Pomoc s vyberom

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Tu na obrazku vidno ako je zasrobovany do hlavne

Obrázok
friendly_agnesi

Príspevok od používateľa friendly_agnesi »

ja to tam nemam ani som to nedostal k zbrani... poskusam namazat kupim umarex naboje a potom uvidim co dalej... da sa ten cervik niekde kupit? dodatocne? lebo na nete to neviem nijak najst
Naposledy upravil/-a friendly_agnesi v 09 Aug 2012, 17:37, upravené celkom 1 krát.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Ale tak nemalo by to vadit. Mne sa nesekala ani predtym. Par krat sa stalo ale to normalne. Mozno kazdy 80. naboj cca.
friendly_agnesi

Príspevok od používateľa friendly_agnesi »

Nedalo mi a tak som dneska skocil este na strelnicu. Zbran som poriadne namazal(Gun Remedy). 10 flash defense bez problemu. Potom 5 CS tiez bez problemu. A po pol hodinke na to som chcel dat dalsich 10 flashov prve 3 pohoda potom dalsie 3 sa kazdy zasekol a posledne pekne vypalilo. Ked ich zaseklo tak ked som prebijal som si vsimol ze je pekne sucha takze to bude mazanim pravdepodobne.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Chybou je tu nevedomost. Flash ale hlavne plynove naboje spinia a vysusaju zbran. Kup si normalne slepe a potom sa mozes bavkat.
friendly_agnesi

Príspevok od používateľa friendly_agnesi »

Jasne. Prvy krat mam plynovku tak este poriadne nemam skusensti. Ale kazdopadne dakujem za rady! :)
Používateľov profilový obrázok
MisoTN
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa MisoTN »

Ked som isiel na silvestra strielat slepaky, namastil som aj tie. Dal som ich na handricku a prestrekol konkorom, vobec sa mi to nezaselko a to som vytrelil cez 50 a vsetky isli davkou. Neboli to umarexy, vyskusaj a uvidis.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"