to nemam.
To riesenie so zicherkou je super, dobry napad :wink:
Ja som zistil preco sa mi 906 sekala, hodim to do prislusnej temy :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"