Kurzy obrannej streľby na Slovensku

blissful_lamarr

Kurzy obrannej streľby na Slovensku

Príspevok od používateľa blissful_lamarr »

electron, na nete som našiel adresu www.strskola.sk. Je to síce v BA, ale možno sa dá dohodnúť.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

hobista
dobry tip
eager_hoover

Príspevok od používateľa eager_hoover »

robil som si tam "kurz pre žiadateľov o vydanie zbrojného preukazu"

bol som spokojný
blissful_pike

Príspevok od používateľa blissful_pike »

Po predchádzajúcom kontakte v minulom roku som s týmto inštruktorom nedávno absolvoval trojhodinový kurz, aby som sa dozvedel, čo všetko ešte o strieľaní neviem. Jeho prístup bol pohodový - vysvetlil, popísal, predviedol. Bazíruje na bezpečnosti a ide do detailov. Oplatilo sa a môžem doporučiť. Ten slogan z jeho stránky platí aj v praxi.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nemate este niekto okrem glockara skusenost s tymto skolitelom? (www.strskola.sk)

Ako velku vyhodu v porovnani s kurzami Aegisu vidim to, ze je mozne si kurzy davkovat po kratsich castiach, vzdy radovo par hodin.
Kurz Aegisu je podla mna ako intenzivny kurz cudzieho jazyka - na rychle naporove naucenie super, ale ak ten jazyk nebudem nasledne dennodenne pouzivat a trenovat, po case si z neho budem pamatat menej nez z dlhsieho, ale menej intenzivneho kurzu.
A ze tie naucene strelecke techniky a postupy nebudem kazdodenne opakovat a cvicit, to viem uz teraz.

Ak budem mat na neho dobre referencie, nebudem vahat.
No, na par hodin sa s nim asi dohodnem aj bez referencii. :wink:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Takisto mozem doporucit.Keby to nebolo tak drahe,trenujem s nim kazdy tyzden :)
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Prosim ta a treningy su v BA?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ak myslis pravidelne skupinove treningy, ku ktorym sa da pridat, take pokial viem p. Brunovsky nerobi. Ide skor o vopred dohodnute individualne/skupinove kurzy. Obvykle myslim na strelniciach v okoli BA, ale v principe asi kdekolvek (s nalezitym vplyvom na cenu, samozrejme).

Kurz som este neabsolvoval, takze zatial z mojej strany bez referencii.

Btw. mas pekneho psa :wink:
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Dozvedel som sa nedávno, že sa tu o mne občas píše, tak som nakukol.

Dovolil by som si reakciu na posledný príspevok od yarca - všetko je vecou dohody, zatiaľ bol skôr záujem o individuálne tréningy, ale nič nie je nemožné. Dá sa pripraviť aj program pre skupinu, závisí to iba od požiadaviek a možností miesta, kde by sa to malo realizovať.

V súčasnosti mám síce trošku problém s časom, ale ak by sa našiel obojstranný kompromis, je možné sa dohodnúť.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Zaujem by bol o trening pre 2 [je to skupina :-)?] v BA. Je to vdak Vasej vytazenosti vobec realne? Ak ano ktory mesiac?
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

yarco napísal:
Btw. mas pekneho psa :wink:
Ale nie je pes intelektual, ako ten Tvoj ;-)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

NzPerX z vychodnej baziny pozna osobne mojho zahorackeho psa (zhodou okolnosti intelektuala :lol: ), alebo som zase nieco nepochopil :?:
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

NzPerX z vychodnej baziny vidi ikonu, kde predpokladam je Tvoj pes a pes ktory fajci a chodi po zadnych je urcite intous :D :D :D
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa kriznik »

ja by som sa tiez pridal na kurz, ak sa casovo zladim...

ten yarcov pes este aj leze kde sa nesmie so zmrzlinou, cigaretou a so psom :wink:
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

pre NzPerX (ale nie od A.M.)

Časové možnosti sú závislé od toho, kedy by sa tréning mohol realizovať (víkend, pracovné dni dopoludnia, popoludní) a od vhodného miesta (Jarovce, Stupava, Častá alebo iné - vonkajšia by ale bola lepšia). Malo by ísť o jednorázovku alebo o niečo občasnejšie?

Možno je to veľa otázok, ale podľa toho sa už dá vytvoriť priestor. A vôbec nejde o to, či sú dvaja skupina.
Zamknuté

Návrat na "Sebaobrana"