ISSC M22

eager_mendel

ISSC M22

Príspevok od používateľa eager_mendel »

nemá niekto skusenosti ako je to so spoľahlivostou zbrane ISSC M22 ?
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa robogti »

Pozri na vlákno Glock M22. Ak chceš, iba sprostredkovaná skúsenosť : chlapík si ju kúpil, svojho času mal problém s prihlásením. Keď to prihlásil, išiel na strelnicu, prvých sto rán hrôza, ďalšie tiež každú chvíľu zádržka. Neviem či odstrieľal 400 - 500 rán. Onedlho som ju videl na predajni v komise, keď som s ním rozprával, bol rád keď sa predala. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Ja rozmýšľam, že si práve túto pištoľku kúpim namiesto svojho revolveru kal. 22 LR - dôvod - mám tzv. diagnózu "Fast shot" čiže s pištoľou sa mi pracuje lepšie :wink: a čo chcem povedať je, že moja sprostredkovaná skúsenosť je, že tá pištoľ s nábojmi Lapua SK Magazine alebo aj SK Standard plus funguje ako hodinky a je vraj o veľa presnejšia ako Walther P22 - nie je to zrovna JPP, lebo mi to vravel osobne strelec čo má odstrieľané 100 000ky rán z rôznych zbraní za dlhé roky a o plastových zbraniach typu Walther P22 a Sig Sauer Mosquito nemal taký dobrý dojem hoci ich skúšal tiež. Mne to osobne od neho ako dôkaz spoľahlivosti stačí a okrem toho dodal, že oproti jeho margoline je ISSC M22 rovnocenný kandidát čo sa týka presnoti. Hawk dohovoril som :) a sporím...
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"