Zbraň na náhradné diely.

elegant_kapitsa

Zbraň na náhradné diely.

Príspevok od používateľa elegant_kapitsa »

Neviete ako by som sa sa mohol zbaviť zbrane trebárs na náhradné diely nejakému puškárovi?Zbraň je samozrejme ešte registrovaná.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:16, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Alebo zmenit u puskara charakter zbrane, napr: spravit rez, alebo expanznu upravu, znehodnotit je asi to najjednoduhsie. A nech ti da k tomu puskar aj doklad a potrebujes este aj povolenie PZ. Ale ak to chces predat puskarovy, tak ju budes musiet dat odhlasit a nejako to vycenzovat u OR PZ na zbraniach.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:16, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5633
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Viem, že pre túto debatu to nie je až také podstatné, ale akú zbraň máš na mysli?
elegant_kapitsa

Príspevok od používateľa elegant_kapitsa »

Neposlušnú a nepredajnú IŽ 18 MN cal.7,62x54R.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:20, upravené celkom 1 krát.
elegant_kapitsa

Príspevok od používateľa elegant_kapitsa »

Mám viacero zbraní,chcem trocha preriediť stavy.Nenašiel som pre ňu nejaké špeciálne uplatnenie.Na spoločných cítim trocha úškrny kolegov.
Je to taká drahšia vzduchovka.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:19, upravené celkom 1 krát.
elegant_kapitsa

Príspevok od používateľa elegant_kapitsa »

Som z Holíča.Presná je ako všetky IŽ ky.Je to zbraň na lov.Dôležité sú
prvé rany.Tie sú v pohode.Potom začne ako každá tepelne uhybať.Ak chceš o týchto zbraniach vedieť všetko zájdi na http://talks.guns.ru/forummessage/56/9- ... Samozrejme sa čaká znalosť ruštiny.

Ja má teraz viacej špekulovania okolo inej mojej zbrane.Mám M98 v kalibri 7,62x39.Chcel by som niekde zohnať napináček.Najlepšie francúzsky.Nevieš poradiť nejaký link?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:19, upravené celkom 1 krát.
elegant_kapitsa

Príspevok od používateľa elegant_kapitsa »

Niet lepšej príležitosti,ako využiť moju ponuku.Kaliber je to vyhovujúci na všetko.Ona totiž ani nekope ako 308 Win,alebo 30 06 S.Tvoja túžba môže byť splnená. :)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:27, upravené celkom 1 krát.
elegant_kapitsa

Príspevok od používateľa elegant_kapitsa »

Myslíš na tému M98?
Napísať odpoveď

Návrat na "Dolaďovanie, nastreľovanie zbraní a úpravy"