.22 Blazer

inspiring_perlman

.22 Blazer

Príspevok od používateľa inspiring_perlman »

Mam dva druhy nabojov jedny su oznacene ako blazer cci a tie mi nefunguju v MOSQUITE, a druhe blazery su bez toho oznacenia a s tymi nemam najmensi problem. V com je chyba ? Najhorsie na tom je ze som ich kupil asi 2 000.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aku máš vratnu pružinu nahodenu :?: Zo slabšou by ti mali íst,ja som mal oba druhy a bez zavad.Kedysi boli blazery sypane,teraz v krabičkach,ale maju dva tapy striel,jedna bledšia,druha tmava.Ale u mna su to naboje ktoré použivam roky a šlapu super,až na to že mi občas neodpali zapalku,aj v Sigu aj v puške,ale to je tak 1ks na 100,niekedy aj 3zlihavky na krabicu.Dokonca ked sa mi Sig zašpiní tak berie aj slabe Lapuy.Hod foto ak možeš budeme mudrejší :wink:
inspiring_perlman

Príspevok od používateľa inspiring_perlman »

Pravdu povediac este som nenastudoval ako sem dostanem foto, maju aj rozdielne balenie tie cci maju v krabickach velke plastove biele boxy a tie bez oznacenia su zasunute v priesvitnom platku. Tie cci maju svetlejsie olovo. Inac blazery bez toho oznacenia som pustil uz asi 2 000 ks a len raz zablbol, nedam na ne dopustit
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa peto543 »

cci blaser mi neslapu ani na jednej pruzine v mosquite bez zavad - ked naolejujem, slapu bezchybne.

este ma napadlo , BALISTIK : tie sypane blazery mas na mysli 525ks balenie??? ak ano tak pred pol rokom som ho kupil v TaT strelnici, tak je mozne ze sa este vyrabaju....
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Mne blazery idu v pohode, prvych cca 200 bolo strasnych, kym sa mochito zabehalo, potom bez problemov aj na tuhej pruzine (na stranke som nasiel ze je to HV)
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

CCI Blazery su moje oblubene cvicne strelivo a su podla mna takmer rovnako (co sa tyka vyslahu plamena a spatneho razu) silne ako minimagnum a dokonca na krabickach maju uvedene aj podobne ustove rychlosti cca. 1245 fps :!:

Podla mojich informacii sa tie sypane 525 ks so striebornym olovom uz dlhsiu dobu nevyrabaju (to bola nejaka akcia v U.S.andA. kvoli odstrelu premnozenych bobrov a po 5 rokoch, ked im to tam uz len dymilo tak nieco z tych zasob poslali aj k nam :lol: ) a to co donedavna predavali v TaT strelnici boli asi nejake stare skladove zasoby odniekadial takze je mozne ze tie naboje maju uz znizeny vykon starobou...

Inak som zistil ze ked som raz prilis olejoval zbran s WD40 (lebo mi dosiel LUBER a nebolo nic ine po ruke) a dokonca som olejoval aj zasobnik tak po tyzdni nosenia tam dobre odlezane naboje pri navsteve strelnice robili podivne veci...tie guľky tusim len tak tak za silneho dymenia vyliezali z hlavne (a to boli minimagy) :D zaujimave ze s luberom som tiez prehnane premazaval dovtedy zbran,zasobnik a nikdy to nabojom neuskodilo. Z toho vyplyve ze olejovanie nabojov (a zbrani) s WD40 je hovadina, lebo sa dostane do naboja, zvlhne prach a rapidne znizi vykon :!: ..... a tak uz som pisal dnes dost
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

peto543 napísal:cci blaser mi neslapu ani na jednej pruzine v mosquite bez zavad - ked naolejujem, slapu bezchybne.

este ma napadlo , BALISTIK : tie sypane blazery mas na mysli 525ks balenie??? ak ano tak pred pol rokom som ho kupil v TaT strelnici, tak je mozne ze sa este vyrabaju....
Blazery som kupoval vtej isrej krabičke po 50ks,ale zarazilo ma že jedni take,druhe onake.525KS balenie som nemal.Ano Blazery su HV,len to na nich nikde nepísu a nema kazdy moznost si to zistit.Znami ich davali aj do Marga,lebo im povedali že su štandart :roll:
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

...no mastodont skratka si kupil asi nejaky BAZMEK...nepredavali to ti sikmooki co predavaju aj zarucene prave ADIBAS-y ? :lol:
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa peto543 »

Obrázok

to hore je to 525 ks balenie....=>ale bez olejovania mi to nestriela ani tie balene po 50 ks :) tak chyba asi bude v moskite...aj tak ho mame vsetci radi :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mosquita čo viem snimi šlapu bez zavad,asi budeš mat nejaku zlu seriu,ale ak nevieš čo snimi prid pomožem ti ich vybuchat :twisted:
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

kolko mas z toho mochita vystrielane? ked bol moj novy, tak som aj nasucho so zaverom behal hore dole, aby sa to zabehlo, potom po osuchany stycnych ploch to slape naozaj bez problemov
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Neviem komu patrila otazka ale ja cca 700ks za mesiac a pol.Je to nuda cez tuto zimu. :twisted:
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja čo som mal moskito tak prvých 300rán cca bolo takých onakvých ale blasery slapali od prváho úplne super asi najlepšie, ale na makkej ,pružine. a bolo jedno či to boli balené po 50, alebo sypané po 525ks
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aj mne šlapu na oboch pružinach dobre,ale vačšinou mam nahodenu slabu,lebo použivam aj terčove Lapuy-Schonebecky.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

som mysle mastodonta, ked vravel ze mu hapruju, ze ci uz ma dostatocne zabehany kus
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"