Lipšic chce naďalej sprísniť zákon o zbraniach

Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Len tak dalej, ved co je lepsie ako obet co ma zo zakona zakazane sa branit.
inspiring_visvesvaraya

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

No aj tak si myslím, že postupne to vedie k tomu, že všetci prídeme o zbrane :-) Sory, ale toto by sme fakt nemali dovoliť. To, že mám doma zbraň neznamená, že som vadný, alebo vrah... . Koľko ľudí ročne zomrie, alebo zabije ostatných na cestách a kto to rieši? Nikto... . A to niekto zlikviduje celú rodinu. Inak naozaj, čo by bolo, keby ten "kanibal" zaklal poliša s kosou? Zakáže Lipšic kosy? Alebo bude povinnosťou kosiť s tupou kosou? Alebo bude nutná gumová pätka na konci kosy? Alebo stačí 10 kg závažie na kosu, nech stratí švih... . Dúfam, že to pán minister nečíta, aby sa neinšpiroval.
Inak je štatisticky viac než pravdepodobné (teda min. 90%), že keď je v SR (trepnem) 150 000 vlastníkov zbrojných preukazov, tak sa nájde nejaký, ktorý spácha zločin so zbraňou - jednoduché, ale platné, takisto sa zo 150 000 nájde nejaký ten psychopat, nejaký ten vagabund, nejaký, čo nosí ženské gaťky, nejaký, čo je homosexuál, nejaký, čo je bisexuál a aj nejaký, čo je dokonca heterosexuál :lol: a samozrejme x osttaných, čo na to doplatia - proste kauzalitky, ktoré Lipsicovi vyhovujú, lebo má niečo zaľubom... . Možno chce byť blahorečený... . Nemám rád štatistiku, lebo som ju dokonca prednášal a každý, kto vie o čo go vie, že sa dá krásne a jednoducho prekrútiť.
Napr.: Staré známe: Ak jednou nohou stojíš na rozohriatej oceľovej platni o 100 stupňoch celzia a druhou nohou v ľade o teplote 4 stupňov Celzia, tak štatistik vypočíta, že Ti je príjemne teplo... .
inspiring_visvesvaraya

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

Ešte mi napadlo, keď to mali všetko tak istené, prečo to tak dopadlo? Len dúfam, že ten policajt čo najskôr z toho vyviazne a bude bez následkov (aspoň tých fyzických)... .
Inak myslím, že Lipšic so Spišiakom sa nemuseli kvôli tomu trepať na východ, mohli to okemntovať z Bratislavy, aspoň by ušetrili peniaze daňových poplatníkov a napr.: zaplatiť nutnú operáciu nejakému dieťatu v zahraničí... .
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa klingy »

Pani... vyjadrim sa k nesnej reportazi co a tyka toho kanibala treba si uvedomit jednu zasadnu vec ze tento krat nema ziaden argument lebo maslo na hlave maju psychlogovia v OSSR ten chlapik totiz bol byvalim profesionalnym vojakom preto s toho vypliva ze psychotest jednoducho nefungoval resp. Akym sposobom sa vykonavuju psychotesty v OZ ked sa tam dostane clovek ktory trpi takouto deviantnou uchylkou....


Toto je velice silna zbran ktoru mame v rukach len treba ju s rozumom pouzit aby sa to neobratilo proti strelcom :wink:
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Nemohli lebo su akčny a svojim rychlym presunom do KE chranili nevinne obete :evil: a nejaka operacia im je uplne u pr....to su ludia bez chrbtovej kosti :!:
edit: to bola reakcia na Butrusov druhy prispevok
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

klingy: dnes som v telke zahliadol prehlasenie psychologa dakeho, ktory tvrdil ze poruchy osobnosti sa zacinaju prejavovat uz v detstve....takze ak by boli naozaj funkcne psychotesty ten pocitacovy expert by asi nikdy nebol prof. vojak co suhlasim s tebou ze tie testy su na 2 veci dobre na h.o.v.*.o a nanic (pardon za vyraz)

Peter Elektro: ludia s harvardskym diplomom... ja byt tou skolou mu ho odoberem aby nerobil hanbu !

kusok ot:

Tunelovanie penazi zo statnej pokladnice politikom by som klasifikoval ako obzvlast zavazny trestny cin na urovni vlastizrady. co by viedlo k strate bezuhonnosti a spolahlivosti a zobral by som Dankovi tu jeho zbran lebo nato maju poslanecku imunitu aby chranila "nevinnych" politikov.

A pre politikov zaviest 4 rocne periodicke psychotesty, ktore by zistovali ich psychicku sposobilost "vlastnit" mandat. Ktorej strata by sa nedala znovu nadobudnut. Cena testovania by bola vypocitana na zaklade ich platu za cele volebne obdobie ktora by smerovala do statneho rozpoctu.
inspiring_visvesvaraya

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

OK, keď psychotesty, tak ja som si ich absolvoval, ale potom:
1. Psychotesty pre lekárov - môžu ohroziť životy
2. psychotesty pre sestry - detto
3. psychotesty pre taxikárov - detto
4. psychotesty pre pedagógov a osoby pracujúce s deťmi - je x prípadov pedofílie v školách a nehovorí sa o tom
5. Psychotesty u politikov - tak ako oni ovplyvňujú život populácie, tak to je veľká zodpovednosť a s prepáčením, zetiaľ mám pocit, že sa všetko iba rozkrádalo - peniaze štátu a štát je tu kvôli nám a nie my kvôli nemu
6. Psychotesty pre kuchárov - nechcem napísať prečo;
atď atď atď.
Zločinu proste nezabránia
inspiring_knuth

Príspevok od používateľa inspiring_knuth »

Butrus : bod c.5 - nabuduce bez toho prepacenia, neospravedlnuj sa za svoj nazor na politikou. Ved mas pravdu.
inspiring_visvesvaraya

Príspevok od používateľa inspiring_visvesvaraya »

Inak mi napadlo, však všetky tie informacie od policie a bulvarne clanky z medii o "Kanibalovi" su cisto spekulacie... . Však mu nic nedokazali, existuje len podozrenie, mozno si len chcel vyskusat, ake je stretnut sa s clovekom, ktory sa chce dat zozrat a jednoducho to bral ako utok a nutnu obranu... .Co ked sa mu neidentifikovali ako policajti? Alebo prepocul?
Pozerate co spekulujem? A co spekulacie policie a medii? A im to proste vyhovuje pre to, aby si zase utreli huby do drzitelov ZP... .
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa klingy »

Preto sa vo vyspelich krajinach robia pri cinnosti OZ kamerove zaznami aby si policia nemohla robit co chce a tvrdit co chce... AK existuje z tejto operacie video zaznam rad si ho pozriem... Ak nie tak sa bavime v hypotetickej rovine ako to bolo a policajnu zapisnicu by som bral velmi z rezervou...
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa mab »

presne tak, tiez by som chcel vidiet kam. zaznam z akcie, mailovu alebo inu komunikaciu (co maju asi svajciari), fotodokumentaciu vstkych veci co mal na stretnuti pri sebe..inokedy po zasahoch je fotiek a videi hafo a teraz nejako nic.. ak sa argumentuje ze je to tajne - tak je to blbost, kto uz potom lipsitovi a pz bude verit. ak ho uz oznacili za kanibala a vraha, tak ak nim aj nebol teraz ho vyrobia
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa klingy »

Tam je jedna vec podstatna ak islo o agenta tak bol pravdepodobne v civile
nieco sa tam muselo zomliet resp. bolo nezvladnute tak chlapik ho pudovo postrelil (hypoteza) nic viac nic menej jednoducho dalsie zlihanie planovania operacie - ked idem zatikat psychosa a este k tomu byvaleho vojaka neposlem tam chlapa len tak... Ja niesom sice policajt ale tie ich postupi sa mi nejak prestavaju pacit

bavime sa Hypoteticky tazko povedat co tam bolo ako to bolo to vie len pan boh a par zasvetenych... Nechcem vynasat sudy ze toho a toho treba potrestat alebo ten a ten urobil chybu jednoducho to ze bol postreleny policajt nieje problem majitelov zbrani... Ten tipekbol chory a zohnal by si zbran aj nelegalne jednoducho kto chce ten si zbran zozenie aj nelegalne...

Je len smutne na tom to ze namiesto toho aby bola policia poriadne vycvicena tak sa aby vedela aj zvladat taketo situacie

Poznam mnoho policajtov aj dobrych sikovnych vysoko kvalifikovanych ktory si chcu svoju pracu poriadne a podctivo robit a invstuju do svojek kvalifikacie.... Na druhej strane poznam policajtov ktori si myslia ze ked maju odznak a zbran mozu vsetko a spravaju sa ako mafia...

Vo vseobecnosti plati ze policia upadla od padu socialnizmu strasnym sposobom... Bez ohladu na ideologicky kontext si dovolim tvrdit ze VB kvalitny zbor ktory velmi dobre fungoval....
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Na tuto smutnu skutocnost moze byt este jedno vysvetlenie.
Ekonamicka situacia viacerych Slovakov nie je lichotiva, hlad je velka svina a ako by reagoval kazdy na jeho mieste ak sa ponukne zdarma cca 80kg masa? :roll:
Cierny humor, ale za chvilu nas sranda prejde. :cry:
friendly_euclid

Príspevok od používateľa friendly_euclid »

Obrázok

Reklama na US stránkach :idea: .
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Opravim vas pani, ten chlap nikdy nebol vojakom a nikdy by sa ani nestal zamestnancom tohto statu ( a ani ziadneho ineho ) bol iba clenom streleckeho klubu vojakov
celkovo je to mimo temy
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"