Skontrolujte si batožinu :o)

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 5 months

Skontrolujte si batožinu :o)

Príspevok od používateľa gewehr »

DUBLIN. Írska polícia dnes na pol dňa zatkla Slováka žijúceho v Dubline a v jeho byte našla 90 gramov trhaviny hexogén (RDX). Tá sa však do Írska dostala v dôsledku nevydarenej bezpečnostnej akcie slovenských bezpečnostných zložiek. O prípade informuje na svojej internetovej stránke írska rozhlasová a televízna spoločnosť RTÉ.
Írske úrady dnes zalarmovala slovenská polícia a priznala sa k nie príliš úspešnej akcii, ktorá prebiehala v sobotu na bratislavskom letisku. Policajti v rámci nej postrkali ôsmim nič netušiacim ľuďom čakajúcim na odlet do batožín výbušniny. Účelom bolo tieto výbušniny pri kontrole nájsť.
V siedmich prípadoch sa to podarilo, v ôsmom nie. Štyridsaťdeväťročný slovenský elektromechanik, ktorý dlhodobo pracuje v Írsku, sa vrátil z vianočnej dovolenky do Dublinu aj s 90 gramami RDX bez toho, že by o tom vedel. Pre nepodarenú akciu slovenskej polície museli dnes v Dubline evakuovať niekoľko domov a úradov a hodinu a pol boli uzatvorené dve ulice.
Podľa RTÉ boli o celom prípade informované írske ministerstvá spravodlivosti aj zahraničných vecí a budú túto vec ďalej riešiť diplomatickou cestou. Minister vnútra Dermot Ahern bol podľa RTÉ veľmi znepokojený faktom, že írske úrady sa o všetkom dozvedeli až s trojdňovým meškaním.

ZDROJ: http://www.sme.sk/c/5179110/nepodarena- ... bline.html

Aj tak by som chcel vedieť o čo išlo v skutočnosti 8)
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1447
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Cococizmus je fackt bezhraničný..... :roll:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

z Číny by sa už nevrátil....
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa aris »

EPIC FAIL


dodam,
este dobre, ze netestovali na drogy a chlapik neletel do Thajska
to by mal ten chlapik all inclusive v Hotel Bankok az do smrti.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

ježišmárja to sú tupci :shock:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

a vy tomu skutocne verite? verite ze to bolo takto? Mne so skor pripada ako maskovanie niecoho ineho...
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa aris »

gewehr: je to skutocne neuveritelne

v kazdom pripade, mlieko je rozliate, informuje o tom asi kazdy na Ostrovoch. Ked chces dam ti link na irske media.

Po mnohych preslapoch a fiaskach tejto vladnej bandy (naposledy trapas s mytom) vsak pripustam, ze sa stalo presne to co je v tom clanku.

(ved ked sa policajny prezident! chvali tym ako jazdi po dialnici vysoko nad rychlostny limit je v policii vsetko mozne /vid napr. aj fiasko s mrtvym policajtom a informatorom v NR/)
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...nas socialno-zlodejsky stat, ktory sa ,,pomalinky-polehunky,, meni na komunisticky grc, chcel pravdepodobne vyhodit do povetria zahnite imperialisticke Irsko nasim tajnym agentom prezlecenym za elektromontera, ale akosi mu zlyhala rozbuska tak si vymysleli narychlo previerku ostrahy letiska... 8) Ja to vidim takto...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Cakam okamzite odvolanie kontraadmirala generalissima Labku a nasledne demisiu byvaleho krcmara - sucasneho ministra.

Ked pocas minulej vlady havarovalo vojenske lietadlo, vtedajsi minister, ktory s jeho pilotovanim nemal spolocne ani 0,0001% podal demisiu hned po pohrebe obeti. Fesak bradaty vsak pekne bude nadalej sediet v urade, pretoze este potrebuje trosku nakradnut z eurofondov aby naplnil predvolebnu kasicku, billboardy budu drahe....
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ja ked som letel cez leto na dovolenku, tak som zabudol, ze mam v kabele na klucoch zvezok nabojovych priveskov (Delaborovane 7,62x39, 7,62x54R a navyse to boli tusim stare ruske priebojne :) ) A s tymto som sa dostal cez skener do lietadla, tak co sa cudujete ze 90g vybusniny sa da prepasovat :lol:. Samozrejme ked som sa vracal naspät tak privesky som nechcel len tak vyhodit, tak som skusil stastie znova, ovsem uz mi nato dosli (Na volakom starom skenere), tak cely zvezok ostal v Afrike :lol:.
Naposledy upravil/-a C08R4 v 05 Jan 2010, 23:35, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Kamoška pricestovala do XXX s ostrým 9mm Luger... Stáva sa.
:lol:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Toto by malo stat niekoho asi hlavu!!!

Ved to je medzinarodny preslap jak hovado!!!!!
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1610
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa skemro »

Tak chalanovy nezavidim. Si predstav ake ma teraz problemy a ako nanho pozeraju v praci.
Za toto by mali padat hlavy. :evil: :evil: :evil:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

mozna som nejaky moc prespekulovany, ale mne sa fakt nechce verit, ze len tak niekomu strcia do kufra kus trhaviny a nechaju ho s tym nastupit az do lietadla a to lietadlo nechaju odletiet este aj z republiky... Obrázok
no pruser to v kazdom priade je, ale zeby konretne taky ako pisu media tomu fakt neverim :oops:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ak to je tak, ako tvrdia, tak som neskutočne happy, že viem, že niekto sa mi na letisku svojvoľne hrabe v batožine. Chcel by som vidieť, kde v zákone o PZ má takéto niečo oporu! Nielen v civilizovanom svete, ale ešte aj v takom Thajsku, keď pašujú tupci fet, ti tí malí žltí ľudia nevlezú len tak do batožiny, ale zavolajú si ich, aby boli pritom.
:evil: :!: :evil:
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"