Diabolky ci gulicky?

Co pouzivate

gulicky
5
10%
diabolky
44
90%
 
Celkom hlasov: 49

inspiring_euler

Diabolky ci gulicky?

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Co pouzivate diabolky ci gulicky? Co je podla vas lepsie. Ake maju vyhody a nevyhody?

Ja som v poslednom case verny gulickam. Celkom su presne a maju dobru prieraznost.
Cakam na vase nazory.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, já broky nepoužívám vůbec, už kvůli tomu, že by mi to zničilo hlaveň....

Broky sou dobrý akorát tak na prorážení......
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Ako ti mohli znicit hlaven? :shock:
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, drážkovaný hlavni kulička která drážkama na férovku prolítne nedělá moc dobrě víš ..........po třeba 2000 výstřelech s kuličkou budeš mýt ojebané drážky, takže se ti s diabolkou bude střílet hůř, a nepřesněji :roll:
inspiring_galois

Príspevok od používateľa inspiring_galois »

ojebane drazky? olovo je makke, a myslim ze si nemyslel ojebane drazky ako zaspinene, asi si tuto mudrost zase raz cital v nejakom tom dobrom kvalitnom, clanku, co? diabolky niesu presne, ale ........... olovo je makke!!!!!!!!!! potom nechapem ako moze kulicka poskodit hlaven, to je hovadina a tie hlavne su robene, tak aby sniesli zliatinu olova a cinu, nie? a ta je tvrdsia
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, kulička se v drážkáh netočí...., ta to vezme přez ně.....
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

gulicka sa toci ale ako chce a gulicka ti tak podere drazky ze sa z toho ani nespamatas a gulicka nieje presnejsia lebo ked vyleti z hlavne este stale ma rotaciu ale gulicka nema rozmer hlavne pokial viem robia sa 4,46mm a tym padom gulicka nabere v hlavni rotaciu nielen okolo svojej osi ale aj okolo osi hlavne inak povedane gulicka sa vo vzduchu kruti a je nepresna odporucam pouzivat diabolky a pre najlepsiu a najpresnejsiu strelbu diabolky JSB alebo RWS ale skor JSB za tu cenu sa to oplati
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Gulicka sa nemoze tocit v hlavni ako chce. Skusal som doma strelit gulicku do molitanu tak aby sa mi neposkodila. Boli na nej krasne narezane drazky takze to znamena ze sa tocila v hlavni tak asko sa aj mala. A gulicky su rozmeru presne 4,5 mm a su aj 4,46 ale tie su do starych vzduchoviek kde sa 4,5 zasekavaju. Kamarat ma Haenel 311 a jemu 4,5 vystreli az na 3-4 krat.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

broky 4,5 které mají průměr 4,46 dělá jen gamo :twisted: :lol: , ani jeden z 20 měřených gamo broků neměl 4,5 průměr.....

jinak, já mám v manuálu u hw97k napsáno varovným písmem že do hlavně nesmím broky strkat ....
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

4,46 vyraba aj Kovohutě Příbram
http://www.diabolky.cz/kovo5.htm
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

jo, to jo, ale gamo prodáva broky 4,5mm který ani nemaj ten průměr......
inspiring_galois

Príspevok od používateľa inspiring_galois »

gamo nechame tak, tak to ja mam napr. flobert 6 mm, a ma tak isto VIDITELNE a KRASNE drazky guľka vystrelene z drazkovanej hlavni, takze asi tak, ale co sa tyka vyrobcov, noooo
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Akurat dnes som si kupil po dlhsej dobe (mesiac) diabolky a vsimol som si ze tak na 10 metrov strielaju o 5-7 cm nizsie ako gulicky :?: :!: Najpv som tomu neveril a skusil som teda gulicku a tal ista presne. Ako je to mozne ze gulicky lietaju vyssie? Skusal som aj ide diabolky a tak isto isli o malicko nizsie? Je to mozne?

este dodam ze mieritko som nastavol s gulickami
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, to je jasný, když si to nastřílíš na broky, tak ti diabolky budou lítat jinam....
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

aj ked menim rozne druhy diaboliek tak treba ine nastavenie
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"