Vzduchovka okolo 100€

elegant_lumiere

Vzduchovka okolo 100€

Príspevok od používateľa elegant_lumiere »

Zdravim.Chcem kupit vzduchovku,len tak na strielanie sem tam vrabce,...
Rozmyslam ze kupim Hatsan,ale neviem aku verziu.Uvazujem nad 55s ale su tam aj 80,90,125 a ja netusim ake su medzi nimy rozdiel,silu maju rovnaku aj nabijanie tak neviem.Tak by som Vas poprosil aky je v tom rozdiel.Ak mate niekto zkusenosti s verziami 55S,80,90,125 pls napiste.Dik za rady
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Dosetri si este 45€ na Slaviu 634...najlepsia mozna kupa do 5 tisic.
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

105€ stoji Hammerli 750 s puskohladom...na slaviu ho este musis dokupit tak ta vyjde na 230€
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Neviem ci na tom ten puskohlad vyuzije...ale sak ked hej nech vezme tu Hammerli...i ked ja by som furt bral len tu Slaviu :D
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

preco by nevyuzil puskohlad? chce strielat len po panelaku v izbe? nech si kupi flushbrok
elegant_lumiere

Príspevok od používateľa elegant_lumiere »

Hammerli nechcem je to cinan a musel by som mat stastie na funkcny kus :D.Slavia no su drahsie ale aj kvalitne lenze nechcem dotoho davat na zaciatok kopu penazi.Puskohlad som myslel tak,ze by bolo dobre keby som ho mal,ale nieje to podmienka.
Inac na fore som zbadal niekoho s nickom ,,4smiler,, ma hatsan 55s,tak pls napis skusenosti.
A dik ostatnym za navrhy.
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Ja si myslim ze lepsie je na zaciatku kusok (+- 1000sk) priplatit, ako neskor lutovat, a doplacat 2x tolko...ale ako chces, je to tvoja volba, nevravim ze ine vzduchovky su zle, pokial sa nejedna o Lider/Norconia (vynimka je QB78).

Slavia ti vydrzi radovo 10 rokov, uz som mal v rukach dost slavii co mali rok vyroby 67 - 90 a strielaju naprosto genialne, ti po 5 rokoch staci kupit pruzinu za 100vku a tesnenie za 30 korun a mas ako novu. Sem tam premazes. Napriklad ja mam Slavku 630 rv. 77, vzivote nevidela generalku, zatial som sa nedostal k tomu rozobrat ju, pretoze stale striela genialne, tych 170m/s si uchovala zatial. Na 20m nemas problem davat 10 na terci ked strielas v lahu s oporou, ale to dost zavisi aj od nastaveni mieridiel, streliva a podmienok. Pouzivam Gamo Pro Hunter a obcas JSBcky ked ujo donesie zasoby :lol:
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Slavie vela vydrzia lebo su na 7,5J (okrem novej 634...) :)

Ja by som si pockal na vylepseny HATSAN 85 ( http://www.hatsan.com.tr/airguns_mod_85.asp ), velmi tlmiaca pazba, odpruzenie zeleza od pažby (SAS-uz som davnejsie videl ze su na trhu), a najnovsie aj plne nastavitelna spušť, cena cca 90€ ... neviem či nie co lepsie za tu cenu kupis, turci sa snazia, aj Hatsan 105 velmi chvalia co som cital (strelci) ...
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

85MW Vyzera ozaj nadherne. Ta klasicka je uplne hnusna - plast. Pisu 1000 FPS - 300 m/s...Cize u nas budu bud zregulovane na 16j ak to merali s normalnym strelivom... Myslim ze to merali s nejakym ultralahkym...
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Su to proste vykonnejsie vzduchovky ako sa u nas mozu predavat, takze je tam slabsia pruzina aby to davalo 15J...to je vsetko, ziadne papierove strely aby to davalo 300m/s :-D
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Vacsia pravdepodobnost je to ze v pieste je dierocka....uz som videl par takych Gamo vzduchoviek
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

kupil som si hammerli lebo ju chvalia a mam na nu zaruku 2 roky
eloquent_bose

Príspevok od používateľa eloquent_bose »

No, neviem, či až taká dobrá voľba...
http://forum.gunshop.cz/hammerli-hunter ... t=hammerli
elegant_lumiere

Príspevok od používateľa elegant_lumiere »

asi nakoniec kupim Slaviu 631,este nanu mozte napisat nazory
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Ak kupis pouzitu za dobru cenu, tak nema chybu ;-) ale cena novej sa mi zda vysoka, kedze je to len vzduchovka bez vsetkeho, ziadne vylepsenia ako napriklad o cca 30€ lacnejsi hatsan http://www.colosus.sk/vzduchovka-hatsan-85-kal-4-5mm/ a ma dvojnasobny vykon...
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"