Vnuk partizánskeho veliteľa!

Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Vnuk partizánskeho veliteľa!

Príspevok od používateľa Michal1 »

sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

dobre som pochopil to portofólio FBI? :D
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

To je dobre ze sa GP dari ale nech JK aspon vylepsuje okate nedokonalosti MK6 a dalsi model K100 uz musi byt o poznanie lepsi.
Teraz sa JK uz nema na ake "prekazky-peniaze" vyhovorit a K100 by mal doviest k dokonalosti lebo uz ma k dispozicii vsetko co potrebuje.
Jediny problem uz moze byt len v nedokonalosti technickeho riesenia z jeho strany a to verim ze sa nestane.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

sano2 napísal:dobre som pochopil to portofólio FBI? :D
Ano agenti FBI si mozu STI GP6 zvolit za svoju sluzobnu zbran.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Asi potrebuju v FBI znizit pocet agentov alebo nabrat novych :-)

Nech sa na mna nikto nehneva ale K100 v dnesnej podobe by som praveze nedoporucoval ako sluzobnu zbran, ktora ma byt spolahliva za kazdych okolnosti. Ak tak niekto urobi tak je to cista neinformovanost ale na druhej strane to zas dokazuje dobre obchodne schopnosti GP :-)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

BKSL napísal:...K100 v dnesnej podobe by som praveze nedoporucoval ako sluzobnu zbran, ktora ma byt spolahliva za kazdych okolnosti...
preco? IMO je spolahlivost minimalne na urovni konkurencie.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ak sa ti chce precitaj si nejake moje clanky o luciku K100 bud na tomto fore alebo na GP fore.
Strielanie zaverom asi FBI nepreferuje alebo uz maju nove normy :-)
A tych "pripadov" bolo uz viac takze je to preukazetelna nedokonolost technickeho riesenia, ale to sa len opakujem.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

To je tvoj nazor a doteraz sa to stalo iba tebe.
Chybu treba hladat asi aj v sebe.
Ale ked sa to stalo tebe, moze sa to stat aj inym. :(
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Nestalo sa to iba mne ale aj skusenejsim strelcom takze asi tak.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Opat sa tu schyluje k slovnym prestrelkam, chvalabohu iba slovnym.

to BKSL: Ty si myslis, ze taka institucia ako je FBI by si dala do portfolia nieco o com by nebola presvedcena, ze je to OK? Nedaj sa vysmiat. Vas antiK100vkarov asi nepresvedci vobec nic. Zaslepene si stale a dookola tvrdite to svoje a nic nepocujete a nic nevidite. Samozrejme, ze K100 nieje najdokonalejsia zbran na svete ale vase dokazovania si, ze nieco slovenske je zle a konkurencie neschopne je fakt az trapne.

Odborny strelecky svet sklana hlavu nad nasou K100 a nad jej konstrukterom Jarom Kuracinom, len my Slovaci mu podkopavame nohy. Kurva, tak to ma sere.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

add 1: no predpokladam, ze ked nieco nejaka organizacia mena o akom sa bavime zavedie do vyzbroje, tak to predtym poriadne otestuje, keby sa tam podobny problem vyskytoval v neprijatelnej miere (ano vzdy ide o statistiku), tak by ju jednoducho nezaviedli. Proste K100 je v kazdom ohlade standardna zbran, ktroa medzi konkusenciou obstoji (a ako sa ukazuje velmi dobre) a ako kazda, aj ona ma svoje plusy a minusy. Nic menej, nic viac.

add 2:
igoros napísal:Odborny strelecky svet sklana hlavu nad nasou K100 ...
tak zasa prrr, nerobme z toho nieco co to neie je, uzamykanie rotaciou havne nie je nic nove (aj ked konkretne prvky riesenia u K100 maju originalne prvky, o tom ziadna) a tiez ani jedinecne na trhu (napr. Beretta PX4 a.i.). O nejakom sklanani hlavy by som tu nehovoril, aj ked urcita originalita a grif v tom je.

Nechcem vyvolat ziadne slovne prestrelky, len si streba uvedomit, ze kazda minca ma 2 strany (bez ohladu na to, cim je kryta :o)
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Zabudol som ze o K100 sa moze diskutovat iba v pozitivnom svetle. Ospravedlnujem sa, uz sa to viac nestane :-)

Ale vazne, nikto tu nikomu nepodkopava nohy, ja len chcem aby ta K100 naozaj stala za to a mohol som povedat ze Glock a CZ75 maju svoju eru uz za sebou. Ale era K100 sa este ani poriadne nezacala.

To ze ju dala do svojho portfolia FBI ma naozaj prekvapilo.
Az bude cas, pokusim sa zistit ako ten oficialny vstup zbrane do FBI prebieha. Alebo ak niekto vie nech da link.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

V FBI Special Weapons and Tactics Teams Equipment (FBI SWAT) maju pistole Glock 22 a M1911A1 Springfield cal .45 Inak pouzivaju aj SIG 220 cal. 45 Snad si nemyslite, ze K100 cal. 9mm Luger, by mala tieto zbrane nahradit :D. To asi sotva, nenechajte sa vysmiat :lol: :lol:.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Tu niekto niekde pisal ze by mala nieco nahradzovat? Zaklad je vediet vyseparovat informaciu z pisaneho textu :wink:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ale prikladate tomu taku dôlezitost :D. Kolko vlastne FBI zobrala tych K100viek? 100-200? :lol: Sak Kuracina uz teraz nestiha, to by musel dalsich 20 zamestnancov zobrat :lol:
Naposledy upravil/-a C08R4 v 17 Apr 2009, 19:10, upravené celkom 2 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"